Slavia B – Vltavín 2:3 (kon.) | Plzeň B – Příbram B 2:0 (kon.) | Rakovník – Admira Praha 2:0 (kon.)
SK Rakovník
2:0 (0:0)
FK Admira Praha
Neděle 30.08.2020, 17:00 • Městský stadion • Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

I když byla Admira ve druhém poločase zpočátku lepším týmem, nakonec odchází poražena. Rakovník dal zničehonic vedoucí branku a tam jim notně pomohla. Domácí pak poctivě bránili a jako bonus přidali ještě druhý zásah. O obě trefy se postaral domácí kapitán Jaroslav Červený. Druhý poločas se hrál za hustého deště. (18:52:35)

90

89
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Krejčík, přichází Tvrz.
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Dolák, přichází Donkor.

87
    Žlutou kartu dostává Dolák (SK Rakovník).

86
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Fric, přichází Vyskočil.

86
    Ten nakonec domácí stihli doběhnout a pozastavit počínající protiútok.

85
    Rakovník zahrával rohový kop a opět zvolil rozehrávku do strany, ale tím si spíše uškodil a Admira míří do rychlého brejku.

84
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Omovie, přichází Krupička.
    82. Jaroslav ČERVENÝ - 2:0

82
    Rakovník právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAROSLAV ČERVENÝ, který střílí i svou druhou branku a nejspíše posílá svůj celek za dnešním vítězstvím.

80
    Deset minut mají hosté k tomu, aby dokázali vyrovnat. Ovšem Rakovník hraje houževnatě a poctivě si brání svou polovinu.

78
    Hra přerušena, Omovie již podruhé v zápase potřebuje menší ošetření, ale odchází po svých za postranní čáru a hra může pokračovat.

76
    Ten si domácí rozehráli na krátko a jejich úmysl je jasný, co nejvíce držet míč daleko od své branky.

76
    A byla z toho nenápadná střela, která i mohla vystrašit Kellera v jeho brance. Roh pro Rakovník...

75
    Faul na domácího hráče a je tu standardní situace pro Rakovník z pravé strany.

74
    Žlutou kartu dostává Fric (FK Admira Praha).

73
    Stále se hraje za hustého deště. Admira se snaží, ale před brankou nejsou nebezpeční. Nyní se musí bránit, jelikož Rakovník vhazuje na jejich polovině.

70
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Radimský, přichází Pavlata.
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Čácha, přichází Kunc.

70
    Standardní situaci nyní z větší dálky zahrávali hosté, ta však nevedla k ohrožení Jandy v jeho brance.

68
    Čácha nyní odhlavičkoval centr z rohového kopu. Nakonec se však domácí prezentovali střelou, která šla mimo, ale pěkný pokus ze strany Rakovníku. Ten výrazně přidal po své vedoucí brance.

66
    Rakovník nyní těží z protiútoků. K dalšímu se dostal nyní, ale nakonec obránce Admiry vypomohl brankáři a ten si bere míč do rukavic. Admira začíná mít okna ve své defenzívě.

65
    350 diváků si našlo cestu na tento zápas.

64
    No, Rakovník ve druhém poločase vytěžil z minima maximum a uvidíme, jak na toto zareagují hosté, kteří jsou jasně lepším týmem ve druhém dějství.
    63. Jaroslav ČERVENÝ - 1:0

63
    Velká radost domácích, kteří udeřili zničehonic. Autorem branky je kapitán JAROSLAV ČERVENÝ.

61
    Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Douděra, přichází Záruba.

60
    Hodina hry za námi a máme tu další déšť, tentokrát ještě hustší než v začátku druhého poločasu.

59
    Střídání v týmu SK Rakovník: ze hřiště odchází Pelyak, přichází Rohla.

58
    Dlouhý míč sbírá defenzíva Rakovníku, která se snaží najít mezeru, kudy by mohla vyvézt míč, ale hodně kostrbatě si počínají.

57
    Pozitivní je, že se nám déšť trochu umoudřil a již tolik hustě neprší.

56
    Střela z pravé strany byla nebezpečná, Janda na míč nedosáhl, ale nakonec tento křižný pokus jde mimo tři tyče.

56
    Hamouz se provinil útočným faulem a vidí žluté napomenutí.

52
    Admira je ve druhém poločase jasně lepším mužstvem a prakticky Rakovník nepouští z jejich vlastní poloviny.

50
    Nebezpečnou standardní situaci nyní zahráli hosté. Šlo o přímou střelu, která byla snad i tečována a míč se snesl kousek nad branou soupeře.

49
    Omovie zastavil letící míč do vápna, ale i přesto se Rakovníku nepodařilo dostat z vlastní poloviny.

47
    Čácha centroval vysoký míč na branku. Janda si nakonec pohlídal tento centr a chytá jej do svých rukavic.

46
    Druhý poločas nám započal a hráči do něj vstupují za poměrně hustého deště.

46

Končí nám první poločas, ve kterém jsme branku nezaznamenali. Dobrý vstup do zápasu měli domácí. Admira následně vyrovnala hru a začínala být lepším týmem. O největší šanci se postarali právě hosté, ale zakončení putovalo jen těsně mimo tyč!

45+1

45
    O jednu minutu bude prodloužen první poločas.
    44. Střela jen o kousek minula branku Rakovníku

44
    Postupný útok Admiry přinesl zakončení, na které si sice Janda sáhl, ale neudržel míč a ten se odkutálel jen těsně mimo jeho levou tyč!

42
    Sledujeme další pasáž hry, kdy se míč pohybuje mezi oběma šestnáctkami. Ani jeden z celků jej nyní nemůže dostat pevně na zem.

40
    Posledních pět minut prvního poločasu. Dokáže se některý z týmů prosadit?

39
    Přihrávka na nabíhajícího hráče Admiry, kterému chyběl krok, aby se ujal míče a dostal se tak do slibné šance.

37
    To se nezmění ani s tímto útokem Admiry, který je ukončen pro ofsajd.

36
    Tak jsme mohli vidět trochu vzruchu i před brankou Admiry. Nicméně stále sledujeme bezbrankový stav zápasu a minimem šancí.

35
    Keller nyní vyšel hodně ven z branky a snad na hranici šestnáctky chytal míč do rukavic.

33
    Ani tento roh Admiry nepřinesl úvodní branku. Centr nebyl jeden z těch přesných a nyní mají možnost domácí něco ukázat.

32
    Admira je o něco aktivnějším týmem a opět se pokouší dostat do zakončení. Avšak tentokrát byl střed hřiště hodně zahuštěn.

30
    Admira po faulu zahrávala standardní situaci. Hráč to zkoušel střelou na branku, která se mu příliš nepovedla.

30
    Obdobná situace nastala i nyní, i když Admira měla možnost střely, která byla zablokovaná.

29
    Nyní toho na hřišti není moc k vidění. Míč se dostal z jedné strany na druhou, aniž by ohrozil branku.

26
    Rakovník má v posledních minutách problémy dostat míč do blízkosti branky Kellera.

25
    Pěkný střelecký pokus z pravé strany, který protáhl Jandu v jeho brance.

23
    Omovie faulován a žádá si ošetření. Hra přerušena.

21
    Nepřesný útok hostujícího celku, Janda se chystá odkopávat od své branky. Domácí fanoušci se nemohou smířit s faulem na domácího hráče a nyní hodně nadávají na hlavního sudí, který upozorňuje pořadatele na nevhodné pokřiky.

20
    Po dvaceti minutách hry zatím na úvodní branku čekáme. Admira již vyrovnala hru se svým soupeřem a nyní sledujeme vyrovnaný souboj.

18
    Na levé straně se domácí pokouší něco vymyslet, nakonec budou vhazovat aut.

16
    Třetí roh nakonec přinesl přetažený centr a bude následovat odkop od branky Rakovníku.

15
    Tentokrát se k míči pokoušel dostat Janda, který jej vyboxoval opět na roh a přitom zboural hráče Admiry.

15
    Roh Admiry odhlavičkoval domácí obránce nad branku a hosté tak budou mít druhý pokus v krátkém sledu za sebou.

13
    Další útok Admiry na sebe nenechal dlouho čekat, tentokrát má Janda míč ve svých rukavicích.

12
    Pražský celek se nyní pokoušel o útok, ale Jandu v brance neohrozil.

9
    Omovie fauloval na polovině hřiště a jako první vidí žlutou kartu.

9
    Domácí celek má lepší začátek zápasu a pohybuje se na polovině soupeře. Admira se zatím do útoku moc nedostává.

8
    Další roh Rakovníku, kdy se centr snesl na přední tyč. Nejvýše však vyskočil hostující hráč a ten hlavičkou vyrazil míč z pokutového území.

6
    Rakovník však pokračoval v útočení a nebezpečný centr před brankou nakonec nedokázal nikdo tečovat a je tu roh pro domácí mužstvo.

6
    Pelyak se nyní pokoušel obejít přes obránce, na poprvé se mu to podařilo, ale následně jej obránce přece jen doběhl a zpacifikoval.

5
    Centr z levé strany nenašel nikoho z řad hostí a obránce odkopl míč směrem do hřiště.

3
    Hosté táhli útok po levé straně, ale defenzíva je nepustila do vápna a odehrávají míč do zázemí.

2
    První střelecký pokus mel Omovie, ale trefil dobře stojícího brankáře Admiry.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Adam Dořák

Branky: 63. Červený, 82. Červený

Karty:   9. Omovie (RAK), 56. Hamouz (RAK), 87. Dolák (RAK) – 74. Fric (ADM)

SK Rakovník: Janda – Bleck, Pelyak (59. Rohla), Kalaš, Dolák (89. Donkor), Krejčík (89. Tvrz), Červený (C), Šindler, Omovie (84. Krupička), Duchoň, Hamouz.
    Náhradníci: Víšek – Čadek, Krupička, Rohla, Donkor, Tvrz

FK Admira Praha: Keller – Herc, Fric (86. Vyskočil), Martinic (C), Čácha (70. Kunc), Panýrek, Douděra (61. Záruba), Čížek, Zahálka, Radimský (70. Pavlata), Horák.
    Náhradníci: Jungr – Kunc, Záruba, Pavlata, Majer, Vyskočil

Rozhodčí: V. Šťastný – P. Martínek, M. Mrkáček