Arménie – Estonsko 2:0 (kon.) | Gruzie – S. Makedonie 1:1 (kon.) | Lucembursko – Černá Hora 0:1 (kon.)
Kypr – Ázerbájdžán 0:1 (kon.)
Gruzie
1:1 (1:1)
Severní Makedonie
Úterý 08.09.2020, 18:00 • Boris Paičadze Erojnuli Stadioni, Tbilisi • Liga národů UEFA - Liga C • Skupina 2

Z tohoto duelu už je to vše. Děkujeme za pozornost, hezký zbytek večera. Na viděnou. (20:09:47)

Oba celky mají po dvou zápasech Ligy národů C v tabulce čtyři body za jedno vítězství a dnešní remízu. 11. října se Gruzie představí na hřišti Arménie, zatímco Severní Makedonie vyrazí do Estonska.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:0. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:18.

Výsledek zápasu mezi Gruzií a Severní Makedonií určil již první poločas, který skončil nerozhodně 1:1. Aktivní domácí šli do vedení ve 13. minutě, kdy proměnil Okriašvili s přehledem pokutový kop. Favorit srovnal krok o dvacet minut později. To se přízemní trefou mezi nohy brankáře prosadil Ristovski. Zprvu nezáživný druhý poločas ovlivnilo vyloučení Musliua, po němž dohrávali hosté v deseti. Gruzie se v početní výhodě tlačila za vítězstvím a zejména v nastaveném čase k němu měla opravdu blízko. Šengeliovu ránu z voleje ale vyrazil Šiškovski a Kakabadze pro změnu pálil těsně vedle levé tyče. Body si tak oba týmy rozdělí.

90+8

90+8
    Hosté se ubránili a dostali balon ze svého pokutového území. Krátce poté rozhodčí naposledy foukl do píšťalky.

90+8
    Zřejmě poslední možnost Gruzie. Nika Kačarava si zaběhl za obranu, jeho pokus o přihrávku byl zblokován na rohový kop.

90+7
    Po ošetření hostujícího brankáře hra pokračuje. Končí již sedmá minuta nastavení.

90+6
    A další dobrá možnost Gruzie, která se nechce smířit s bodem. K dělovce těsně vedle levé tyče napřáhl Otar Kakabadze. Damjan Šiškovski se při skoku poranil a musí být ošetřen.
    90+5. Šengeliova rána z voleje v síti neskončila.

90+5
    Po Okriašviliho centru z levé strany pálil z voleje nikým nehlídaný Levan Šengelia! Ke smůle Gruzie ale mířil jen doprostřed branky, kde míč reflexivně vyrazil Damjan Šiškovski. To byla obrovská šance!

90+4
    Levan Šengelia bojoval o míč až příliš vehementně. Je mu pískán faul na Ezgjana Alioského. Znovu bude rozehrávat Severní Makedonie.

90+3
    Krátce po centru do šestnáctky byl Gruzii pískán útočný faul. Severní Makedonie tak získává k dobru další cenné vteřinky.

90+3
    Z toho domácí neudeřili, po zásahu Giorgiho Čakvetadzeho si ale kopnou další – tentokrát z levé strany.

90+2
    Ezgjan Alioski podrazil skluzem Otara Kakabadzeho. Domácí dostali výhodu, kterou přetavili ve druhý rohový kop.

90+1
    Ještě šest minut. Taková je doba, kterou budou mít Gruzínci na to, aby vsítili rozhodující branku.

90
    Damjan Šiškovski poslal nepovedený odkop za autovou lajnu. Odevzdaný míč, který dostává Gruzie úplně zadarmo.

89
    Tentokrát skončil na zemi sám Ilja Nestorovski. A tak si mohou hosté na chvíli odpočinout. Je na nich vidět, že již hrají na remízu.