Dunajská Lužná – Pohronie 0:4 (kon.)
Dunajská Lužná
0:4 (0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Úterý 08.09.2020, 16:30 • OFK Dunajská Lužná • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 2. kolo

Dunajská Lužná prehrala duel v druhom polčase. V tom prvom totiž súpera do ničoho nepustila, sama mala dve dobré šance, no nepremenila ich. Po štvornásobnom striedaní Pohronie dalo dva góly v priebehu piatich minút a tým si zaslúžene vybojovalo postup do 3. kola. Fortunaligista prešiel cez tím z III. ligy napokon po výsledku 4:0. (18:25:23)

90+1
    90. Patrik BLAHÚT - 0:4

Zdroj: livestream.com/futbalnet

90
    Pohronie dalo gól!
    Bodku za dnešným zápasom dáva PATRIK BLAHÚT. Krídelník Pohronia obišiel súpera na pravej strane ihriska, dal si to na pravačku a z deviatich metrov po zemi nedáva šancu Vojtechovi v bráne Dunajskej Lužnej.
    88. Bon - Fils Caleb Bimenyimana (POH)

88
    Bimenyimana druhý gól nie a nie pridať! Striedajúci hráč bol už v sklze a takisto i tiesnený. Výborná práca Chríbika, škoda zakončenia.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 123 divákov.

86
    Fadera sa dostal cez Hrnčára, ale Vojtecha nedokázal prekonať. Pohronie by chcelo maximalizovať svoje skóre.

85
    Jeden z obrancov Dunajskej Lužnej iba hlavou do náručia vlastného gólmana.

84
    Posledné minúty tak dohrávame už s výrazne obmenenými zostavami. Bálint Kišš určite ani nebude príliš nadstavovať, v hre je obligátna jedna minútka.

82
    Striedanie v tíme Dunajská Lužná: z ihriska odchádza Stanislav Ducár, prichádza Tomáš Pogač.
    Striedanie v tíme Dunajská Lužná: z ihriska odchádza Michal Slezák, prichádza Marek Tesárik.

82
    Rovnako neúspešný brejk aj na druhej strane.

81
    Až príliš dlho váhal Blahút s koncovkou. Napokon prihral loptu na Weira, no ani on neprestrelil húštinu tiel pred Vojtechom.
    80. Michal Vojtech (DLU), Kojo Matić (POH), Alieu Fadera (POH)

80
    Michal Vojtech aj s kusiskom šťastia pri centri na zadnú žrď od Blahúta. Tam totiž ani Matić, ani Fadera nedostali loptu hlavou za bránkovú čiaru. Domácim pomohla aj konštrukcia brány.

79
    Slezák ešte obišiel jedného súpera, no následne sa k nemu prirútil Špiriak a spol. To už bolo na domáceho hráča priveľa.

77
    Fadera odmieta šancu na gól, keď vysoko prestreľuje aj pletivo za bránou Vojtecha.

75
    Dunajská Lužná predviedla v prvom polčase skvelý výkon, avšak bez gólu sa postupuje len ťažko. Záverečná štvrťhodina sa bude už len dohrávať.