Skalica – Nové Zámky 2:9 (kon.) | Michalovce – Poprad 0:2 (kon.) | Trenčín – Zvolen 3:4 (po pr.)
Nitra – HC Slovan 5:7 (kon.) | Dubnica – Topoľčany 5:6 (kon.) | Martin – Lipt. Mikuláš 1:0 (kon.)
Spišská N. Ves – Košice 2:4 (kon.) | Detva – Banská Bystrica 5:4 (1:0 po s.n.)
HK Nitra
5:7 (3:3, 1:1, 1:3)
HC Slovan Bratislava
sk Čtvrtek 10.09.2020, 18:00 • Nitra Aréna • Kaufland Super Cup

59:25
    Domáci brankár odkorčuľoval na trestnú lavicu a Jendek sa pokúšal zakončiť do prázdnej bránky, ale v súboji neuspel a napokon sám fauloval. Dominik Jendek v samom závere tretej tretiny oslabí svoj tím za hrubosť a Nitra má skvelú šancu na vyrovnanie.

54:36
    Rozhodcovia v týchto minútach prísne trestajú každí porušenie pravidiel. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za seknutie hosťujúci Samuel Buček a Nitra bude mať vynikajúcu šancu na vyrovnanie.

52:14
    Nitra sa napokon v dôležitej časti zápasu bude brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za hákovanie Andrej Šťastný.

49:52
    Hostia sa budú brániť. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za držanie Michal Jasenec.

46:19
    Toto ale nitrianskym hráčom nepomôže. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za sekanie aj Slovák.

44:14
    Slovan si zahrá presilovku. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za sekanie Roman Žitný.

40:37
    Hostia sa budú brániť. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za faul lakťom Dalibor Bortňák.

37:46
    Od modrej čiary prudko vystrelil Valach a puk iba poskakoval pred bránkou. V tomto priestore chcel urobiť poriadok Tomáš Hrnka, ale prehranl to s razanciou a dostáva dvojminútový trest za krosček.

32:33
    Slovan získava presilovku v podstate zadarmo, pretože Nitrania hrali so šeistimi korčuliarmi. Trest si odsedí Marek Tvrdoň.

14:52
    Andrej Šťastný okamžite odišiel do útrob štadióna, kde bude pokračovať jeho ošetrenie. Hokejkou ho do tváre zasiahol Juraj Valach, ktorý za to dostáva trest 2+2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

08:25
    Brániť sa bude aj Nitra. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za držanie Tomáš Hrnka.

05:16
    Slovan sa bude brániť. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za krosček Martin Štajnoch.

Lukáš Pancurák

Branky a nahrávky: 6. Tvrdoň (Cardwell), 14. Pätoprstý (Švarný), 17. Dauda (Lantoši), 25. Slovák (Mezei, Dauda), 56. Cardwell (Tvrdoň) – 5. Bortňák (Rapáč), 11. Buček, 14. Rapáč (Bortňák, Buček), 25. Petráš, 46. Studenič (Meszároš), 57. Sukeľ, 60. Kytnár

HK Nitra: Cowley (Nagy) — Cardwell, Mezei, Nemec, Švarný, Bodák, Pupák, Knižka, Vitaloš — Hrnka, Slovák, Tvrdoň — Lantoši, Kollár, Žitný — Holešinský, Dauda, Šťastný — Minárik, Šiška, Pätoprstý
    HC Slovan Bratislava: Durný (Noskovič) — Bačík, Sersen, Štajnoch, Meszároš, Valach, Maier, Beňo — O'Donnell, Zigo, Jendek — Studenič, Kytnár, Sukeľ — Rapáč, Bortňák, Buček — Jasenec, Petráš, Kundrik

Rozhodčí: Stano, Hronský — J. Konc ml., Gegáň (včetci SVK)