Plzeň – Sparta 5:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 1:4 (kon.)
Liberec – Pardubice 7:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 18.09.2020, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 1. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste o sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (20:00:25)

Je rozhodnuto! V prvním kole hokejové extraligy si připisuje první tři body domácí Energie. Mladá Boleslav sice na úvod posledního dějství vstřelila gól, ten si připsal Radim Zohorna střelou zleva, na vyrovnání to ale již nestačilo.

59:25
    Plutnar zkusil poslat puk přes celé hřiště, bránu hostí ale minul.

58:30
    Mladá Boleslav to zkouší bez brankáře v šesti.

Oddechový čas pro hosty.

57:50
    Mladoboleslavští se tlačí před bránu a snaží se za každou cenu vyrovnat.

56:56
    Kousal pálil od modré, Novotného klec minul.

56:42
    Na závěr oslabení se daří energetikům vyhodit.

Dnešní utkání sleduje 1773 diváků.

55:37
    Najman nahodil puk za Novotného bránu, tam jej ale přebírají domácí.

54:32
    Oldrich Kotvan (KVA) počtvrté míří na trestnou lavici. Další dvě minuty si odpyká za hákování.

53:52
    Energie zavezla puk před Krošelje, nedaří se jí ale vystřelit.

52:03
    Na trestnou lavici míří dvojice hráčů. Oba po bitce na dvě minuty za hrubost. Za domácí je to Jakub Lauko (KVA) za hosty pak Mario Lunter (MBL).

51:51
    Vondráček přihrával za sebe, tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů.

50:50
    Zbořil se marně snažil o vytvoření střelecké pozice, energetikům se daří znovu vyhodit.

50:21
    Kotvan vyhazuje puk do bezpečí.

49:27
    Dominik Graňák (KVA) si odsedí dvě minuty za hákování.

48:50
    Novotný zastavuje rozjetou mladoboleslavskou formaci.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 8. Flek (Koblasa, D. Kaše), 27. Flek (D. Kaše, Koblasa), 31. Koblasa (D. Kaše) – 9. Bernad (Zbořil), 41. R. Zohorna

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Hamrla) – Kotvan, Šenkeřík, Graňák, Plutnar, M. Rohan (A), Zábranský, Weinhold – Lauko, D. Kaše, Flek – Hladonik, T. Mikúš, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Hrbas, Ševc (C), Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Šidlík – J. Strnad, Bičevskis, J. Stránský – Alderson, Zbořil (A), Jääskeläinen – Flynn, Najman, P. Kousal – Lunter, R. Zohorna, Šťastný.

Rozhodčí: Hejduk, Pilný – Frodl, Kis