Lhota zpoza brány hledal před brankou spoluhráče, našel jen hostující obránce.

Domácí jsou aktivnější, daří se jim držet míček na polovině soupeře.

Dulava v první šanci utkání, byl sám před brankou. Zakončit nedokázal.

02:53
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Václav Kučera – 2 min., Úmyslné vyhození míčku ze hřiště).

03:21
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Domácí se v přesilové hře ujímají vedení. Po kombinační akci a přihrávce od Jiřího Kručeka se prosazuje přesnou ránou DALIMIL ZVONEK. Asistence: Jiří Kruček a Martin Kruček.

04:00
    Domácí jsou i dál aktivní a kombinují v útočné části.

04:20
    Klíma před Štouralem zakončit nedokázal.

05:45
    Signalizovaná výhoda pro hosty.

06:53
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Josef Klíma – 2 min., vysoká hůl).

07:20
    Hostujícím hráčům se zatím přesilová hra příliš nedaří.

07:21
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Radovan Dejnaka – 2 min., sekání).

07:40
    Domácí i ve třech drží míček a šetří čas.

08:53
    Kert ve čtyřech.

09:10
    Brož z pravé části v oblasti pro vhazování trefil připraveného gólmana domácích.

09:21
    Domácí jsou kompletní.

09:53
    Vosátka od modré z první nedokázal trefit zařízení.

10:01
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Marek Hroch – 2 min., nedovolené bránění).

10:11
    Hostivař právě vstřelila branku!
    Chyba domácích při přihrávce přináší vyrovnání! Domácím utekl v oslabení JAN ČEJKA, který pohotovou střelou zakončil podél domácího gólmana. Bez asistence.

11:56
    Hosty teď výborným zákrokem v přesilové hře podržel Štoural.

12:01

12:12
    Co se domácím nepovedlo v přesilové hře, se povedlo hned vzápětí. Kapitán domácích našel volného JIŘÍHO KRUČEKA, který přesnou ránou vrátil domácím vedení. Asistence: Petr Danko.

13:19
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Martin Davídek – 2 min., sekání).

13:36
    Domácí okamžitě zaujali útočné přesilovkové postavení.

14:01
    Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

14:10
    Hostující gólman opět podržel svůj tým. Když střelu z pravé strany dokázal zastavit a schovat ve své lapačce.

14:22
    Danko před brankou pouze do připraveného Štourala.

14:52
    Série nepřesných střel nám zakončila první třetinu.

15:00

Skončila nám první třetina 1. kola CROSSDOCK Extraligy, ve které nám domácí zatím vedou nad hosty z Hostivaře 2:1.

15:01

15:02
    Domácí zahájili druhou třetinu v přesilové hře.

15:19
    Ta trvala jen devatenáct sekund, hosté jsou kompletní.

16:00
    Hraje se nám nahoru – dolů. K vidění je dost nepřesností na obou stranách.

16:30
    Vyhození míčku mimo hřiště. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

16:57
    Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Martin Konečný – 2 min., sekání).

17:05
    Domácí si tak zahrají další přesilovou hru.

17:40
    Ta se hráčům Kertu zatím příliš nedaří. Nedokáži se dostat do zakončení.

18:05
    Až nyní se domácím daří podržet míček před brankou hostí.

19:03
    Co se domácím nepovedlo v přesilové hře, tak se povedlo hned po skončení. Lhota našel přesnou přihrávkou před brankou LUKÁŠE HORVÁTHA, kterému se podařilo překonat Štourala v bráně Hostivaře.. Asistence: Lukáš Lhota a Petr Danko.

19:10
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Adam Postulka – 2 min., pozdní dohrání).

20:06
    Hostující hráči se ale nevzdávají a kombinují před brankou Mikla.

20:18
    Mikl podržel míček a uklidnil hru.

21:05
    Dalimil Zvonek teď dal gól, ale rozhodčí branku neuznali z důvodu toho, že branka nebyla na svém místě. Rozhodčí tak vylučují podle pravidel brankáře.

21:05
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Václav Štoural – 2 min., úmyslné posunutí branky). Trest odpyká Lukáš Lhota.

22:00
    K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách.

22:03
    Urbanec zkoušel vystřelit, netrefil ale vůbec zařízení.

24:03
    Odpískaný ofsajd domácím.

24:40
    Čejka se do zakončení nedostal, ale byl faulován. Bude tu další přesilová hra.

24:40
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (David Šperhl – 2 min., napadení).

25:30
    Hostivaři se přesilová hra zatím vůbec nedaří.

26:04
    Navíc teď byl jejím hráčům odpískán ofsajd.

26:30
    Hostivař teď sice kombinovala před brankou domácích. Nedokázala ale přesně zakončit.

26:40

27:09
    Kert přidává ve druhé třetině druhou branku, o kterou se postaral po kombinační akci DALIMIL ZVONEK. Domácí hráč dokázal zužitkovat přihrávku Jágra a zakončil přesně za záda Štourala. Asistence: Vojtěch Jágr a David Šperl.

28:03
    Domácí opět kombinují před hostující bránou.

28:58
    Mikl teď vyrazil betonem míček do bezpečí. Tohle byla zajímavá šance Hostivaře.

29:01
    Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.

29:58
    Domácí hráči ještě kombinovali před brankou hostí, nic už se nám ale nestane.

30:00

Ve druhé třetině přidali domácí hráči další dvě branky a navýšili vedení tak už na tři branky. Kert je aktivnější a po zásluze nad svým soupeřem vede o tři branky.

30:01

30:25
    Hosté kombinují na polovině soupeře.

30:55
    O míček ale po nepřesné přihrávce přišli. Dopředu tak mohou jít domácí.

31:27
    Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Štoural teď raději podržel míček a uklidnil hru.

31:55
    Davídek zachytil míček a vydal se do brejku! Ten ale nezakončil.

32:30
    Domácí drží míček na polovině soupeře a šetří čas. Nikam s míčkem nepospíchají.

33:02
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Dalimil Zvonek – 2 min., sekání).

35:15
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek. Před brankou se prosazuje přízemní ránou TOMÁŠ LHOTA. Závěr zápasu tak bude drama. Asistence: Jan Čejka.

36:05
    Martin Kruček trefil jen připraveného Štourala.

36:45
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (2 minuty pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na hřišti). Trest odpyká Jan Fišer.

37:05

37:30
    Domácí teď obstřelují hostující branku ze všech stran, všechny pokusy jsou ale zatím hodně nepřesné.

38:29
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Jiří Kruček – 2 min., sekání).

38:45
    Hosté jsou kompletní a budou hrát zkrácenou přesilovou hru.

39:40
    Hostivař drží míček a snaží se s ním něco vymyslet.

40:29
    Domácí to zvládli, ubránili se a jsou kompletní.

41:05
    Štoural teď opět skvělým zákrokem podržel své spoluhráče.

42:05
    Hráči Kertu drží míček před brankou Štourala, což jim vyhovuje, hra se nepřerušuje a to domácím vyhovuje. Čas utíká.

42:57
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Daniel Vaniš – 2 min., vražení na hrazení).

43:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

44:30
    Hostivař bez brankáře.

44:47
    Tak ještě drama! Třináct sekund před koncem třetí třetiny hosté snižují na rozdíl jediné branky. Před brankou se prosadil OTTO URBANEC. Asistence: Jan Čejka.

45:00

Kert to nakonec zvádl a v derby proti Hostivaři udržel těsné vedení 4:3. Hostivař se v závěru snažila o vyrovnání, ale to se ji nepodařilo. To je z mé strany vše a přejí hezký zbytek večera. (21:08:36)

MCh

Branky a nahrávky: 4. Zvonek (Jiří Kruček, Kruček), 13. Jiří Kruček (Danko), 20. Horváth (Lhota, Danko), 28. Zvonek (Jágr, Šperl) – 11. Čejka, 36. Lhota (Čejka), 45. Urbanec (Čejka)

HC Kert Park Praha: Mikl (Koch) – Blaško, Dejneka, Dulava, Horváth, Hrdlička, Rozenberg, Šperl (A) – Danko (C), Jágr, J. Krůček, M. Krůček, L. Lhota, Postulka, Síla, Zvonek (A).

Rozhodčí: Jiří Cícha, Jevhenij Danylec