Hronov – Děčín 9:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 0:0 (odl.) | Kopřivnice – Znojmo 2:4 (kon.)
Řisuty – Tábor 0:0 (odl.) | Cheb – Příbram 2:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 0:0 (odl.)
Bílina – Nová Paka 0:0 (odl.) | Žďár n/S – Opava 2:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Nový Jičín 0:0 (odl.)
Jablonec n/N – Trutnov 0:0 (odl.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 0:0 (odl.) | Kobra – Klatovy 8:3 (kon.)
HC Kobra Praha
8:3 (3:0, 1:2, 4:1)
HC Klatovy
Sobota 19.09.2020, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4 (Braník) • 2. liga skupina Jih (ČR) • 1. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Příjemný večer z Braníku! Tipsport extraliga odstartovala včera, Chance liga už je nějakou dobu v plném proudu a dnes se konečně dočkají také fanoušci třetí nejvyšší české hokejové soutěže – 2. liga je po půlroční pauze zpátky! Na programu jsou duely úvodního kola, přičemž pražská Kobra v něm na svém ledě pohostí jednoho ze svých nejtradičnějších soupeřů, a to Klatovy.

HC KOBRA PRAHA

Loňská sezóna pražské Kobry sice nebyla úplně špatná, svěřenci Miloslava Šeby však i přes to zůstali za očekáváními. Posíleni skupinou rozdílových ex-jabloneckých hráčů kolem Kamila Bříšky totiž měli v základní části atakovat ty nejvyšší příčky tabulky a následně se skrz play-off probojovat až do kvalifikační skupiny o Chance ligu. Místo toho ale po prvních pár kolech, ve kterých svou skupinu skutečně vedli, začali podávat velmi proměnlivé výkony a nakonec spadli až na páté místo, které znamenalo předkolo.

Do nové kampaně Braničtí vstupují s obměněným kádrem. Hlavní postavy uplynulého ročníku – Kamil Bříška, Lukáš Tondr, Tomáš Šťastný, Dominik Novák či Dominik Steiner – zůstávají, další starty si ale v dresu s kobrou na prsou nepřipíší Karel Šefl, Daniil Petrov, Milan Davídek, či důrazný bek Tomáš Mrkvička. Nově naopak budeme v Praze vídat Václava Zídka, Filipa Kafku, Martina Čurdu, Davida Sovíka nebo Marka Indru. Nutno ještě podotknout, že obsazení brankářského postu bude stejné: i tentokrát bude hájit klec Pražanů jak spolehlivá jednička Lukáš Sochůrek, tak Lukáš Langer.

SHC KLATOVY

Klatovy již několik sezón platí za jeden z lepších celků druhé ligy, a to primárně díky dobře fungující spolupráci s extraligovou Plzní. Tým složený převážně z mladých indiánů nebyl v soutěži do počtu ani loni, celou sezónu držel krok i s těmi nejkvalitnějšími výběry skupiny a dlouhodobou fázi zakončil na čtvrtém místě, tedy o jednu příčku výše než jeho dnešní soupeř. Jeho bilance činila pětadvacet výher, hned sedm úspěchů po prodloužení, jediná porážka v nastavení a celkem třináct neúspěchů po základní hrací době.

Ani západočeský kádr se nevyhnul tradičním letním změnám, které se letos nejcitelněji dotkly jeho brankoviště – bývalá jednička, Kristián Kolář, totiž bude nově hájit barvy Tábora, Ondřej Kuchař pak po konci uplynulého ročníku v pouhých třiadvaceti letech ukončil kariéru. V týmu dále nebude působit ani produktivní Jiří Uhlík, počítat trenéři nemohou ani s Janem Matiáškem. Otazník pak visí nad Kamilem Hajšmanem a Josefem Roubalem: ani jeden nepřešel do nového působiště a zároveň za Klatovy nenastoupil ani v přípravě.

VZÁJEMNÉ ZÁPASY V SEZÓNĚ 2019/20

Dnešní soupeři na sebe v základní části loňské sezóny narazili celkem šestkrát, z toho třikrát brali tři body Braničtí a třikrát zase Klatovy. Oba celky dvakrát uspěly doma a jednou výhru vybojovaly na půdě svého soka. Bitvy se dále přelily i do předkola play-off, ve kterém Západočeši v době předčasného ukončení soutěže vedli 2:1 na zápasy po výsledcích 4:2, 5:1 a 1:2pp.

11. 9. 2019 (1. kolo): Kobra – Klatovy 4:2
    12. 10. 2019 (8. kolo): Klatovy – Kobra 5:3
    6. 11. 2019 (15. kolo): Kobra – Klatovy 1:8
    4. 12. 2019 (22. kolo): Klatovy – Kobra 2:4
    8. 1. 2020 (29. kolo): Kobra – Klatovy 2:1
    8. 2. 2020 (36. kolo): Klatovy – Kobra 2:1pp.

7. 3. 2020 (předkolo): Klatovy – Kobra 4:2
    9. 3. 2020 (předkolo): Kobra – Klatovy 1:5
    11. 3. 2020 (předkolo): Klatovy – Kobra 1:2pp.

Historická bilance (od sezóny 1999/2000):
    21 výher Kobry, 4 výhry Kobry pp./sn., 1 remíza, 27 výher Klatov, 2 výhry Klatov pp./sn. (skóre 197:213)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Ryzák, Šteiner (A), Procházka R., Knesl, Pelant, Holý, Zmeškal – Šťastný, Bříška (C), Tondr – Novák, Zídek, Indra – Heldák, Hlinka, Čurda – Kafka, Hrubý, Mucha.

SHC Klatovy: Polívka (Micka) – Houfek (A), Walter (A), Kovářík, Lokajíček, Leština, Zich – Lang, Přikryl, Hajšman – Roubal (C), Hanzlík, Hasman – Princl, Procházka J., Michel – Berčík, Kolda, Reitspies.

Rozhodčí: Květoň – Hradil, Kubíček.

Ještě jednou vám přeji příjemný sobotní podvečer, duel mezi Klatovy a Kobrou začíná zhruba za hodinu. Níže si můžete prohlédnout dnešní sestavy.

Překvapení se nekoná, Braničtí dnes pošlou do branky svou dlouhodobou jedničku Lukáše Sochůrka. Čtyřiadvacetiletý odchovanec Slavie, který v minulosti působil i v Klatovech, loni za Kobru odchytal 31 zápasů a odnesl si z nich průměr inkasovaných branek 3,50.

Klatovy se zase mezi třemi tyčemi spolehnou na Patrika Polívku, který se do Čech vrátil po sezóně strávené v týmu Carolina Thunderbirds v FPHL. Tam nastoupil ke 13 utkáním, ve kterých měl úspěšnost zákroků 91,2% a inkasoval 2,23 gólů na zápas.

Rozbruslení je u konce, po ledě mrazivé branické haly se prohání rolba. Startujeme za čtvrt hodiny.

Oba celky jsou na ledě, začátek se blíží.

Sudí svolává hráče do středového kruhu, jdeme na to!

00:01

00:16
    Jako první se dopředu vypravili hosté, jejichž výpad byl zneškodněn už těsně za modrou čarou.

00:23
    Kobra právě vstřelila branku!
    Domácí se prosazují hned z protiútoku, snový vstup do duelu pro pražské hráče! Z hranice brankoviště puk za Polívku protlačil LUKÁŠ TONDR, a posílá tak Kobru do vedení – 1:0! Asistence: Tomáš Šťastný, Kamil Bříška.

01:18
    Branickým gól nahnal vítr do plachet, svěřenci Miloslava Šeby jsou momentálně aktivnějším celkem na ledě.

01:37
    Z rukávu už musel zákrok vytasit i Lukáš Sochůrek, Klatovy se otrkaly a dostaly se do útoku.

02:10
    Hra se nyní přelévá z jednoho konce ledové plochy na druhý, častěji jsou na kotouči hráči v bílých dresech.

02:27
    Braničtí se zničehonic prosazují podruhé, Patrik Polívka ze své klece loví další kotouč! Krátce po vyhraném vhazování jej prostřelil obránce ALEŠ KNESL – 2:0! Bez asistence.

03:27
    Hra se nyní přesunula před svatyni Lukáše Sochůrka, Klatovy se ale k větší šanci zatím nedostaly.

03:53
    Tondr chtěl dlouhou přihrávkou poslat do útoku Bříšku, kotouč ale zachytil jeden z protihráčů.

04:18
    Paže sudího vystřelila vzhůru, Lukáš Sochůrek upaluje ze svého brankoviště na střídačku.

04:23
    Kobra má šanci zvýšit svůj náskok na tři trefy, Jakub Houfek (KLT) je vykázán za podrážení.

05:03
    Domácím se nedaří se na delší dobu usadit před Polívkou, hosté se zatím brání na jedničku.

05:12
    Špatná rozehrávka Branických končí na zakázaném uvolnění, hra se tak přesouvá před Sochůrkovu klec.

05:41
    Svěřenci lodivoda Šeby se sice opět protlačili do útočného pásma, soupeř je ale nepouští do zakončení.

06:14
    Ryzák zkusil štěstí z modré čáry, jeho střelu v mezikruží zblokoval jeden z borců v klatovském trikotu.

06:45
    Západočeši jsou plném počtu a koušou, Hajšmanovu střelu z kruhu branický gólman vykopl betonem.

07:32
    Knesl parádně vypíchl Michelovi kotouč z hole, klatovský výpad tak skončil ještě dříve než pořádně začal.

08:00
    Přesně dvanáct minut před koncem prvního dějství uvidíme vhazování po levici Patrika Polívky.

08:41
    Hraje se nahoru dolu, více ze hry mají v posledních několika minutách hokejisté ze západu Čech.

08:58
    Sudí po krátké tahanici o kotouč u mantinelu přerušují hru, vhazovat se bude v domácím pásmu.

09:32
    David Roubal sice pronikl podél mantinelu až za modrou čáru, velmi rychle byl ale od puku oddělen.

09:53
    Střela z velké vzdálenosti úplně minula klec Kobry, puk se od plexiskla za brankou odrazil do rohu.

10:29
    Jeden z domácích beků si lehl do zakončení Davida Roubala, Sochůrek tak mohl zůstat v klidu.

11:08
    Přesilovku si nyní vyzkouší také hráči Klatov, na trestnou za hákování míří Václav Zídek (KOB).

11:37
    Indra chtěl poslat puk ven z obranného pásma, těsně před modrou ale jeho pokus zhatil Walter.

12:16
    Hosté se zatím v přesilovce žádnou hezčí akcí neblýskli, byť jsou pevně usazeni před Lukášem Sochůrkem.

13:03
    Svěřenci Miloslava Šeby se šest sekund před koncem vlastního oslabení dostali před soupeřovu branku a hned je z toho další gól, Kobra na domácím ledě vede už o tři branky! Tentokrát se na listinu střelců zapisuje loňský tahoun pražské juniorky RICHARD MUCHA – 3:0! Asistence: Dominik Novák.

13:57
    Klatovy se snaží na třetí zásah nějak odpovědět, jenže obrana Kobry zatím šlape na sto deset procent.

14:18
    Marek Ryzák (KOB) stráví následující dvě minuty na trestné lavici, kam jej sudí poslali za podrážení.

14:53
    Aleš Knesl se ve vlastním oslabení uvolnil na mezikruží a prudkou ranou těsně přestřelil soupeřovu klec.

15:22
    Mladí indiáni se usadili před Sochůrkem a chvilku kombinovali, ke střele se ale ani tentokrát nedostali.

15:56
    Sochůrek má v oslabení poměrně velký klid, Klatovy se toho v útočném pásmu na moc nezmohly.

16:34
    Kobra je v plném počtu, Ryzák se už připojil ke svým spoluhráčům na ledové ploše.

16:49
    Patrik Polívka se teď musel hodně natáhnout, prudké zakončení soupeře vykryl vleže!

17:26
    Kobře opět nevyšla rozehrávka, po pauze tak uvidíme vhazování v jejich obranné třetině ledové plochy.

17:49
    Hraje se hlavně před Sochůrkovou klecí, obrana Kobry ale nevykazuje známky únavy a stále svého soka ze západu Čech nepouští do žádných větších šancí.

18:27
    První třetina se pomalu ale jistě chýlí ke konci, do závěrečné sirény zbývá odehrát přes minutu a půl.

18:54
    Kobra míří ven z vlastního pásma a snaží se po delší době prorazit za klatovskou modrou.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny!

19:26
    Novák se vydal dopředu se Šťastným a Bříškou, přičemž druhý jmenovaný jeho přihrávku tečoval pár centimetrů vedle levé tyče klatovské branky.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18:44.

První třetina střetnutí mezi Kobrou a Klatovy je za námi, domácí odchází do kabin s poměrně pohodlným tříbrankovým náskokem! Svěřencům Miloslava Šeby se povedl vstup do utkání, během prvních tří minut vstřelili dva góly a ten poslední přidali ve vlastním oslabení ve druhé polovině dějství. Klatovy dnes zatím nepodávají úplně špatný výkon, výborná obrana domácích je ale celou třetinu nepustila do žádné větší šance.

20:01

20:10
    Kolda se pokusil rozehrát kotouč dopředu, omylem při tom ale předal kotouč jednomu z protihráčů.

20:38
    Sudí se rozhodl ukončit několik sekund dlouhou tahanici o kotouč v rohu za brankou hostí.

21:04
    Braničtí si do statistik připisují další zakázané uvolnění, buly proběhne po levici Lukáše Sochůrka.

21:15
    Rychlý výpad domácích hráčů končí přesným zákrokem Patrika Polívky, hra je na moment přerušena.

21:37
    Leština sbírá kotouč za svou svatyní, zprava i zleva na něj míří draví protihráči v modrých dresech.

22:06
    Hraje se hlavně v pásmu Klatov, které jsou ovšem paradoxně na kotouči častěji než jejich soupeř.

22:30
    O už je to o čtyři branky, Patrik Polívka neprožívá úplně povedený první duel po návratu do Klatov! Znovu udeřila domácí elitní lajna, první trefu v novém ročníku si na své konto připisuje druholigový fantom KAMIL BŘÍŠKA – 4:0! Asistence: Tomáš Šťastný, Lukáš Tondr.

23:18
    Kobra kontroluje hru, Klatovy se jen marně snaží domácí hráče nějakým způsobem překvapit.

23:49
    Ryzák protáhl puk za modrou čáru a vysunul dopředu Šťastného, jehož zakončení Polívka vykryl holí.

24:18
    Do cesty Walterově ráně z modré čáry se omylem postavil jeden z jeho spoluhráčů.

24:40
    Klatovy špatně střídali, trest za příliš mnoho hráčů odpyká útočník Vít Reitspies (KLT).

25:57
    Branickým přesilovka nevychází dle plánu, jejich šance by se dali spočítat na prstech jedné ruky.

26:37
    Reitspies za malý moment opustí trestnou lavici, Klatovy oslabení pravděpodobně přežijí.

27:23
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Máme tu snížení, Sochůrek se jen marně ohlíží za kotoučem v jeho kleci. Pod první gól hostujícího celku v letošním ročníku se podepisuje hráč s jedenáctkou na zádech, FILIP PŘIKRYL – 4:1! Asistence: Kamil Hajšman.

27:50
    Tak pozor, tohle bude ještě drama! Klatovy v Braníku prohrávají už jen o dvě branky, v osmadvacáté minutě na 2:4 snižuje JOSEF HASMAN! Asistence: David Roubal, Ondřej Leština.

V hale bojujeme s internetovým připojením, omluvte proto prosím absenci příspěvků z následujících pár minut.

30:36
    Jsme zpátky, doufejme na co nejdelší dobu. V posledních minutách jsme sledovali vyrovnanou podívanou, kotouč mění majitele poměrně často.

31:10
    Klatovy nějakou dobu operovaly v útočném pásmu, Sochůrek se ale tentokrát moc nezapotil.

31:34
    Sochůrek před rozjetým Michelem odklepl kotouč do rohu kluziště, kde se o něj nyní bojuje.

32:13
    Šťastný si dlouho promýšlel svou střelu, nakonec kotouč poslal těsně nad horní tyč klece.

32:49
    Tondr se i přes dva obránce protlačil na pravý kruh, neodbytní protihráči jsou mu ale stále v patách.

33:42
    Poslední letní posila Kobry, forvard Marek Indra (KOB), dostává menší trest za hrubost.

34:02
    Koldovu střelu z prostoru pro vhazování někdo před klecí tečoval, bohužel pro hosty ale mimo tři tyče.

34:33
    Kobře se znovu podařilo vyšťouchnout puk za modrou čáru, oslabení zatím zvládá na výbornou.

35:17
    Polívka před dojíždějícím Zídkem schoval kotouč pod rukavici, odměnou za to mu byla malá ledová sprška.

35:54
    Domácí příznivci neúnavně ženou svůj celek dopředu, na ledě momentálně sledujeme boj o puk.

36:20
    Dominik Novák a Václav Zídek vyrazili do přečíslení dva na jednoho, přičemž druhý jmenovaný těsně přestřelil soupeřovu svatyni!

36:49
    Kovářík marně dojížděl vyhozený kotouč, Kobra se po pár minutách opět dopouští dalšího icingu.

37:26
    Z pravého kruhu na sebe upoutal pozornost Lokajíček, jehož střelu gólman chytil do rukavice.

37:51
    Nyní musel na druhém konci ledové plochy zasahovat zase Polívka, který vyzrál na Procházkův projektil.

38:28
    Tenhle výpad se Kobře moc nepovedl, ke kotouči se dostávají Klatovy a okamžitě jdou do protiútoku.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny!

39:03
    Bříška se málem dostal do úniku, za modrou čarou se na něj ale nalepil dojíždějící protihráč.

39:42
    Návrat Kobry před Polívkovu svatyni zastavuje hvizd čárového, který domácí nachytal v ofsajdu.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:32.

Siréna zazněla, na led branické haly se vrací rolba. Za stavu 4:0 to ve třiadvacáté minutě vypadalo, že Kobra má duel plně ve svých rukou a jde si neohroženě za třemi body. Pak se ale Klatovy dostaly zpět do hry a dvěma rychlými brankami snížily své manko. O vítězi tak ještě před startem třetí třetiny není ani zdaleka rozhodnuto – pohlídá si Kobra náskok, nebo se Západočechům podaří vývoj utkání otočit?

40:01

40:23
    Šťastný zachytil Tondrovu přihrávku a vyrazil vpřed, z klatovského konce ledu se o malou chvíli později ozval velmi specifický zvuk dunění kotouče o betony.

40:54
    Na Hasmana se stahovali hned tři protihráči, klatovský forvard se tak rozhodl rychle vystřelit. Ukvapená rána z vysokého úhlu Sochůrka nijak nepotrápila.

41:20
    Hlinka se zkusil dostat přes tři obránce dopředu. Odvážný to čin, který ovšem plody nepřinesl.

41:43
    Zničehonic se sám před domácí klecí zjevil Hajšman, jehož střela z otočky trefila Sochůrka do betonu.

42:18
    Šťastný se rozjíždí dopředu, domácí se znovu snaží prorazit před svatyni Patrika Polívky.

42:47
    Ani jednomu celku se nyní nedaří se usadit v pásmu soupeře, prim na ledě hrají defenzívy obou týmů.

43:28
    Průběh závěrečné třetiny dnešního třetiny přerušuje další branické zakázané uvolnění.

43:48
    David Michel z kruhu přestřelil Sochůrkovu branku, kotouč po ledě projel kolem vzdálenější tyče.

44:03
    Tohle může být pro branické hráče extrémně důležitý gól, domácí v pětačtyřicáté minutě zvyšují svůj náskok na tři branky, a hosté to tak budou mít už hodně těžké, pokud stále pomýšlí na výhru! Po rychlé akci se prosadil FILIP HLINKA – 5:2! Asistence: Richard Mucha.

44:14
    Šest branek a dost, Patrik Polívka přenechává svůj post v brankovišti mladíku Marku Mickovi! Z klece ho vyhnalo přesné zakončení KAMILA BŘÍŠKY, který poslal puk do odkryté části svatyně, zadělal si na hattrick a vrátil Kobře čtyřgólový náskok! Asistence: Dominik Šteiner.

44:14
    Jak již bylo avizováno, Patrik Polívka se klidí ze své pozice. Zbytek utkání dochytá Marek Micka.

45:31
    Hra se opět vrátila před klatovskou klec, hosté se rozhodli kotouč vyhodit na zakázané uvolnění.

45:54
    A další icing, opět si jej do týmových statistik připisují borci ze západu. Buly proběhne po Mickově pravici.

46:01
    Ani mladý gólman neopustí utkání s čistým kontem, brankové hody Kobry pokračují dál! K hattricku má blízko také LUKÁŠ TONDR, první branická lajna je dnes opravdu ve formě – 7:2! Asistence: Marek Ryzák.

46:38
    Novák se marně natahoval po nepřesné přihrávce, kotouč se nakonec zastavil až na holi soupeře.

47:11
    Braničtí kontrolují hru, kotouč se už nějakou dobu nepohnul z jejich holí. Branková smršť s hosty pořádně zatřásla, Klatovy nyní působí poněkud odevzdaně.

48:34
    Kamil Hajšman se dostal do útoku, těsně za modrou čarou mu ale neposedný puk opustil hůl.

49:12
    Hasmanovu střelu se pokusil dorazit Hajšman, Sochůrek byl ale i tentokrát připraven rychle zasáhnout.

49:53
    V posledních chvílích jsou na ledě více vidět Klatovy, Kobra se soustřeďuje hlavně na bránění náskoku.

50:26
    Hosté se před Sochůrka dostávají možná až moc jednoduše, gólman Kobry znovu zasáhl betonem.

51:18
    Tak tohle se hodně nepovedlo. Ondřej Leština (KLT) za svou klecí velmi okatě podržel Kamila Bříšku u mantinelu, za což dostává dvouminutový trest.

51:42
    Knesl zachytil přihrávku až těsně za modrou čarou, sudí byl tedy nucen na moment přerušit hru – ofsajd.

52:06
    Leština trestnou lavici opouští předčasně, Kobra přesilovku přetavuje v osmý gól a necelých osm minut před koncem vede na domácí půdě o šest gólů! Z mezikruží přesně do klece zakončil VÁCLAV ZÍDEK – 8:2! Asistence: Dominik Novák.

52:34
    Klatovy mají šanci trochu zkorigovat skóre, obránce David Pelant (KOB) odpyká dvě minuty za podrážení.

52:54
    Tak tohle bylo rychlé, Západočechům z přesilovky stačilo pouhopouhých dvacet sekund! Z pravé strany si před bránu najel DAVID MICHEL, na jehož následnou střelu Sochůrek jednoduše nedosáhl – 8:3! Asistence: Jan Walter.

53:52
    Knesl poslal přihrávku přes celé střední pásmo Bříškovi, v dobách dávno minulých by za tento manévr sudí přerušil hru kvůli zákazu pasu přes dvě čáry.

54:55
    Utkání se pomalu ale jistě chýlí ke konci, ani jeden celek už nehraje na sto procent. O vítězi je rozhodnuto.

55:13
    Po icingu se vhazovalo před Mickou, buly vyhráli domácí. Ti takřka hned potom vystřelili, mladý klatovský strážce svatyně byl tentokrát připraven ráně čelit.

55:31
    Další zákrok ze své dílny tentokrát vytáhl Sochůrek, po pauze se bude vhazovat před jeho klecí.

56:02
    Hasman chtěl zmírnit klatovskou porážku střelou z pravé strany, kotouč ale minul domácí svatyni.

56:42
    Hra se na moment usadila před brankou Kobry, Klatovy se snaží v závěrečných minutách kombinovat.

57:16
    Marek Princl z modré čáry neuspěl, do trajektorie jeho projektilu se postavil jeden z protihráčů.

57:53
    Klatovy zakládají další útočnou akci z vlastního pásma, uvidíme, co Strakovi svěřenci předvedou tentokrát.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí části!

58:54
    Utkání míří do finiše, v závěrečných pasážích se hraje hlavně v neutrální třetině branického kluziště.

59:22
    Závěrečnou minutu ještě okoření vyloučení, Martin Lang (KLT) míří na trestnou za sekání.

59:32
    Bříška po souhře s Ryzákem vypálil z pravé strany, Micka si na konto připsal další zákrok.

Po siréně byla ještě k vidění menší strkanice, kterou se sudí rozhodli ponechat bez trestů.

Je konec, Kobra do nové sezóny vstoupila tou správnou nohou a po povedeném výkonu poráží jednoho ze svých nejtradičnějších soupeřů, západočeské Klatovy, vysoko 8:3 a bere první tři body! Jejich vítězství je zasloužené, ač nutno podotknout, že hosté nehráli tak špatně, jak by se z pohledu na výsledek mohlo zdát.

To je ode mne pro dnešek vše, budu se na vás těšit u zítřejšího odpoledního střetnutí branické juniorky s týmem z Písku. Do té doby na počtenou! (20:08:19)

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 1. Tondr (Šťastný, Bříška), 3. Knesl, 14. Mucha (Novák), 23. Bříška (Šťastný, Tondr), 45. Hlinka (Mucha), 45. Bříška (Šteiner), 47. Tondr (Ryzák), 53. Zídek (Novák) – 28. Přikryl (Hajšman), 28. Hasman (Roubal, Leština), 53. Michel (Walter)