Liberec – Sparta | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 0:0 (odl.) | | | Olomouc – Mountfield HK | 1:6 (kon.) |
Plzeň – Motor ČB | 4:2 (kon.) |
Sokolov – Frýdek-M. | 1:5 (kon.) |
Čerepovec – Minsk | 1:4 (kon.) | | | Jaroslavl – Magnitogorsk | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Kunlun – Nižněkamsk | 3:4 (kon.) |
N.Novgorod – Kazaň | 4:2 (kon.) | | | Omsk – Jokerit | 3:2 (po pr.) | | | Riga – CSKA Moskva | 0:5 (kont.) |
Soči – Čeljabinsk | 2:4 (kon.) | | | Viťaz – Barys | 0:0 (odl.) |
Spišská N. Ves – SR 18 | 0:0 (18:00) |
Vlci Žilina – MŠK Púchov | 4:0 (kon.) |
konec
Red Star Kunlun
3:4
(0:2, 2:2, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Lukáš Jasoněk
Branky a nahrávky:
27. Wong (Chelios), 40. Wong (Lofquist, Werek), 51. Zyrjanov (Šikin, Skvorcovs) – 1. Volgin (Chajrullin, L. Hudáček), 7. Chajrullin (Šiksatdarov, L. Hudáček), 25. Porjadin (A. Osipov, L. Hudáček), 29. Kučerjavenko (Porjadin, Semjonov)
Rozhodčí: Beljajev, Sidorenko – Zacharenko, Šalagin
Diváci: 674
Neproměněná penalta:
Red Star Kunlun:
Šikin (Hrubec) – Lofquist, Chelios (A), Sproul, T. Murphy, Fram, Šustr (C), Sidorov – Kristo, Lockhart, Nicholls – Werek, Nikolišin (A), Wong – Zyrjanov, Riche, Skvorcovs – Kitarov, Šachvorostov, Šaporev.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Ivannikov (Barulin) – Rantakari, Bryncev (A), Volgin (A), A. Osipov, Puzanov, Loginov, Semjonov – Porjadin, Kučerjavenko (C), Čivilev – Chajrullin, L. Hudáček, Šiksatdarov – Šafigullin, Bikmullin, Galuzin – Šarifjanov, Golubovič, Chafizov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Ivannikov (Barulin) – Rantakari, Bryncev (A), Volgin (A), A. Osipov, Puzanov, Loginov, Semjonov – Porjadin, Kučerjavenko (C), Čivilev – Chajrullin, L. Hudáček, Šiksatdarov – Šafigullin, Bikmullin, Galuzin – Šarifjanov, Golubovič, Chafizov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beljajev, Sidorenko – Zacharenko, Šalagin
Diváci: 674
Libor Hudáček (NIZ) – (0+3), 7 střel, čas na ledě: 18:16
Šimon Hrubec (KUN) – jako náhradní gólman se do hry nedostal
Andrej Šustr (KUN) – 2 střely, čas na ledě: 16:16