Liberec – Sparta | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 0:0 (odl.) | | | Olomouc – Mountfield HK | 1:6 (kon.) |
Plzeň – Motor ČB | 4:2 (kon.) |
Sokolov – Frýdek-M. | 1:5 (kon.) |
Čerepovec – Minsk | 1:4 (kon.) | | | Jaroslavl – Magnitogorsk | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Kunlun – Nižněkamsk | 3:4 (kon.) |
N.Novgorod – Kazaň | 4:2 (kon.) | | | Omsk – Jokerit | 3:2 (po pr.) | | | Riga – CSKA Moskva | 0:5 (kont.) |
Soči – Čeljabinsk | 2:4 (kon.) | | | Viťaz – Barys | 0:0 (odl.) |
Spišská N. Ves – SR 18 | 0:0 (18:00) |
Vlci Žilina – MŠK Púchov | 4:0 (kon.) |
konec
HC Náchod
16:1
(6:0, 4:1, 6:0)
HC Spartak Choceň
14:24
|
Vyloučení v týmu HC Spartak Choceň (Jakub Sháněl – 2 min., podrážení).
|
|
11:44
|
Vyloučení v týmu HC Náchod (Adam Scheuer – 2 min., hákování).
|
|
7:41
|
Vyloučení v týmu HC Náchod (Petr Novák – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
Branky a nahrávky:
1. Cvrček, 1. Pavel (Venclík), 2. Scheuer (Kozáková), 2. Flaška, 16. Bubeníček (Flaška), 19. Sochor (Cvrček, Bubeníček), 28. Bubeníček (Sochor), 29. Scheuer (Špetla), 31. Cvrček (Sochor, Bubeníček), 34. Pfeifer (Kozáková), 41. Bubeníček (Sochor), 52. Flaška, 54. Špetla (Podškubka), 55. Sochor (Cvrček), 58. Stodola (Malinová), 60. Kozáková (Sochor) – 23. Záruba
Rozhodčí: Ondřej Vodička, Jakub Pecha
Diváci: 20
Neproměněná penalta:
HC Náchod:
J. Beránek — M. Flaška, P. Pfeifer, T. Podškubka, J. Verner, P. Novák — L. Sochor, J. Bubeníček, J. Cvrček, K. Kozáková , A. Scheuer, J. Špetla, A. Stodola, F. Pavel, M. Venclík, P. Malinová
Náhradníci:
Trenér:
HC Spartak Choceň: D. Hofman, R. Flégr — N. Šmerdová, J. Sháněl, J. Javůrek, M. Kouřím, T. Mikulecký, E. Šigut — D. Záruba, J. Šeda, P. Držmíšek, J. Chleboun, O. Matějka
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Spartak Choceň: D. Hofman, R. Flégr — N. Šmerdová, J. Sháněl, J. Javůrek, M. Kouřím, T. Mikulecký, E. Šigut — D. Záruba, J. Šeda, P. Držmíšek, J. Chleboun, O. Matějka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ondřej Vodička, Jakub Pecha
Diváci: 20