FTZS Liberec – České Budějovice 5:3 (kon.) | Ž. Vlci Brno – Olympik Mělník 4:2 (kon.) | Sparta – Slavia 0:0 (odl.)
Interobal Plzeň – Svarog Teplice 4:3 (kon.) | Česká Lípa – Rapid Ústí n/L 7:3 (kon.)
SK Interobal Plzeň
4:3 (2:1)
Svarog FC Teplice
Pátek 02.10.2020, 20:00 • SH Lokomotiva Plzeň • 1. Futsal liga • 4. kolo

Děkujeme za pozornost, futsalu zdar. (21:55:22)

Tohle byl skvělý zápas se vším všudy a parádní rozlučka Interobalu s diváky. Za dva týdny přijede Slavia a bude se hrát (bohužel) s prázdným hledištěm. Příští pátek jede Interobal do Chrudimi a pokusí se Chrudim poprvé porazit ve své historii. Loni tam uhrál remízu 1:1, ale zranila se dvojice Němec – Rešetár.

Tomáš Vnuk provokoval Brazilce, Brazilci provokovali obratem Tomáše Vnuka. V prvním poločase se lavička Svarogu sesypala na Vnuka. Do toho Vnuk nechyběl u situace, kdy se postrkovali Rick a Keko před vápnem Plzně. Český reprezentant tak viděl první žlutou kartu v sezoně. Za zmínku ale stojí především fakt, že na startu druhého poločasu udělaly Teplice rychle tři fauly a všechny na Tomáše Vnuka.

Už první poločas byl pořádně vyhecovaný, ale ve druhém poločase byly k vidění snad ještě větší emoce! Hlavně, když se Plzeň dožadovala druhé žluté karty pro Cesara za držení Ricka na pravé straně.

Nehodilo by se označení zápas, ale spíše válka mezi Plzní a Teplicemi končí výhrou Interobalu 4:3. Maximálně vyhrocený duel á la utkání play-off. Devět žlutých karet. Plzeň tohle urvala, odjezdila a může slavit.

39:58
    Plzeň odvrátila centr z pravé strany do ohně, Vnuk mohl odpálit míče zleva do bezpečí. Místo toho si jej pokryl a vybojoval faul Pica Paua na svou osobu. Pátý faul Teplic.

39:49
    Jezin to vzal z pravé strany nad sebe, trefil záda otáčejícího se Ricka.

39:27
    Powerplay Teplic!

39:19
    Rick přehodil na pravé straně obránce a nahrál doleva, jenže Kozár si z prvního doteku až moc předkopl míč.

38:52
    Pica Pau stojí na střídačce a hned po zisku míče půjde na plac v dresu brankáře.

38:52
    Oddechový čas pro domácí.

38:52
    Teplice právě vstřelily branku!
    Už ne! Bude to drama až do konce! Vnuk ležel na zemi. Hrálo se dál a tečovaná střela CLAUDIA z pravé strany skončila u zadní tyče. Tepličtí následně ještě provokovali Vnuka. Asistence: Deco.

38:42
    Holý chyboval v rozehrávce a Plzeň se brání!

38:05
    Němec vyběhl zleva před vápno a práskl do míče pravou rukou zřejmě před vápnem, rozhodčí nepískali. Teplice se zlobí.

37:45
    Po závaru před brankou Plzně pískl sudí Nešněra hru na zemi v podání Pica Paua, tedy nepřímý kop.

37:20
    Rick se z levé strany na útočné polovině Plzně dopustil třetího faulu Interobalu. Na fauly 3:4.

37:13
    Plzeň zachytila aut Svarogu z pravé strany, Kozár ale z dálky a zleva minul branku.

37:02
    Za potlesku střídačky blokuje Rick centr Jezina z pravé strany.

Vít Muzikář

Branky: 9. Vnuk (Kozár), 12. Buchta (Seidler), 24. Seidler (Holý), 36. Seidler (Kozár) – 2. Pica Pau, 22. Tato (Deco), 39. Claudio (Deco)

Karty:   13. Vnuk (PLZ), 26. Künstner (PLZ), 30. Rick (PLZ) – 12. Cesar (STP), 13. Keko (STP), 23. Baran (STP), 24. Adriano (STP), 26. Jezin (STP), 27. Realizační tým (STP)

SK Interobal Plzeň: Němec (Luhový) – Buchta, Holý, Vnuk, Seidler – Rick, Rešetár (C), Kozár, Maur, Štrajt, Havel, Ševčík, Künstner.
    Svarog FC Teplice: Hůla (Marek, Soukup) – Deco, Claudio (C), Pica Pau, Tato, Cesar, Jezin, Adriano, Žolcer, Šebek, Baran, Keko.

Rozhodčí: Nešněra, Lafek – Laštovička