Motor ČB – Vítkovice | 2:3 (po pr.) | | | Sparta – Liberec | 3:0 (kon.) |
Pardubice – Slavia | 0:0 (odl.) |
Chabarovsk – Petrohrad | 1:3 (kon.) | | | Novosibirsk – N.Novgorod | 4:2 (kon.) | | | Magnitogorsk – Jekatěrinburg | 2:3 (kon.) |
SHK Hodonín – Nový Jičín | 2:1 (kon.) |
Warriors Brno – Poruba 2011 | 2:4 (kon.) | | | Přerov – Technika Brno | 7:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Chrudim | 0:0 (odl.) |
Kobra – Havlíčkův Brod | 2:4 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Vsetín | 1:5 (kon.) |
Zvolen – Banská Bystrica | 4:1 (kon.) | | | Michalovce – HC Slovan | 4:1 (kon.) | | | Miskolc – Trenčín | 0:0 (odl.) |
Detva – Lipt. Mikuláš | 5:3 (kon.) | | | Poprad – Nitra | 2:3 (kon.) |
Skalica – Levice | 0:0 (odl.) | | | Martin – Trnava | 0:0 (odl.) | | | Topoľčany – Humenné | 0:0 (odl.) |
Dubnica – Pov. Bystrica | 0:0 (odl.) | | | Spišská N. Ves – Vlci Žilina | 0:0 (odl.) |
konec
SK Karviná
4:5
(2:2, 1:0, 1:3)
HC Frýdek-Místek "B"
49:50
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Martin Pavlovský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
31:50
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Marek Benek.
|
|
26:55
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Jáchym Kuchař – 2 min., faul kolenem).
|
|
15:26
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Daniel Mendlík – 2 min., pozdní dohrání).
|
|
12:51
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (David Fluksa – 2 min., pozdní dohrání).
|
|
11:29
|
Vyloučení v týmu HC Býci Karviná (Filip Konesz – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
7. Szegecs (Stejskal, Mendlík), 13. Mendlík (Szegecs, Konesz), 36. Szegecs, 46. Stejskal (Szegecs, Mendlík) – 12. Szmek, 15. Berka, 44. Rypka (Pniok), 51. Szmek, 52. Fluksa
Rozhodčí: Michal Novák — Ladislav Opravil, Daniel Majetný
Diváci: 33
Neproměněná penalta:
SK Karviná:
F. Bogar — P. Piperek, T. Mrozek, Z. Murzyn, M. Orság, Š. Horák — J. Szegecs, D. Mendlík, K. Stejskal, F. Konesz, N. Kubečka, M. Pavlovský, A. Halouzka, O. Magner, A. Mičulková, J. Macko
Náhradníci:
Trenér:
HC Frýdek-Místek "B": P. Swienczek — J. Kuchař, M. Benek, V. Šmid, L. Váňa, E. Vaněčková, V. Wilk — L. Szmek, D. Fluksa, J. Rypka, D. Berka, M. Pniok, M. Stuchlík, D. Jurášek, O. Trnka, J. Gazur, V. Maňásek, J. Honajzer, D. Berski
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Frýdek-Místek "B": P. Swienczek — J. Kuchař, M. Benek, V. Šmid, L. Váňa, E. Vaněčková, V. Wilk — L. Szmek, D. Fluksa, J. Rypka, D. Berka, M. Pniok, M. Stuchlík, D. Jurášek, O. Trnka, J. Gazur, V. Maňásek, J. Honajzer, D. Berski
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Michal Novák — Ladislav Opravil, Daniel Majetný
Diváci: 33