Vítkovice – Plzeň | 4:5 (po pr.) |
Chabarovsk – N.Novgorod | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Barys – Petrohrad | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Dynamo Moskva – Kunlun | 6:3 (kon.) |
CSKA Moskva – Omsk | 4:2 (kon.) |
Innsbruck – Bratislava Capitals | 2:3 (po s.n.) |
HK MD Šumperk – Warriors Brno | 11:4 (kon.) | | | Poruba 2011 – Technika Brno | 5:3 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Havlíčkův Brod | 1:2 (po s.n.) |
Ústí n/L – Písek | 5:2 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 3:7 (kon.) |
Nové Zámky – Zvolen | 0:0 (odl.) | | | Nitra – Zvolen | 3:2 (kon.) | | | HC Slovan – Poprad | 1:2 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Košice | 0:0 (odl.) | | | Trenčín – Detva | 5:2 (kon.) | | | Banská Bystrica – Michalovce | 4:5 (kon.) |
konec
HC Frýdek-Místek "B"
4:6
(3:2, 0:3, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
54:43
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Jan Ostřížek – 2 min., hákování).
|
|
33:50
|
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Adam Daněk.
|
|
29:15
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Jan Káňa – 2 min., podrážení).
|
|
25:42
|
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Ondřej Špírek – 2 min., nedovolené bránění). Trest odpyká Max Holšán.
|
|
25:36
|
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Daniel Lacina – 2 min., podrážení).
|
|
19:57
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Peter Holéczy – 2 min., hrubost).
|
|
19:57
|
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Dominik Dragon – 2 min., hrubost).
|
|
17:35
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Jiří Douda – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
16:54
|
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Alex Drábek – 2 min., faul loktem).
|
Branky a nahrávky:
9. Holéczy (Douda), 13. Bongilaj (Hudeček), 18. Ostřížek, 48. Bobok (Ostřížek, Muroň) – 11. Daněk (Zvejška), 19. Daněk (Zach-Kiesling), 22. Drábek, 26. Lacina (Holšán), 31. Daněk (Dragon, Knopp), 55. Lacina (Dragon)
Rozhodčí: Petr Piskoř — Jakub Frančiak, Martin Piskoř
Diváci: 66
Neproměněná penalta:
HC Frýdek-Místek "B":
J. Váňa — P. Holéczy, D. Muroň, J. Káňa, A. Krpec, T. Stareček, J. Urbačka, J. Chýlek — J. Ostřížek, T. Bobok, F. Bongilaj, J. Douda, O. Hudeček, A. Platková, L. Laucký, A. Menšík, Š. Weizer, L. Grzymek
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera: S. Varga, O. Špírek — M. Knopp, J. Zvejška, M. Fojtík, D. Drastich, A. Vítek, T. Kubatík — A. Daněk, D. Lacina, D. Dragon, A. Drábek, L. Zach-Kiesling, M. Holšán, Š. Fasner, J. Krupník, F. Frnka
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera: S. Varga, O. Špírek — M. Knopp, J. Zvejška, M. Fojtík, D. Drastich, A. Vítek, T. Kubatík — A. Daněk, D. Lacina, D. Dragon, A. Drábek, L. Zach-Kiesling, M. Holšán, Š. Fasner, J. Krupník, F. Frnka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petr Piskoř — Jakub Frančiak, Martin Piskoř
Diváci: 66