Gruzie – Bělorusko 1:0 (kon.) | S. Makedonie – Kosovo 2:1 (kon.) | Norsko – Srbsko 1:2 (po pr.)
Skotsko – Izrael 0:0 (5:3 po pen.) | Slovensko – Irsko 0:0 (4:2 po pen.) | Bosna – Sev. Irsko 1:1 (3:4 po pen.)
Bulharsko – Maďarsko 1:3 (kon.) | Island – Rumunsko 2:1 (kon.)
po penal. (3:4)
Bosna a Hercegovina
1:1 (1:0)
Severní Irsko
Čtvrtek 08.10.2020, 20:45Kvalifikace ME • Play-off

To je z mé strany dnes vše, přeji hezký zbytek večera. (23:40:09)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 10:3. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 15:19.

Je dobojováno! Sledovali jsme parádní zápas, které musel oko fotbalového fanouška potěšit! Bosna a Hercegovina měla skvělý vstup do utkání, brzy se dostala do vedení a vyhrála první poločase. Jenže Severní Irsko ve druhém poločase zabralo a dokázalo vyrovnat na 1:1. Žádná další branka už nepadla a šlo se do prodloužení. Ani v něm branka nepadla a na řadu přišly pokutové kopy. V nich bylo úspěšnější Severní Irsko, které tak trochu překvapivě postoupilo do finále kvalifikace. V rozhodujícím utkání, které se bude hrát v listopadu, bude Severní Irsko hostit Slovensko, které postoupilo také po pokutových kopech v utkání s Irskem.