Kazachstán – S. Makedonie 1:4 (kon.) | Slovensko – Ázerbájdžán 2:1 (kon.) | Litva – Řecko 2:0 (kon.)
Černá Hora – Izrael 1:2 (kon.) | Chorvatsko – San Marino 10:0 (kon.) | Faerské ostrovy – Španělsko 0:2 (kon.)
Nizozemsko – Gibraltar 5:0 (kon.) | Francie – Lichtenštejnsko 5:0 (kon.)
Faerské ostrovy
0:2 (0:0)
Španělsko
Čtvrtek 08.10.2020, 18:45 • Tórsvøllur, Torshavn, Faerské ostrovy • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

Z tohoto klání je to všechno. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. (20:46:33)

Vedoucí Španělsko by se mělo už v úterý utkat s Kazachstánem. Poslední Faerské ostrovy čeká ve stejný den další domácí střet – tentokrát s Černou Horou.

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:8. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:7.

Faerské ostrovy předvedly v souboji s velkým favoritem sympatický výkon, na body to ale nakonec nestačilo. Hosté vyrukovali do druhé půle v sestavě s Brahimem Díazem a toto střídání se ukázalo jako správné. Už po šesti minutách otevřel záložník AC Milán skóre pohotovou ranou pod břevno a v nastaveném čase ještě pečetil vítězství střelou k levé tyči do brankářova protipohybu. Španělé, kteří ve druhém poločase spíše bránili, tak získali na půdě soupeře "povinné" tři body a nadále procházejí kvalifikační skupinou 6 bez jediné porážky.

90+4

90+3
    Druhá inkasovaná trefa zasadila domácímu celku definitivní úder. Momentálně kombinují s balonem na polovině hřiště Španělé. Pomalu se čeká na závěrečný hvizd.
    90+1. Brahim DÍAZ - 0:2

90+1
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Favorité přidávají v samém závěru gólovou pojistku. Opět to byl střídající BRAHIM DÍAZ, kdo přešel přes dva protihráče a střelou do Zachariasenova protipohybu pečetil španělské vítězství.

90+1
    Budou to čtyři minuty.

90
    Již běží poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, kolik se skotský sudí Munro rozhodne nastavovat.

88
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Moncayola Tollar.

87
    Josep Martínez musel na okraji malého vápna vyboxovat balon před dotírajícím Olavurem Niclasenem. Po vzájemném střetu je španělský brankář trochu otřesen.

85
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Petur Knudsen, přichází Arnbjorn Svensson.

84
    Brahim Díaz měl obrovskou možnost na navýšení španělského náskoku. Jeho přízemní střela z pravé strany vápna jen těsně minula vzdálenější tyč.

83
    Žlutou kartu dostává Pedro Porro (Španělsko).

82
    Po držení Sanmartina je pískán faul. Hrát mohou domácí, kteří jsou čím dál častěji na španělské polovině. Hosté si zahrávají.

81
    Faerské ostrovy z rohového kopu nezahrozily. Knudsenův centr z levé strany skončil v rukavicích Martíneze.

81
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Stefan Radosavljevic, přichází Ragnar Samuelsen.

80
    Cucu našel zpětnou přihrávkou na hranici vápna ze druhé vlny nabíhajícího Brahima Díaze. Střelec zatím jediné dnešní branky měl míč příliš proti noze a pálil jen vysoko nad břevno.