Paraguay – Peru | 2:2 (kon.) | | | Uruguay – Chile | 2:1 (kon.) | | | Argentina – Ekvádor | 1:0 (kon.) |
Japonsko – Kamerun | 0:0 (kon.) |
Hr. Králové – Příbram | 2:1 (po pr.) |
Rusko – Estonsko | 4:0 (kon.) | | | Bělorusko – Kypr | 1:2 (kon.) | | | Island – Itálie | 0:0 (odl.) |
Ukrajina – Rumunsko | 1:0 (kon.) | | | Bulharsko – Lotyšsko | 1:0 (kon.) | | | Gruzie – Švýcarsko | 0:3 (kon.) |
Srbsko – Polsko | 1:0 (kon.) | | | Malta – Dánsko | 1:3 (kon.) | | | Moldavsko – Německo | 0:5 (kon.) |
Švédsko – Lucembursko | 4:0 (kon.) | | | Skotsko – Česko | 2:0 (kon.) | | | Kosovo – Rakousko | 0:1 (kon.) |
Sev. Irsko – Finsko | 2:3 (kon.) | | | Belgie – Wales | 5:0 (kon.) | | | Portugalsko – Norsko | 4:1 (kon.) |
Znojmo – Kroměříž | 1:3 (kon.) |
Ostrava – Blansko | 4:1 (kon.) | | | Žižkov – Bohemians 1905 | 0:0 (kon.) | | | Liberec – Dukla Praha | 3:0 (kon.) |
konec
Rusko
4:0
(4:0)
Estonsko
David Suchý
Branky:
8. Villota (vla.), 13. Kučajev, 21. Čalov (pen.), 40. Čalov
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 14:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:12.
Rozhodčí: Nobre – Jesus, Pereira (všichni Portugalsko)
Diváci:
Karty: 66. Glebov (RUS) – 76. Roosalu (EST)
Neproměněná penalta: 78. Ignatěv (RUS), brankář Vallner zneškodnil
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 14:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:12.
Rusko:
Safonov – Glebov, Maslov, Jevgeněv (46. Tatajev) – Golubev, Grulev, Obljakov (C) (62. Magkejev), Kučajev (46. Utkin), Tichnizjan – Lisovyj (69. Ignatěv) – Čalov (61. Sulejmanov)
Náhradníci: Maximenko – Ignatěv, Kalugin, Krugovoj, Magkejev, Makarov, Sulejmanov, Tatajev, Utkin
Trenér:
Estonsko: Vallner – Saar, Seppik, Villota (C), Miil – Valja (66. Komissarov), Jarviste, Kask (66. Roosalu) – Parn (46. Oigus), Uljanov (46. Eino) – Reinkort (79. Mannilaan)
Náhradníci: Lapa – Eino, Komissarov, Maanas, Mannilaan, Oigus, Reimaa, Roosalu, Soomre
Trenér:
Náhradníci: Maximenko – Ignatěv, Kalugin, Krugovoj, Magkejev, Makarov, Sulejmanov, Tatajev, Utkin
Trenér:
Estonsko: Vallner – Saar, Seppik, Villota (C), Miil – Valja (66. Komissarov), Jarviste, Kask (66. Roosalu) – Parn (46. Oigus), Uljanov (46. Eino) – Reinkort (79. Mannilaan)
Náhradníci: Lapa – Eino, Komissarov, Maanas, Mannilaan, Oigus, Reimaa, Roosalu, Soomre
Trenér:
Rozhodčí: Nobre – Jesus, Pereira (všichni Portugalsko)
Diváci:
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Kristjan Kask, přichází Alex Roosalu.
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Martin Parn, přichází Karl Oigus.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Artur Uljanov, přichází Raimond Eino.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Konstantin Kučajev, přichází Daniil Utkin.