Lovosice – Frýdek-M. 32:33 (kon.) | Nové Veselí – Hranice 22:26 (kon.) | Královo Pole – Plzeň 0:0 (odl.)
Zubří – Jičín 0:0 (odl.)
TJ Sokol Nové Veselí
22:26 (10:14)
TJ Cement Hranice
Sobota 10.10.2020, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 6. kolo
    60
    Indrák nakonec dává pojistku na hranické dva body odtud, z Nového Veselí! (22:26)

60
    Polášek měl možnost to definitivně zabalit, ale z pravého křídla trefuje Studeného! (22:25)

60
    Tohle už Sokolu nevyjde. Další neúspěšné zakončení útoku a 50 sekund před koncem mají Hranice míč, navíc si berou oddechový čas! (22:25)

59
    Čadra šel zhruba z půlky hřiště sám na branku, ale Studený jej vychytal a drží akcie domácích! (22:25)
    59
    Štohanzl z pivota o břevno úspěšně zakončuje a Veselí hraje absolutní vabank přes osobní obranu! (22:25)
    59
    Zbránek povedenou souhrou, kterou zakončoval z pivota, pravděpodobně stvrzuje hostům dva body! (21:25)

58
    Hosté v pasivitě a závěr zápasu je strašně nervózní. Muchu vychytal Studený a šlo se na druhou stranu, jenže Dodica z pravého křídla napálil bližší tyčku hranické kasy! (21:24)
    57
    Kocich sedmičku dal a domácí cítí, že s tím mohou ještě něco udělat. (21:24)

57
    Absolutně nevybíravý zákrok předvedl Polášek na Dodicu, kterého nabral kolenem na nohu. Za tohle jsou automatické dvě minuty, navíc poté sedmička pro domácí! (20:24)
    56
    Dodica to vzal na sebe, zkusil jít jeden na jednoho, což vyšlo. Pak úspěšně zakončil a domácí jsou v laufu! (20:24)
    56
    S góly se tu teď roztrhl pořádný pytel, Ptáčník z levé spojky dává pátý zásah během necelých dvou minut. (19:24)
    55
    Domácí to ale nebalí, přecházejí rychle po rozehrávce do útoku a Dodica tam poslal další branku! (18:24)
    55
    Jenže hosté rychle kontrují. Fulneček zůstal viset sám na pivotu a využil toho beze zbytku. (17:24)
    54
    Melichar to vzal z pravé spojky na sebe a dokázal s vypětím všech sil poslat míč přímo do šibenice! (17:23)
    53
    Polášek pak při hře 5 na 4 z levého křídla úspěšně zakončil. (16:23)

53
    Další emotivní momenty zápasu. Rubáč neuvolnil míč ihned po odpískání, Andrš se s ním dostal do kontaktu a přišly dvě minuty. Už to vypadalo na strkanici, vše se povedlo vyřešit bez dalších trestů. (16:22)

52
    Okolo Štohanzla prolétl Čadra, kterého musel Štohanzl nabrat z boku. Druhá dvojka během chvíle a sedmička pro Cement. (16:22)

52
    Snížit na pět branek a stále lehce živit veselské naděje mohl Melichar, Kučerka ale proti jeho střele do protipohybu v poslední chvíli vytrčil nohu. Fantastický zákrok nestárnoucního brankáře! (16:22)

51
    Fulneček byl na šesti metrech sám, jenže svůj pokus zakončil nad branku! (16:22)

51
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Zbránek). (16:22)
    51
    Melichar přes Zbránka prošel a utáhl střelu přesně k tyči, navíc to bylo s faulem a Zbránek jde ven na dvě minuty. (16:22)

50
    Mrnuštík se dostal na levé spojce do proskoku, míč mu ale zůstal prakticky v ruce a napálil jenom boční síť! (15:22)

50
    Mrnuštík sice v pasivní hře střelu neproměnil, po faulu na něj ale Hranice v útoku zůstanou. Za stažení ze vzduchu jde dolů Štohanzl. (15:22)

49
    Dvě šance na obou stranách bez gólu! Nejprve šel sám na branku Andrš, ale Studený jej skvěle vychytal. Na druhé straně kontroval Kocich, avšak ten trefil jenom tyč! (15:22)
    48
    Fulneček nakonec sebe protlačil až na šestku, odkud v pádu úspěšně zakončil. (15:22)
    47
    Kocich proskočil obranou ve velké rychlosti a tento přechod do útoku tak domácím vyšel skvěle. Stále však ztrácí šest branek. (15:21)

47
    Mucha pálil během signalizované pasivity, nepříjemnou střelu na hlavu dokázal Studený vyrazit mimo tři tyče! (14:21)

46
    Štohanzl zkušeně vybojoval pro Veselí přesilovku, když prodal kontakt s Magrlou mimo hru. Hranice ale oslabení zahájí v útoku. (14:21)
    44
    Čadra rusákem prošel přes Kocicha a tvrdou střelou pod víko nedal šanci Studenému zasáhnout. (14:21)

43
    Sedmička pro Cement, Zbránek to nyní vyřešil skvěle a díky jeho přehledu o hře bude Magrla házet za chvíli sedmičku proti Studenému. (14:20)
    42
    Kocich proměnil sedmičku s naprostým klidem, Hranicím tak nepomohlo ani střídání brankářů. (14:20)

42
    Gregorovič šel do toho po hlavě, a i když neproměnil své zakončení, vybojoval pro Veselí sedmičku! (13:20)

40
    Blízko gólu byl Parolly, ale Kučerkova ruka sráží míč do tyče a následně ven z brankoviště! (13:20)
    40
    Mucha využil záběhu křídla do obrany a použil jej jako clonu. Na jeho střelu tak neměl Studený nárok, neboť nic neviděl. (13:20)
    39
    Halíčkovi se ve střelbách z křídla poměrně daří, tentokrát je to čtvrtý gól, čímž se stává průběžně nejlepším střelcem týmu. (13:19)
    39
    Tohle nekompromisně trestá Andrš, Cement vede už o sedm branek a míří za ziskem dvou bodů. Domácí reagují timeoutem. (12:19)
    38
    Magrla měl těžký úhel, dokázal ale prostřelit Šimovčeka na otevřeném prostoru bližší tyče a Hranice vedou o šest branek. Jejich náskok se tak ještě zvětšuje. (12:18)

37
    Ptáčník měl další střelu, kterou z pravé spojky ale napálil jenom do tyče! (12:17)

37
    Ptáčníkovi byly pískány kroky při zakládání útoku, domácí přišli o míč a prakticky hned z brejku střílel Andrš, ale napálil jenom břevno! (12:17)

36
    Oboustranné držení za dres mezi Fulnečkem a Bassombenem má nakonec vyloučení jenom v jednom případě. Vyloučeným je domácí hráč. (12:17)
    36
    Andrš podstřelem našel skulinku mezi Ptáčníkem a Melicharem, v zápase skóruje už potřetí. (12:17)
    35
    Ptáčník klepákem o zem ze střední spojky překonal hostujícího brankáře, domácím útok poměrně vychází. (12:16)
    34
    Fulneček využil fyzických proporcí a o dost menšího a mladšího Halíčka prostě přetlačil, čímž se dostal do (úspěšného) zakončení. (11:16)
    33
    Zbránek měl v pasivitě těžký úhel, ale dokázal úspěšně zakončit a udržet Cement ve čtyřgólovém plusu. (11:15)
    31
    Ptáčník pustil Rubáčovi poměrně riskantní přihrávku na levé křídlo, která prošla. Denis Rubáč potom zapomněl na předchozí neúspěch a Kučerku přes prsty prostřelil. (11:14)

31
    Rubáč z levého křídla neúspěšně zakončil, technické zakončení pod nohy Kučerka přečetl a vykopl! (10:14)

30
    Padalík za nebetyčnou klukovinu 13 sekund před koncem poločasu dostává dvojku. Nedodržel povinný odstup tří metrů při rozehrávce volného hodu a sudí jej za toto vylučují. (10:14)
    29
    Dodica šel na spojce do zakončení a i přes přistrčení od Zbránka zboku úspěšně zakončil, jakkoliv byl tento kontakt od Zbrána zbytečný. (10:14)
    28
    Mucha byl poprvé přerušen, podruhé to v postavené devítce protlačil na sílu a prostřelil Šimovčeka. (9:14)
    26
    Ptáčník z deseti metrů orazítkoval tyč, od které míč padl za brankovou čáru. (9:13)

26
    Emoce při střidání, Kučerka vběhl na hřiště dříve než střídající hráč, čehož si všiml delegát. I přes protesty to má Kučerka za dvě minuty a Sokol má 1:33 6 na 4! (8:13)
    26
    Hranice si ale berou zpátky svůj pětibrankový polštář, Magrla to vzal z pravého křídla na sebe a neomylně zakončil. (8:13)
    25
    Kocich si na sedmičku vyměnil míč a úspěšně zakončil, Sokol snižuje zpět na čtyři branky. (8:12)

25
    Čadra stáhl Parollyho při kličce zezadu, pro domácí sedmička, pro Čadru dvě minuty a vítaný moment, který by mohl být ten správný nakopávač. (7:12)
    25
    Dlouho signalizovaná přihrávka Čadry na Fulnečka nakonec přišla a hostující pivot parádním odblokem zajistil 12. gól svého týmu. (7:12)

24
    Parolly musel střílet, domácí byli v pasivitě a měli zhuštěný střed. Tvrdou střelou však orazítkoval pouze břevno hranické kasy! (7:11)

24
    Nakonec jsou z toho dvě minuty pro domácí spojku a Dodica může být možná trochu rád. (7:11)
    24
    Andrš i přes tvrdý faul od Dodicy rychlý protiútok dokončil, v pádu jej poslal za brankovou čáru a bude se jednat, jakým způsobem bude Dodica trestán. (7:11)

23
    Ani tento útok Hranice neproměnily, na gól čekají už sedm minut a v momentě, kdy Sokol nyní skóruje, bude to o dvě branky! (7:10)
    23
    Kocich nařízenou sedmičku proměnil, Sokol stahuje na tři branky a pomalu se dostává zpátky do zápasu. (7:10)

22
    Melichar šel na levé spojce do proskoku a skrz bránění Magrly v brankovišti mají Veseláci první sedmičku v zápase! (6:10)

21
    Ptáčník až moc agresivně dohrál Fulnečka, za což ho rozhodčí odesílá pryč na 120 sekund. (6:10)
    21
    Čadra měl na devítce dvojitý driblink, následovalo odebrání míče a brejk, který z křídla zakončuje Halíček, odchovanec Újezdu u Brna. (6:10)

17
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Roman Dodica). (5:10)
    17
    Nedorozumění obránců, kteří se od sebe rozestoupili, správně využil Zbránek a přetavil to v desátý hranický gól. (5:10)
    16
    Indrák na levé spojce přešel 1 na 1 přes Bassombena a proti vybíhajícímu Šimovčekovi zvolil jednoduché zakončení obloučkem. (5:9)
    15
    Kučerka sice pár chvil zpět vychytal Rubáče z levého křídla, na brejkovou situaci, kterou dotáhl do gólu Kocich, ale neměl nárok. (5:8)

15
    Zbránek zakončoval z desítky po jednoduchém kříži, Šimovček ale jeho střelu dobře vytěsnil a drží domácí stále v zápase! (4:8)
    14
    Halíček v další úspěšné akci, tentokrát zvolil prakticky stejné zakončení, jako v předchozím případě. (4:8)
    13
    Souhra na dva pivoty hostům vyšla, Jaroslav Fulneček měl na pivotu hodně prostoru a ze šestky nedal moc Studenému šanci reagovat, navíc ho vyhání na střídačku. (3:8)
    12
    Andrš i v pádu při obranném zákroku Ptáčníka utáhl střelu z pravé spojky na bližší tyč a Cement se dostává v útoku k zakončení poměrně snadno. (3:7)
    11
    Ptáčník dostal na devítce pár sekund prostoru, což stačilo k tomu, aby propálil Kučerku. (3:6)

10
    Mucha strhl na zem za krk Štohanzla, tudíž dostává dvě minuty a jde na lavičku. (2:6)
    10
    Opět to dohráli hosté v kombinaci na Zbránka, který neměl sebemenší problém se zakončením. A oslavu gólu si náležitě užívá. (2:6)

9
    Na druhé straně mohl snížit Dodica, jenže druhým pokusem v řadě napálil jenom vybíhajícího Kučerku, který chytá tradičně opět skvěle! (2:5)
    9
    Zbránek z levého křídla došel do zakončení a šlajsem na zadní tyč nedal Studenému šanci zasáhnout. (2:5)
    8
    Halíček dostal na pravém křídle dobrý úhel a střelou okolo hlavy překonal Kučerku. (2:4)
    7
    Tohle je s Veselím extrémně špatné. Magrla poměrně v pohodě zakončuje z pravého křídla a trenér Kostka bere na konci sedmé minuty oddechový čas! (1:4)
    7
    Magrla sedmičku úspěšně proměnil a hosté se stále drží v mírném náskoku. (1:3)

6
    Na druhé straně si Hranice došly pro sedmičku, Ptáčník bránil v brankovišti a rozhodčí neměl jinou volbu. Navíc žlutá pro domácí spojku. (1:2)

6
    Štohanzl se dral do zakončení ze šestky, ale trefil pouze Kučerku v beance Cementu! (1:2)

5
    Brož dotáhl střílejícího Dodicu a dostává za to první žlutou zápasu. (1:2)
    4
    Dodica využil vysunuté obrany Hranic, udělal kličku dovnitř a ze šestky střílel přesně do protipohybu Kučerky. (1:2)
    3
    Hranice utíkají na dvě branky, Rubáč neudržel silově vybavenějšího Indráka a s trochou štěstí uspěl i podruhé. (0:2)

2
    Ptáčník z deseti metrů střílel do vrchních partií branky, Kučerka ale konečky prstů vytěsnil pouze do tyče! (0:1)
    2
    Indrák v pasivitě z devítky střílel a míč propadl Studenému pod nohou až za brankovou čáru. (0:1)