Přerov – Slavia | 4:2 (kon.) | | | Kolín – Kadaň | 2:3 (kon.) | | | Šumperk – Benátky n/J | 2:3 (kon.) |
Frýdek-M. – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Vrchlabí – Prostějov | 2:5 (kon.) |
Olomouc – Přerov | 0:0 (odl.) | | | Liberec – Plzeň | 1:3 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Litvínov | 0:0 (odl.) |
Vsetín – Zlín | 0:5 (kon.) | | | Tábor – Jihlava | 1:5 (kon.) | | | Mountfield HK – Motor ČB | 5:6 (po pr.) |
Třemošná – Liberec | 0:0 (odl.) | | | Technika Brno – Pardubice | 1:6 (kon.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 0:3 (kon.) |
Třinec – Havířov | 1:3 (kon.) | | | Sparta – Kobra | 5:1 (kon.) | | | Hvězda Praha – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) |
Plzeň – Chomutov | 0:0 (odl.) | | | Poruba – HK MD Šumperk | 3:2 (kon.) | | | Slavia – Havlíčkův Brod | 0:0 (odl.) |
Barys – Čerepovec | 2:3 (kon.) | | | Ufa – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) | | | Jaroslavl – Dynamo Moskva | 3:2 (po pr.) |
Nižněkamsk – Kazaň | 3:2 (po pr.) | | | Omsk – Novosibirsk | 4:0 (kon.) |
Bratislava Capitals – Dornbirn | 0:0 (odl.) |
Vel. Meziříčí – Žďár n/S | 5:2 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N | 0:0 (odl.) | | | Nová Paka – Mostečtí Lvi | 0:0 (odl.) |
SHK Hodonín – Kopřivnice | 1:4 (kon.) | | | Cheb – Kobra | 2:1 (kon.) | | | Bílina – Hronov | 0:0 (odl.) |
Znojmo – Opava | 6:4 (kon.) | | | Klatovy – Tábor | 0:0 (odl.) | | | Nový Jičín – Žďár n/S | 0:0 (odl.) |
Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí | 0:0 (odl.) | | | Havlíčkův Brod – Řisuty | 0:0 (odl.) | | | Příbram – Písek | 0:0 (odl.) |
Písek – Havlíčkův Brod | 2:3 (po pr.) | | | Chrudim – Kralupy n. Vltavou | 3:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Mělník | 0:0 (09:00) | | | Pelhřimov – Hluboká n.V. | 6:5 (po pr.) |
Havířov – SOHO Olomouc | 0:0 (odl.) | | | Zlín sledge – SHK Mustangové | 8:3 (kon.) |
Chomutov – Klášterec nO | 0:0 (12:00) |
konec
HC Lev Benešov
15:3
(6:1, 4:1, 5:1)
HC Rytíři Vlašim
58:30
|
Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Jaroslav Pessr – 2 min., hákování).
|
|
57:48
|
Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Leo Ludvík – 2 min., podrážení).
|
|
56:33
|
Vyloučení v týmu HC Lev Benešov (Jan Smrž – 2 min., napadení).
|
|
56:22
|
Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Jan Matějovič – 2 min., podrážení).
|
|
50:34
|
Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Daniel Pohan – 2 min., podrážení).
|
|
49:07
|
Vyloučení v týmu HC Lev Benešov (Vojtěch Špaček – 2 min., napadení).
|
|
38:40
|
Vyloučení v týmu HC Lev Benešov (Štěpán Hroch – 2 min., podrážení).
|
|
7:33
|
Vyloučení v týmu HC Rytíři Vlašim (Leo Ludvík – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
1. Špaček (Kala), 2. Hroch (Pavel), 7. Kala (Švancar, Pěch), 8. Špaček (Durák), 12. Žižka (Sůsa), 13. Kala (Pěch), 27. Miffek, 35. Smrž (Sůsa), 36. Švancar (Kohoutová), 37. Smrž (Pavel), 42. Pavel (Miffek), 45. Sůsa (Smrž), 49. Sůsa (Žižka), 57. Sůsa (Smrž), 60. Smrž – 19. Mrázek (Holejšovský, Pessr), 28. Pohan (Pessr), 45. Pessr (Pohan)
Rozhodčí: Jiří Pacovský, Vojtěch Buček
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Lev Benešov:
M. Jordan, V. Dvořák — V. Špaček, M. Miffek, Š. Hroch, K. Durák, J. Kohoutová, Š. Němec, M. Heřman — J. Sůsa, J. Smrž, J. Kala, K. Pavel, V. Švancar, M. Žižka, M. Pěch, M. Dušek
Náhradníci:
Trenér:
HC Rytíři Vlašim: P. Filadelfi — D. Pohan, J. Matějovič, R. Matoušek, D. Berounský — J. Pessr, J. Mrázek, P. Holejšovský, T. Bouček, L. Ludvík, P. Šrejma
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Rytíři Vlašim: P. Filadelfi — D. Pohan, J. Matějovič, R. Matoušek, D. Berounský — J. Pessr, J. Mrázek, P. Holejšovský, T. Bouček, L. Ludvík, P. Šrejma
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jiří Pacovský, Vojtěch Buček
Diváci: