Přerov – Slavia | 4:2 (kon.) | | | Kolín – Kadaň | 2:3 (kon.) | | | Šumperk – Benátky n/J | 2:3 (kon.) |
Frýdek-M. – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Vrchlabí – Prostějov | 2:5 (kon.) |
Olomouc – Přerov | 0:0 (odl.) | | | Liberec – Plzeň | 1:3 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Litvínov | 0:0 (odl.) |
Vsetín – Zlín | 0:5 (kon.) | | | Tábor – Jihlava | 1:5 (kon.) | | | Mountfield HK – Motor ČB | 5:6 (po pr.) |
Třemošná – Liberec | 0:0 (odl.) | | | Technika Brno – Pardubice | 1:6 (kon.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 0:3 (kon.) |
Třinec – Havířov | 1:3 (kon.) | | | Sparta – Kobra | 5:1 (kon.) | | | Hvězda Praha – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) |
Plzeň – Chomutov | 0:0 (odl.) | | | Poruba – HK MD Šumperk | 3:2 (kon.) | | | Slavia – Havlíčkův Brod | 0:0 (odl.) |
Barys – Čerepovec | 2:3 (kon.) | | | Ufa – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) | | | Jaroslavl – Dynamo Moskva | 3:2 (po pr.) |
Nižněkamsk – Kazaň | 3:2 (po pr.) | | | Omsk – Novosibirsk | 4:0 (kon.) |
Bratislava Capitals – Dornbirn | 0:0 (odl.) |
Vel. Meziříčí – Žďár n/S | 5:2 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N | 0:0 (odl.) | | | Nová Paka – Mostečtí Lvi | 0:0 (odl.) |
SHK Hodonín – Kopřivnice | 1:4 (kon.) | | | Cheb – Kobra | 2:1 (kon.) | | | Bílina – Hronov | 0:0 (odl.) |
Znojmo – Opava | 6:4 (kon.) | | | Klatovy – Tábor | 0:0 (odl.) | | | Nový Jičín – Žďár n/S | 0:0 (odl.) |
Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí | 0:0 (odl.) | | | Havlíčkův Brod – Řisuty | 0:0 (odl.) | | | Příbram – Písek | 0:0 (odl.) |
Písek – Havlíčkův Brod | 2:3 (po pr.) | | | Chrudim – Kralupy n. Vltavou | 3:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Mělník | 0:0 (09:00) | | | Pelhřimov – Hluboká n.V. | 6:5 (po pr.) |
Havířov – SOHO Olomouc | 0:0 (odl.) | | | Zlín sledge – SHK Mustangové | 8:3 (kon.) |
Chomutov – Klášterec nO | 0:0 (12:00) |
konec
SK VELC Žilina
3:4
(3:2, 0:2, 0:0)
HC Benátky nad Jizerou B
59:33
|
Vyloučení v týmu SK VELC Žilina (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
|
|
55:31
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou B (Lukáš Šípek – osobní trest do konce utkání, faul kolenem).
|
|
55:31
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou B (Lukáš Šípek – 5 min., faul kolenem).
|
|
39:39
|
Vyloučení v týmu SK VELC Žilina (Roman Omrai – 2 min., hrubost).
|
|
39:39
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou B (Lukáš Šípek – 2 min., hrubost).
|
|
37:00
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou B (Martin Hošek – 2 min., hrubost).
|
|
37:00
|
Vyloučení v týmu SK VELC Žilina (Marek Čurilla – 2 min., hrubost).
|
|
27:51
|
Vyloučení v týmu SK VELC Žilina (Jan Kubr – 2 min., podrážení).
|
|
27:51
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou B (Dominik Najč – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
25:38
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou B (David Horáček – 2 min., hrubost).
|
|
25:38
|
Vyloučení v týmu SK VELC Žilina (Marek Kiss – 2 min., hrubost).
|
|
20:59
|
Vyloučení v týmu SK VELC Žilina (Roman Omrai – 2 min., podrážení).
|
|
17:43
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou B (Martin Hošek – 2 min., hrubost).
|
|
17:43
|
Vyloučení v týmu SK VELC Žilina (Marek Kiss – 2 min., držení hole).
|
|
16:56
|
Vyloučení v týmu SK VELC Žilina (Radim Volf – 2 min., podrážení).
|
|
13:49
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou B (Ondřej Karli – 2 min., pozdní dohrání).
|
|
5:30
|
Vyloučení v týmu SK VELC Žilina (Jakub Kiml – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
2. Kiml, 4. Kiml (Omrai), 20. Špaldoň (Čurilla) – 3. Votoupal, 11. Tišev (Karli), 32. Douša (Macura), 40. Husák (Švach)
Rozhodčí: Tomáš Kotek — Radek Höger, Jakub Muchka
Diváci:
Neproměněná penalta:
SK VELC Žilina:
T. Strejc — J. Kiml, L. Růzha, M. Poláček, M. Kiss, R. Zvolský — D. Špaldoň, M. Čurilla, R. Omrai, M. Sládek, J. Pavlát, L. Knotek, J. Husák, V. Hoffmann, J. Kubr, D. Möstl, L. Karfus, R. Volf, L. Husák
Náhradníci:
Trenér:
HC Benátky nad Jizerou B: F. Král — Z. Tišev, T. Macura, E. Švach, V. Haspeklo, L. Šípek — J. Husák, P. Douša, J. Votoupal, O. Karli, J. Šembera, D. Horáček, D. Najč, M. Rudolf, M. Hošek, O. Švejda
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Benátky nad Jizerou B: F. Král — Z. Tišev, T. Macura, E. Švach, V. Haspeklo, L. Šípek — J. Husák, P. Douša, J. Votoupal, O. Karli, J. Šembera, D. Horáček, D. Najč, M. Rudolf, M. Hošek, O. Švejda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Kotek — Radek Höger, Jakub Muchka
Diváci: