Magnitogorsk – Nižněkamsk 3:4 (kon.) | N.Novgorod – Jekatěrinburg 2:3 (2:3 po s.n.) | Minsk – Jaroslavl 0:1 (kon.)
Kazaň – Barys 0:1 (po pr.) | CSKA Moskva – Petrohrad 3:1 (kon.) | Soči – Chabarovsk 3:4 (0:3 po s.n.)

Barys právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! V prodloužení ukončil střeleckou mizérii ROMAN STARČENKO. Černou práci přitom odvedl Dietz, když si při útoku z vlastního pásma nejprve o mantinel obhodil Da Costu, pak dojel na levý kruh a z něj mezi dvěma obránci narýsoval kolmici právě pro Starčenka, před nímž už zívala poloprázdná brána. Asistence: Darren Dietz.

41:37
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Curtis Valk – 2 min., podrážení).

39:56
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Pedan – 2 min., hákování).

38:39
    Teď měli domácí velké štěstí! Paňukov totiž zničehonic nastřelil bližší tyč!

35:37
    O chvíli později už měl mnohem více práce! Jako duch se před jeho bránou zjevil Gluchov, který bohužel pro Kazaň nedokázal zvednout puk přes Ortiův beton.

25:53
    Pouze centimetry dělily Kazaň od otevření skóre! Zpoza brány se znenadání vynořil Petrov a podařilo se mu trefit mezírku mezi Ortiovými betony. Následně se puk zastavil jen několik čísel před brankovou čárou!

19:28
    Videozáznam branku zneplatnil, a plánované kazaňské oslavy se tak neuskuteční. Důvodem pro odvolání gólu bylo postavení útočníka v brankovišti.
    Michail Gluchov (Kazaň) a jeho neuznaný gól

19:28
    Gluchov (Kazaň) dal na konci třetiny gól! Oslavu však bude muset odložit, protože o platnosti branky rozhodne video.

15:22
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Alexandr Burmistrov – 2 min., držení).

06:23
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Andrej Pedan – 2 min., podrážení).

05:57
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Stéphane Da Costa – 2 min., podrážení).

04:46
    Domácí nezvládli přečíslení 2 na 1! Z druhé vlny najíždějící Gluchov se přihrávky nedočkal, jelikož ji zastavil couvající bek.