Benátky n/J – Vrchlabí 2:1 (kon.) | Jihlava – Havířov 2:1 (po pr.) | Vsetín – Litoměřice 5:4 (kon.)
Sokolov – Třebíč 1:3 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 2:3 (kon.)
konec
HC Frýdek-Místek
2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
HC ZUBR Přerov
Sobota 21.11.2020, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance Liga • 11. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:08:42)
   
  Utkání se odehrálo bez diváků.
   
  Střely na branku: 38 – 26
   
  Je dobojováno. Hosté nakonec udrželi těsné vedení až do konce a berou tři body. Domácí hráči naopak v prvním duelu po restartu Chance ligy odejdou z ledové plochy s prázdnou.
   
  Konec zápasu.
   
  59:42
  Hosté hrají velmi dobře v obraně a nepouštějí soupeře do svého pásma. Rysi se tak nemohou dostat k odvolání brankáře.
   
  59:27
  Domácí lavička si bere oddechový čas.
   
  59:15
  Domácí získali puk na svou stranu a vybojovali útočné pásmo. Před Kacetlem ale nebyli úspěšní.
   
  58:19
  Rysi šli znovu do akce před branku Přerova, ale pozorní obránci Zubrů zastavili jejich počínání a stočili hru do středního pásma. Odtud pak pokračují až před Raszku.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:25
  Pozorná obrana Přerova zastavila další akci domácích, kterým se stále nedaří srovnat stav duelu. Nyní pádí do další akce Zubři.
   
  56:31
  Michal Matiaško se pokoušel získat puk v útočném pásmu, ale nakonec se tak nestalo a proto nemohl zakončit před Ondřejem Kacetlem.
   
  56:04
  Zákrok Ondřeje Raszky a hra je přerušena. Vhazovat se bude po levé ruce domácího brankáře.
   
  55:30
  Nyní to před přerovskou brankou vypadalo hodně nebezpečně, nakonec však pokus domácích zamířil jen do betonu Ondřeje Kacetla.
  54:34 Jakub SVOBODA - 2:3
   
  54:34
  Přerov právě vstřelil branku!
  Hosté jdou podruhé v utkání do vedení a nyní jsou to oni, kdo vede. Kubeš nechal kotouč JAKUBU SVOBODOVI, ten si sjel na levý kruh a poté pohotovou svižnou střelou dostal kotouč kolem bližší tyče do domácí sítě – 2:3. Asistence: Jakub Kubeš.
   
  54:09
  Přerovští hráči ožili a hned se dostali do dalšího zakončení, avšak to nebylo přesné. Domácí obrana pak vyhazuje puk do středního pásma.
  53:18 Vlastimil DOSTÁLEK - 2:2

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 22. Matiaško (Raška, Peterek), 45. Tomi (Peterek, Martynek) – 12. Číp (Svoboda, Krisl), 54. Dostálek (Indrák, Hrabal), 55. Svoboda (Kubeš)


  HC Frýdek-Místek: Raszka (Suchánek) – Haman, Zahradníček, Hrachovský, Husák, J. Michálek, J. Adámek – Šedivý, Mikulík (C), Kofroň – Klimša (A), R. Veselý, Tomi – Martynek (A), Przybyla, Kurovský – Raška, Peterek, Matiaško – Flok.
  HC ZUBR Přerov: Kacetl (D. Dvořák) – Hrabal, Kubeš, Zbořil (A), Krisl (C), Kučeřík, Dluhoš, Dřímal – T. Doležal, Indrák, Dostálek – Svoboda, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Ryšavý – Dobša, Šoustal, Václavek.

  Rozhodčí: Koziol, Vrba – Hanzlík, Hranoš