Crystal Palace – Newcastle 0:2 (kon.)
Crystal Palace FC
0:2 (0:0)
Newcastle United
Pátek 27.11.2020, 21:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 10. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:53:34)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 9:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:10.

Je konec! Newcastle díky skvělému závěru zvládl duel na půdě Crystal Palace a vítězí 2:0. V první obrovské šanci se zjevil Eze, jehož pokus skončil v rukavicích brankáře. Po půlhodině hry zakončoval ve vápně Schlupp, ale brankář jeho dělovku skvěle vyškrábl. Na opačné straně měl největší šanci chvíli před přestávkou Joelinton, ale po chybě v rozehrávce Crystal Palace daroval Guaitovi snadný zákrok. Po změně stran tempo hry poněkud opadlo a k vidění byl velký boj. V 68. minutě Callum Wilson hlavičkoval těsně vedle. Právě Callum Wilson však v 88. minutě otevřel skóre. O dvě minuty později pak přidal zásah Joelinton.

90+3

90+3
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Joelinton, přichází Fabian Schär.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jeff Schlupp (Crystal Palace FC).

90+2
    Joelinton byl faulován ve druhé minutě nastaveného času a získal pro hosty další rozehrávku na polovinu domácího Crystal Palace.

90+1
    Nastavují se tři minuty!
    90. JOELINTON - 0:2

90
    Newcastle právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Newcastle totiž bleskově přidává i druhou branku! Pro domácí je takový průběh hodně krutý! JOELINTON se dostal do pokutového území a jeho ránu si obránce Cahill nešťastně srazil do vlastní branky!
    88. Callum WILSON - 0:1

88
    Newcastle se krátce před koncem dostává do vedení a přibližuje se k důležitému triumfu! CALLUM WILSON si naběhl na Joelintonovu přihrávku a zakončil mezi nohy domácího brankáře!

87
    Gary Cahill uspěl v dlaším souboji na levé straně a jednoduše odehrál míč mimo velké vápno. Newcastle se po delší době může podívat na polovinu londýnského celku.

86
    Patrick van Aanholt si tentokrát splnil také defenzivní povinnosti na pravé straně vlastní poloviny. Domácí fotbalista následně nedokázal přesně přihrát.

85
    Benteke si udělal prostor tělem na hranici velkého vápna. Urostlý Belgičan chtěl střílet levačkou, ale místo toho našel van Aanholta, jehož centr prolétl vápnem bez teče.

84
    Cheikhou Kouyaté se ve velkém vápna dostal k odraženému míči a zakončil levačkou. Jeho ránu skvělým blokem zastavil obětavý Federico Fernández.

83
    Newcastle zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Centrovaný míč se snesl na bližší tyč, ale obrana Crystal Palace pokusy o zakončení zablokovala.

82
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Michy Batshuayi.