Elche – Cádiz 1:1 (kon.) | Valencia – Atlético 0:1 (kon.) | Huesca – Sevilla 0:1 (kon.)
Real Madrid – Alavés 1:2 (kon.)
Elche CF
1:1 (1:0)
Cádiz CF
Sobota 28.11.2020, 14:00 • Venue Estadio Manuel Martínez Valero (Elche) • Španělská LaLiga • 11. kolo

To už je ode mne pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji poklidný zbytek fotbalového odpoledne. (15:59:42)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 1:1. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:15.

Duel dvou nováčků LaLigy nakonec vítěze nepoznal, oba týmy tedy zaslouženě berou jeden bod. První poločas bylo výraznější aktivnější Elche, které tak vstřelilo úvodní gól, ale v samotném závěru první půle viděl červenou kartu Lucas Boyé, který tak nakonec svůj tým připravil o plný bodový zisk a ještě musel pořádně nadřít, aby vůbec udržel remízu. Ve druhém poločase už i díky přesilovce dominoval Cádiz, který rychle vyrovnal, ale o druhý gól už usiloval marně. Domácí se totiž velmi dobře bránili, takže nakonec získali aspoň jeden bod, který je férový i vůči hostům.

90+5

90+3
    Bobby Adekanye má ještě prostor na pravé straně, kde i přes okamžitě zdvojení dokázal odcentrovat, ale jeho centr nenašel správného adresáta.

90+2
    Hosté stále marně hledají cestu ke střele, takže nejspíš už se dalšího gólu nedočkáme.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Ivan Marcone, přichází Omenuke Mfulu.

89
    Tete Morente výborně získal nějaký čas na středu hřiště, kde nakonec donutil ještě protivníka k nedovolenému zákroku.

88
    V posledních minutách se toho moc neděje. Cádiz má sice míč pořád na svých kopačkách, ale k domácímu vápnu už se opravdu dlouho nepřiblížilo.

87
    Domácí jsou v plném počtu zataženi u svého vápna, kde nedávají soupeři žádný prostor ke kombinaci. To jim zatím funguje na jedničku.

86
    Bobby Adekanye tentokrát nenašel odvahu k průniku po pravé straně, raději přihrál zpět dozadu. Hostující obránci tak zase nějak musí zakládat útočnou akci.

85
    Hostům už pomalu dochází nápady na vytvoření nějaké šance. Na levé straně nyní soupeři zase odevzdali jen aut.

84
    Elche už se soustředí jenom na udržení vyrovnaného stavu. Všechny míče odkopává co nejdál od vlastní brány a o útoku už ani pomalu nepřemýšlí.

83
    Střídající Bobby Adekanye na pravé straně zase využívá své rychlosti, dva protihráči ho ale tentokrát přes sebe nepustili.

81
    Álvaro Giménez sice dotlačil míč za brankovou čárou, ale předtím ho nešťastně trefil do ruky, takže tento gól nemůže platit.