Zlaté Moravce – Michalovce 0:0 (kon.) | Ružomberok – Nitra 3:0 (kon.) | Žilina – Pohronie 2:1 (kon.)
Trnava – Dunajská Streda 0:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
0:2 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 28.11.2020, 16:15 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 15. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (18:07:49)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 18:21.

Dunajská Streda byla v zápase lepší, kvalita je jednoznačně na její straně, gólově to potvrdili Ramírez a Nicoleascu v rozmezí pěti minut druhého poločasu.

90+2

90+2
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Andrija Balić, přichází Sainey Njie.
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Cesar Rodolfo, přichází Niklas Sommer.

90
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje dvě minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    Žlutou kartu dostává Dominik Kružliak (FK DAC Dunajská Streda).

88
    Zápas se pouze dohrává, hosté si zaslouženě odvezou tři body.

86
    Přímý kop pro hosty, faulován byl právě nový hráč na ploše Andzouana.

85
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Marko Divković, přichází Zuberu Sharani.
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Eric Ramírez, přichází Yhoan Andzouana.

84
    Grič hlavičkoval ve skoku, ale nakonec se mu nepodařilo prodloužit míč z přímého kopu.

83
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází De Barros Cabral Saymon, přichází Samuel Benovič.
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Erik Pačinda, přichází Stanislav Olejník.

80
    Do konce duelu zbývá kolem deseti minut, Trnava se nemůže proti soupeři prosadit, naopak k hlavičce se dostal Nicolaescu a málem zvýšil skóre.

79
    Pačinda byl v ofsajdu, přebral i tak míč a zakončil vysoko nad.

78
    Balič poslal skvělý centr k Divkovičovi, ten posunul zpět na Nicolaescu a ten prostřelil bránu Trnavy.

77
    Ani další rohový kop nebyl nebezpečný. Vysoký míč chytá do rukavic Rusov.

76
    Kalmár si udělal z kužel z jednoho z protihráčů, zastavil ho až Mihal. Rohový kop pro hosty. Po střele Nicolaescu uvidíme další rohový kop.

74
    Grič obral soupeře o míč, navíc velmi dobře rozehrál směrem vpřed, jeho kolegové však míč rychle ztratily.

72
    Pačindův ofsajd, Trnava se tak nedostane do protiútoku, hrají hosté, dvacet minut do konce duelu, vedou o dva góly.