Lyon – Remeš 3:0 (kon.) | Lens – Angers 1:3 (kon.) | Lorient – Montpellier 0:1 (kon.)
Méty – Brest 0:2 (kon.) | Monaco – Nîmes 3:0 (kon.) | Nice – Dijon 1:3 (kon.)
Saint-Étienne – Lille 1:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (1:0)
Lille OSC
Neděle 29.11.2020, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

67
    Žlutou kartu dostává Timothée Kolodziejczak (AS Saint-Étienne).

52
    Žlutou kartu dostává Mathieu Debuchy (AS Saint-Étienne).

38
    Žlutou kartu dostává Mahdi Camara (AS Saint-Étienne).

29
    Ouha. Tohle muselo hráče domácích zabolet. Domagoj Bradarić totiž minul míč a trefil soupeře někde do rozkroku.

16
    Yvan Neyou musel zatáhnout za ruční brzdu, jinak by se rodil útok Lille. Za svůj počin je odměněn žlutou kartou.

Adam Dořák

Branky: 33. Chazrí (pen.) – 65. Ikoné (B. Yılmaz)

Karty:   16. Neyou (SET), 38. M. Camara (SET), 52. Debuchy (SET), 67. Kolodziejczak (SET) – 29. D. Bradarić (LIL)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:13.
    AS Saint-Étienne: Moulin – Trauco, Kolodziejczak, Moukoudi, Debuchy (C) (90+1. Sissoko) – Bouanga, Neyou, M. Camara, Youssouf (90+1. Douath) – Chazrí (66. Nordin), Hamouma (74. Boudebouz).
    Náhradníci: Bajič – Abi, Aouchiche, Boudebouz, Douath, Nordin, Rivera, Sissoko, Sow.

Lille OSC: Maignan – Djaló, J. Fonte (C), Botman, D. Bradarić (68. Reinildo) – Ikoné (68. Yazıcı), Soumaré, André (86. Xeka), Araújo (86. David) – Lihadji (68. Bamba), B. Yılmaz.
    Náhradníci: Karnezis – Bamba, Xeka, David, Reinildo, Niasse, Soumaoro, Weah, Yazıcı.

Rozhodčí: B. Bastien