FK Krasnodar – Rennes 1:0 (kon.) | Başakşehir – RB Lipsko 3:4 (kon.) | Sevilla – Chelsea 0:4 (kon.)
Dortmund – Lazio 1:1 (kon.) | Club Brugge – Zenit 3:0 (kon.) | Juventus – Dynamo Kyjev 3:0 (kon.)
Ferencváros – Barcelona 0:3 (kon.) | Manchester Utd. – PSG 1:3 (kon.)
Club Brugge KV
3:0 (1:0)
FK Zenit Petrohrad
Středa 02.12.2020, 21:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Liga mistrů • Skupina F

90+1
    V první minutě nastavení ze tří připravil manažer Clement ještě jedno střídání. Clinton Mata jde ze hřiště, místo něj si na zbylé dvě minuty zahraje i Thomas Van den Keybus.

88
    A v rychlém sledu přichází i další dvě střídání. Střelec zřejmě zcela rozhodující třetí branky Noa Lang odchází, místo něj si zahraje David Okereke. A konečnou má také kapitán Brugg Ruud Vormer. Nizozemce střídá Siebe Schrijvers.

87
    Dnes dobře hrající Hans Vanaken jde z placu a místo něj si na pár minut vyzkouší trávník Jan Breydelstadionu Eduard Sobol.

75
    Řekl bych, že kdyby nyní Sergej Semak jako manažer Zenitu mohl, vystřídal by výrazně více hráčů než jen možných pět. Z placu jde Malcom, kterého nahradí Daniil Šamkin.

65
    Daler Kuzjajev, jenž před malou chvílí zavinil penaltový faul, dnes dohrál a střídá ho Leon Musajev.

46
    Hned tři střídání si připravil Sergej Semak jako trenér Zenitu pro druhý poločas. Z placu jde Sebastian Driussi, Jaroslav Rakyckyj a Alex Jerochin, které nahrazují Andrej Mostovoj, Danil Krugovoj a Magomed Ozdojev.