Wolfsburg – Frankfurt 2:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:1 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Pátek 11.12.2020, 20:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:26:28)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:12.

Je konec. Wolfsburg nakonec zvítězil nad Frankfurtem poměrem 2:1. Domácí vstoupili do utkání velice aktivně, ale střela v 9. minutě trefila tyč. Ve 23. minutě si Trapp poradil s hlavičkou Mbabua a ve 37. minutě dokázal balón odhlavičkovat před brankovou čáru obránce hostů. Druhá polovina už nám přinesla branky. V 55. minutě mohl otevřít brankový účet Kostić a o minutu později na druhé straně Weghorst, ale nyní branka nepadla. Té se totiž dočkali hosté v 63. minutě, když se trefil z penalty Dost. Ovšem v 77. minutě získal penaltu také Wolfsburg a tu proměnil Weghorst. A právě on nakonec rozhodl také o výhře domácího mužstva, když přidal druhou branku v 88. minutě.
    Wolfsburg vyhrál nad Frankfurtem 2:1.

90+5

90+5
    Frankfurt má poslední možnost něco vymyslet, ale obrana vlků nepouští soupeře blíž k bráně.

90+4
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Bote Baku, přichází William.

90+3
    Posléze se navíc dopustil faulem Bas Dost a uviděl za něj žlutou kartu.

90+3
    Hostům se vůbec nepovedla přihrávka ve středu hřiště a Wolfsburg tak může jít směrem dopředu.

90+2
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Philipp, přichází Felix Klaus.

90+1
    Nepřesný nákop ze strany vlků skončil jen u hostujícího brankáře Trappa.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Stefan Ilsanker, přichází Timothy Chandler.

89
    Míč tentokrát skončil v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Frankfurt.

88
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Domácí mužstvo otáčí vývoj tohoto utkání a vede 2:1! WOUT WEGHORST se fantasticky vymanil od svého obránce na přihrávku Schlagera, kterou si pustil do vápna a posléze zkušeně zakončil k levé tyči. Asistence: Xaver Schlager.

87
    Martin Hinteregger takticky zfauloval ve středu hrací plochy Weghorsta při protiútoku a nakonec právě Weghorst za své řeči uviděl žlutou kartu. Dnes je to už páté varování pro hráče domácího celku.

86
    Ovšem Eintracht Frankfurt už nechce prodlužovat svou sérii remíz a chce si odvézt tři body, což nyní potvrzuje dalším útokem.

85
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sebastian Rode, přichází Aymen Barkok.
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Erik Durm, přichází Danny da Costa.

85
    Erik Durm signalizuje, že po souboji se soupeřem nebude moct pokračovat v utkání a chystá se střídání.