Nové Veselí – Frýdek-M. 25:31 (kon.) | Kopřivnice – Plzeň 25:30 (kon.) | Jičín – SHC Maloměřice 38:17 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
25:31 (13:20)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 12.12.2020, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 14. kolo

TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek 25:31 (13:20)
    Nejvíce branek: Ptáčník 5, Bartůněk 5, Dodica 5/3 – Chudoba 9/5, Güttler 6, Gřešek 4. Rozhodčí: Tomáš Kozler, Martin Zych. Sedmimetrové hody: 5/4 – 6/6. Vyloučení: 5:5. ČK: Mynář (FRM). (18:39:11)

Frýdek-Místek byl v dnešním zápase jednoznačně lepším týmem. Konečně si na pátý pokus připsal výhru a dva body. Zůstane šestý, ale alespoň na chvíli dohoní Lovosice s jedenácti body. Nové Veselí v druhém poločase hodně zlepšilo výkon, ale i díky pár nepovedeným pasážím nakonec prohrává o šest branek.

Konec zápasu. (25:31)
    60
    Ondřej Güttler po krásné přihrávce do křídla skóruje krásnou ránou a přidává poslední branku tohoto zápasu. (25:31)

60
    Roman Dodica běžel sám do úniku, ovšem jeho branka kvůli přešlapu nemůže platit. (25:30)

59
    Adam Ptáčník se odhodlal k rychlé dlouhé střele, ale mířil k tyči, ke které to měl Pyško velmi blízko. (25:30)
    59
    Tomáš Sklenák přidává třicátou branku hosté. Krásně se uvolnil obraně a pravděpodobně nyní rozhodl o osudu utkání. (25:30)

58
    Peter Kostka svolal svůj tým k lavičce. Dvě a půl minuty před koncem si bere oddechový čas, když jeho tým prohrává o čyři branky. (25:29)

57
    Šimovček tři minuty před kocem vychytal už skoro jistou branku! Velmi důležitý zákrok v této části hry. (25:29)
    57
    Jiří Gregorovič využil velmi dobrý brejk Nového Veselí a snižuje už jen na čtyři branky. (25:29)

56
    Přesilovka domácích je u konce. Frýdek-Místek už je v plném počtu. (24:29)
    56
    Martin Kocich neměl se sedmičkou problém. Míč poslal mezi Pyškovou rukou a nohou k levé tyči. (24:29)

55
    Adrian Šimovček však nyní spadl do rozštěpu a vychytal nohou ránu do pravého dolního růžku v podání Radima Chudoby. (23:29)

54
    Bartůněk se nedokázal prosadit, protože trefil brankáře Víta Pyška. (23:29)

54
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (23:29)
    54
    Radim Chudoba se ujal další sedmičky v tomto zápase. Jednoduchým naznačením zmátl gólmana a poté poslal technicky míč k pravé tyči. (23:29)

53
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Aleš Dolejší). (23:28)
    52
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník). (23:28)
    52
    Ondřej Güttler se prosazuje. Tento gól ale neměl být uznán kvůli mu předcházejícímu hraní nohou. (22:28)