Poruba – Hodonín 27:15 (kon.) | Písek – Slavia 22:26 (kon.) | DHC Plzeň – Most 18:36 (kon.)
DHC Sokol Poruba
27:15 (15:7)
HK Hodonín
Sobota 12.12.2020, 11:00MOL liga žen • 9. kolo

Tímto se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji dobrou chuť k obědu. (12:29:44)

Poruba bez problémů potvrdila roli favorita proti poslednímu Hodonínu, kdy dominovala už od začátku utkání. Po první půli tak držela osmibrankové vedení, které hosté na začátku druhého poločasu stáhli na čtyřgólový rozdíl, ale pak už se jim přestalo dařit, Sokol tak v závěru zápasu osm branek bez odpovědi a bere tedy zasloužené dva body.

DHC Sokol Poruba – HK Hodonín 27:15 (15:7)
    Nejvíce branek: Farářová 5/5, Maiwaelderová 4, Tichá 4 – Kalinová 4, Cyganová 3, Vavroušková 2. Sedmimetrové hody: 5/5 – 3/1. Vyloučení: 4:2.

Konec zápasu. (27:15)

60
    Oddechový čas pro Porubu. (27:15)
    59
    Maiwaelderová si ještě více zlepšuje náladu povedeným lobem. (27:15)
    58
    Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba. (26:15)
    58
    Maiwaelderová po výskoku z levé strany dostává míč do sítě díky odrazu od tyče. (25:15)
    56
    Už je prostě hotovo. Domácí hráčka dobře přečetla přihrávku, díky čemuž byla sama před brankou Kavalová, která to bez problémů zvládla. (24:15)
    56
    Fařářová skóruje i ze své páté sedmičky, což je skvělá bilance. Tentokrát míč poslal k levé tyči. (23:15)

56
    Vyloučení v týmu HK Hodonín (Simona Višňovská). (22:15)

55
    Kalinová sice z dálky nemířila vůbec špatně, míč se kroutil do šibenice, ale neletěl moc rychle, takže ho brankářka stačila vyrazit. (22:15)
    54
    Z následného protiútoku se totiž trefuje Tichá, takže Poruba má zpátky své komfortní sedmibrankové vedení. (22:15)

53
    Drexlerová selhal při sedmičce, domácí brankářka skvěle přečetla směr její střely a to může být zlomový okamžik. (21:15)
    52
    Domácí zase navyšují své vedení, protože se Kavalová dostala do úniku, který bez problémů využila. (21:15)

51
    Sokol při útočení nemá kam spěchat, útočné snažení nakonec tedy zakončil jen střelou do brankářky, která tak stále drží malou naději pro svůj tým. (20:15)

50
    Hosté si při útočném snažení dávají opravdu na čas, kterého ale mají čím dál méně. Do konce utkání zbývá už jen deset minut. (20:15)
    49
    Jubilejní dvacátou branku svého týmu dává Maiwaelderová, která to při protiútoku neměla nějak extra složité. (20:15)

47
    Tentokrát si Polášková vylámala zuby na dobře chytající gólmance, opravdu tak může přijít v závěru pořádné drama. (19:15)