Levice – Trnava 1:4 (kon.) | Skalica – Martin 2:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Vlci Žilina 2:1 (po pr.)

Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sme víťaza zápasu nespoznali, po krátkej prestávke nás čaká predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

50:01
    V polovici tretej tretiny máme stav zápasu v Spišskej Novej Vsi stále 1:1.

49:14
    Hostia v plnom počte.

47:19
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Skladaný – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

43:51
    Domáci v plnom počte.

41:51
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Korenko – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine hrá Spišská Nová Ves so Žilinou nerozhodne 1:1. Tretia tretina sa začne približne o 19:12.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:13

36:13
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Dubeň – 2 min., hákovanie).

35:01
    Do konca druhej tretiny ostáva necelých 5 minút, Spišská Nová Ves hrá so Žilinou nerozhodne 1:1.