Levice – Trnava 1:4 (kon.) | Skalica – Martin 2:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Vlci Žilina 2:1 (po pr.)
Dubnica – Topoľčany 3:6 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
DOXXbet Vlci Žilina
sk Neděle 20.12.2020, 17:30 • Stez Aréna • 1. liga (SR) • 1. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30 a my vám z nich prinesieme všetky dôležité informácie..

V tomto množstve negatívnych spráu tu máme aspoň jedno pozitívum. Hokejový svet zatiaľ nedostal červenú a tak sa môžeme tešiť na dohrávku prvého kola SHL medzi HK Spišská Nová Ves a Vlci Žilina.

po dobrých výsledkoch po reštarte ligy sa Spišiaci dostali do krízy. Posledný krát si plné tri body pripísali ešte v Skalici, čo bolo 4.12.2020.

Body (18/33)

Vlci sú na teraz ašpiranti na návrat medzi elitu, druhý Martin na nich stráca 10 bodov. Podarí sa im na Spiši bodovať naplno, alebo im domáci celok prichystá prekvapenie pod stromček?

Vlci Žilina
    Žilinčania mali v piatok cestovať do Humenného, ale zápas bol preložený a tak na dnešný duel nastupujú po neplánovanom voľne. To či to mužstvu prospelo, alebo nie sa asi ukáže až priamo na ľade. Vyjadriť sa k tomuto takto pred zápasom je ťažké, pretože každý hráč, či tím môže tieto veci vnímať odlišne. Necháme sa teda prekvapiť a pozrieme sa na štatistiky na brankárskych postoch.

SNV vs Vlci
    Obdržané góly (38/18)
    Obdržané strely na bránu (357/241)
    Chytené strely (326/211)
    Úspešnosť zákrokov ( 90,56% / 92,14%)
    Vzájomné zápasy 9.12.2020 Vlci Žilina vs HK Spišská Nová Ves 4:3 (1:1,2:2,1:0)

Pozor zmena zápas sa začne už o 17:30.

Matej Giľák, je domáci odchovanec, útočník od ktorého Spišiaci očakávajú podporu v presilovkách a celkovo zvýšenú produktivitu mužstva. Zmluva je podpísaná do konca sezóny.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

3:16
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Pjatak – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

4:02
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Rapáč – 2 min., nebezpečná výstroj).

5:16
    Hostia v plnom počte.

6:02
    Domáci v plnom počte.

18:42
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Cíger – 2 min., sekanie).

19:36
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Gól strelil PIAČKA. Asistencie Fabian, Franko.

19:57
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Romaňák – 2 min., sekanie).

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Žilina inkasovala gól do šatne, po tom čo domáci celok využil presilovku. Jednogólové manko však nič neznamená a obe mužstvá majú rovnaké šance na úspech.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

21:12
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Grebenchshikov – 2 min., hákovanie).

21:57

23:12

24:50
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Tyczynski – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

25:35
    Vlci Žilina dali gól! Gól strelil KOYŠ. Asistencie Markovič, Jurčík.

30:01
    V polovici zápasu hrá Spišská Nová Ves so Žilinou nerozhodne 1:1.

35:01
    Do konca druhej tretiny ostáva necelých 5 minút, Spišská Nová Ves hrá so Žilinou nerozhodne 1:1.

36:13
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Dubeň – 2 min., hákovanie).

38:13

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Po druhej tretine hrá Spišská Nová Ves so Žilinou nerozhodne 1:1. Tretia tretina sa začne približne o 19:12.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

41:51
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Korenko – 2 min., podrazenie).

43:51

47:19
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Skladaný – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

49:14

50:01
    V polovici tretej tretiny máme stav zápasu v Spišskej Novej Vsi stále 1:1.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

V riadnom hracom čase sme víťaza zápasu nespoznali, po krátkej prestávke nás čaká predĺženie.