Brno – Ostrava 0:1 (kon.) | Ml. Boleslav – Slovácko 2:3 (kon.) | Zlín – Teplice 2:3 (kon.)
Karviná – Pardubice 0:2 (kon.) | Plzeň – Slavia 0:1 (kon.)
konec
FC Fastav Zlín
2:3 (1:2)
FK Teplice
Středa 23.12.2020, 15:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 14. kolo
Předzápasové kurzy
  74. Matěj RADOSTA - 2:3
   
  74
  Teplice právě vstřelily branku!
  Teplice jsou v tomto duelu nesmírně efektivní, navíc jdou potřetí do vedení! Obrovskou chybu vyprodukoval domácí Janetzký, který se kousek od vlastního pokutového území nechal čistým způsobem obrat o míč. K němu se tak dostal MATĚJ RADOSTA, který si to přes levou stranu namířil až do pokutového území, kde střelou mezi nohy překonal vyběhnuvšího Rakovana.
  67. Jakub JANETZKÝ - 2:2
   
  67
  Zlín právě vstřelil branku!
  Domácím se i podruhé v tomto duelu povedlo srovnat krok Do pokutového území Teplic přiletěl další centr, který ovšem dokázal mimo nebezpečný prostor odvrátit Vondrášek. Jeho odvrácení ovšem směřovalo přímo na hruď JAKUBA JANETZKÉHO, který si přichystal střelu pravou nohou, jenž fantastickým způsobem zapadla přesně pod horní konstrukci branky.
  45+4. Jakub MAREŠ - 1:2
   
  45+4
  Teplice právě vstřelily branku!
  V době nastaveného času tu máme druhou branku Teplic! Hosté totiž zahrávali rohový kop z pravé strany, který domácí brankář vyrazil před sebe. Tam se jako první k míči dostal Jukl, jenž se ho snažil napálit směrem na domácí branku. Střela to nebyla povedená, avšak paradoxně hrála do karet JAKUBU MAREŠOVI, který dokonale tečoval míč do branky.
  31. Jakub JANETZKÝ - 1:1
   
  31
  Zlín právě vstřelil branku!
  Po necelé třetině hry tu máme vyrovnávací branku domácích! Teplice zahrávaly standardku z hodně velké vzdálenosti od branky. Moulis nakonec rozehrál nakrátko na Trubače, jehož centr trefil prvního protihráče. Domácí se poté vydali do protiútoku, při kterém to parádně provedl Jawo, jenž se zbavil hned dvojice protihráčů. Domácí ofenzivní hráč ještě dokázal odcentrovat do malého vápna, kde lehkou tečí překonal brankáře JAKUB JANETZKÝ.
  8. Jakub MAREŠ - 0:1
   
  8
  Teplice právě vstřelily branku!
  Na první branku tohoto zápasu jsme nemuseli dlouho čekat! Teplicím se totiž povedlo přenést hru na levou stranu, kde to fantastickým způsobem provedl David Černý. Po manévru k šestnáctce jsme sledovali parádní ránu nártem, kterou brankář Dostal vyrazil pouze před sebe, kde se dokázal nejlépe zorientovat JAKUB MAREŠ, před kterým číhala prázdná svatyně.

  David Suchý

  Branky: 31. Janetzký (Jawo), 67. Janetzký – 8. J. Mareš, 45+4. J. Mareš (Jukl), 74. Radosta

  Karty:   44. Jawo (ZLN), 74. Vraštil (ZLN), 90+1. Čanturišvili (ZLN), 90+5. P. Buchta (ZLN) – 42. Jukl (TEP), 45+10. Moulis (TEP), 64. J. Mareš (TEP), 90+5. Jakub Diviš (TEP)


  Držení míče: 49 % : 51 %.
  Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 21:14.
  FC Fastav Zlín: S. Dostál (45+5. Rakovan) – Vraštil, P. Buchta, Procházka – Jawo, Cedidla (65. Dramé), Conde, Hlinka (81. Slaměna), Čanturišvili – Janetzký, Poznar (C).
  Náhradníci: Rakovan – Dramé, Chwaszcz, Martínez García, Slaměna, Toutou Mpondo, Simerský.

  FK Teplice: Jakub Diviš – Vondrášek, Ljevaković (C) (73. Kodad), Kučera, Černý – V. Vukadinović (56. Radosta), Trubač, Jukl, Moulis (73. Jakub Řezníček), Žitný (87. Šup) – J. Mareš (87. Kováč).
  Náhradníci: Němeček – Kodad, Kováč, Šup, Jakub Řezníček, Radosta.

  Rozhodčí: Machálek – Dresler, Bureš