Barca – PSG HB 37:32 (kon.) | THW – Veszprém 36:35 (po pr.)
THW Kiel
36:35 (18:13)
Telekom Veszprém
Pondělí 28.12.2020, 20:30 • Lanxess Arena, Kolín nad Rýnem • Liga mistrů - Final Four • Semifinále

70
    Nenadić ještě inkasoval červenou kartu za ten zásah do Ekbergovy tváře. (36:35)

70
    Nenadić trefil Ekberga do tváře a propuká obrovská radost Kielu z postupu do finále Ligy mistrů! (36:35)

70
    Lekai byl faulován v samém závěru, Veszprém už má jen devítimetrový hod! (36:35)

70
    Vyloučení Weinholda přichází šest sekund před koncem prodloužení! (36:35)
    70
    Niclas Ekberg skóroval z pravého křídla! (36:35)

69
    Blagotinšek fauloval Weinholda a na poslední minutu a tři sekundy oslabuje svůj tým! (35:35)
    69
    Tentokrát se Kentin Mahe prosadil s jistotou. (35:35)
    68
    Ekberg dostal přihrávku na brankoviště a otáčí průběh prodloužení ve prospěch Kielu! (35:34)
    67
    Další gólový úspěch Pekelera a je vyrovnáno! (34:34)
    66
    Hendrik Pekeler na úvod druhé části prodloužení snižuje na rozdíl jedné branky. (33:34)
    65
    Petar Nenadić se trefil v samém závěru první poloviny prodloužení a při změně stran Veszprém vede o dvě branky! (32:34)
    64
    Niklas Landin už podruhé málem chytil Mahemu sedmičku, znovu se ale míč nějak dokázal dostat za brankovou čáru. (32:33)

64
    Patrick Wiencek dostává přímo červenou kartu, jedná se ale o velmi přísný trest. (32:32)
    64
    S okamžitou odpovědí přispěchal Steffen Weinhold, vítěz Ligy mistrů z roku 2014 s Flensburgem. (32:32)
    63
    Marguc se prosadil na pravém křídle. (31:32)
    63
    Niclas Ekberg proměnil svoji čtvrtou sedmičku v tomto zápase, ještě nezaváhal. (31:31)
    62
    Lekai se prosadil na ose hřiště, Landin na jeho střelu nedosáhl. (30:31)
    62
    O vyrovnání se postaral Steffen Weinhold. (30:30)
    61
    Omar Yahia střelecky otevírá prodloužení povedenou ránou z pravé spojky. (29:30)

60
    Sagosen přestřelil zeď, Corrales se ale zaskočit nenechal a o druhém finalistovi Ligy mistrů rozhodne prodloužení! (29:29)

60
    Sagosen mohl poslat Kiel do finále, Corrales ale jeho ránu kryje! (29:29)

60
    Yahia se dopustil ztráty míče a 35 sekund před koncem může dopředu Kiel! Neuvěřitelné drama. (29:29)
    58
    Při hře Kielu bez brankáře se Sagosen dopustil velmi nepřesné přihrávky, což do prázdné branky potrestal Yahia. (29:29)
    56
    Sander Sagosen se trefil do horního rohu a máme tu další otočku v průběhu zápasu! (29:28)
    54
    Sander Sagosen prostřelil vše, co mu stálo v cestě a Kiel bleskově vyrovnal čtyřgólové manko! (28:28)
    53
    Další Lekaiova ztráta míče, Duvnjak také skóruje do prázdné branky a je to o jeden gól! (27:28)
    52
    Lekai špatně přihrál Yahiovi, Wiencek pak skóruje do prázdné branky Veszprému a Kiel se ještě snaží zdramatizovat koncovku. (26:28)
    51
    První branka Kielu po téměř devíti minutách, z levého křídla ji vstřelil Rune Dahmke. (25:28)

51
    Vyloučení v týmu Telekom Veszprém (Rogerio Moraes). (24:28)
    51
    Tohle je neskutečná jízda Vesprému, Vuko Borozan zvyšuje už na čtyřbrankový náskok a Filip Jícha si vyžádal svůj poslední oddechový čas. (24:28)
    50
    Dejan Manaskov se prosadil z levého křídla, Kiel pak navíc zase neproměnil svůj útok a Filip Jícha marně přemýšlí, co s tím udělat. (24:27)
    49
    Lekai prostřelil Landina, jenž se vrátil zpět do branky Kielu, Veszprém skóruje pátou branku v řadě, posledních dvanáct minut je 10:2 pro maďarský celek. (24:26)
    47
    Po Margucově ráně z pravého křídla se Veszprém poprvé v zápase dostává do vedení! (24:25)
    46
    Vuko Borozan dokonce vyrovnává ránou prudkou 116 kilometrů za hodinu. (24:24)

46
    Po další ztrátě míče Kielu už Veszprém může vyrovnat, Duvnjak navíc dostává dvouminutový trest za protesty. (24:23)
    45
    Vuko Borozan snižuje už na rozdíl jediné branky. (24:23)
    43
    Omar Yahia opět snižuje na rozdíl dvou branek. (24:22)
    42
    Domagoj Duvnjak rychle odpovídá. (24:21)
    42
    Moraes prostřelil Quenstedta, jenž se poprvé dnes podíval do branky Kielu. (23:21)
    42
    Kiel má obrovské problémy v útoku, při pasivní hře se teď ale přeci jen dokázal Duvnjak prosadit. (23:20)
    40
    Yahiova levačka znovu udeřila, rozdíl ve skóre už je jen tříbrankový. (22:19)
    39
    První trefa Egypťana Yahii, ten bude na mistrovství světa trápit české házenkáře. (22:18)
    37
    Andreas Nilsson koriguje skóre ze strany Veszprému. (22:17)
    37
    Přeci jen se Kiel prosazuje díky Zarabcovi. (22:16)
    36
    Dejan Manaskov skóruje z levého křídla, první gólový zápis pro Makedonce. (21:16)
    34
    Pekeler se trefuje z brankoviště po hezké přihrávce Weinholda. (21:15)
    33
    Máté Lekai rychle snižuje na rozdíl pěti branek. (20:15)
    33
    Kiel už je v plném počtu a Pekeler svým pátým gólem zvyšuje na 20:14. (20:14)
    32
    I v oslabení se prosazuje Domagoj Duvnjak, chorvatská hvězda skóruje dnes poprvé. (19:14)
    32
    Gasper Marguc udeřil z pravého křídla. (18:14)

30
    Vyloučení v týmu THW Kiel (Sander Sagosen). (18:13)
    30
    Gasper Marguc se trefil tři sekundy před koncem prvního poločasu, navíc je tu další vyloučení, už druhé pro Sandera Sagosena a Kiel zahájí druhý poločas ve čtyřech. (18:13)
    30
    Miha Zarabec se prosadil krásnou individuální akcí. (18:12)
    29
    Landin ztlumil Maheho střelu ze sedmičky, míč přesto doskákal za brankovou čáru. (17:12)

29
    Vyloučení v týmu THW Kiel (Rune Dahmke). (17:11)
    28
    Ztráty míče se teď dopustil i Kiel, Vuko Borozan pak prudkou ránou (105 km/h) prostřelil Landina. (17:11)
    26
    Miha Zarabec se trefuje z dálky, Kiel vede už o sedm branek. (17:10)

23
    Vyloučení v týmu THW Kiel (Sander Sagosen). (16:10)
    22
    Hendrik Pekeler se prosadil po rychlém přechodu do útoku. (16:10)
    21
    Veszprém hrál v oslabení znovu bez brankáře, přišel o míč v útoku, což střelou do prázdné branky potrestal Ekberg. (15:10)
    20
    Sander Sagosen prostřelil Corralese a zvyšuje na čtyřbrankové vedení. (14:10)

20
    Vyloučení v týmu Telekom Veszprém (Blaž Blagotinšek). (13:10)
    17
    Patrick Wiencek skóroval po výborné práci Sagosena. (13:10)
    17
    Jorge Maqueda se prosadil náběhem z pravé spojky. (12:10)
    17
    Svoji třetí branku záhy přidává i Sander Sagosen. (12:9)
    16
    Gasper Marguc udeřil potřetí v dosavadním průběhu zápasu. (11:9)
    16
    Proti Ekbergovi se teď do brány postavil Vladimir Cufara, ani srbský brankář si ale nevěděl rady se sedmičkou Švéda. (11:8)
    15
    Gasper Marguc skóroval z rychlého brejku. (10:8)
    14
    Po čase se zase prosazuje Veszprém díky Andreasu Nilssonovi. (10:7)
    14
    Borozan se nedostal do zakončení a Pekeler proměňuje rychlý brejk. (10:6)
    14
    Niclas Ekberg i podruhé sedmičku s přehledem proměnil. (9:6)
    12
    Hendrik Pekeler se trefil do prázdné branky Veszprému, Kiel tímto způsobem skóroval už potřetí. (8:6)
    12
    Černohorec Vuko Borozan se prosazuje dnes už potřetí. (7:6)

11
    Vyloučení v týmu Telekom Veszprém (Andreas Nilsson). (7:5)
    11
    Harald Reinkind se prosadil individuální akcí, navíc vybojoval dvouminutový trest pro Nilssona. (7:5)
    10
    Další střelecký úspěch Sagosena z levého křídla. (6:5)
    9
    Vuko Borozan prostřelil Landina a znovu vyrovnává. (5:5)
    9
    Weinhold vybojoval první sedmičku pro Kiel, proměnil ji Niclas Ekberg. (5:4)
    8
    S brankami se roztrhl pytel, čtvrtou trefu maďarského celku za dvě a půl minuty zaznamenává Kentin Mahe. (4:4)
    7
    Rune Dahmke skóroval z levého křídla. (4:3)
    7
    Marguc se postaral o vyrovnání stavu. (3:3)
    6
    Petar Nenadić koriguje skóre druhou brankou svého týmu. (3:2)
    6
    Kiel okamžitě odpověděl stále ještě při hře Veszprému bez brankáře, Pekeler se trefil ze středového kruhu. (3:1)
    6
    Vuko Borozan otevírá střelecký účet Veszprému až v šesté minutě. (2:1)
    5
    Při hře Veszprému bez brankáře se Nenadić provinil útočným faulem, Weinhold se pak trefil do prázdné branky. (2:0)

5
    Na opačné straně byl Sagosen faulován Maquedou, také on dostává dvě minuty. Španělští rozhodčí jdou do zápasu zostra. (1:0)