FTZS Liberec – Česká Lípa 6:5 (kon.) | Svarog Teplice – Helas Brno 7:2 (kon.) | Chrudim – Ž. Vlci Brno 10:0 (kon.)
konec
FK Chrudim
10:0 (6:0)
Žabinští Vlci Brno
Pátek 08.01.2021, 20:00 • Sportovní hala Chrudim • 1. FUTSAL liga • 13. kolo
   
  Závěrečná siréna nám utkání ukončila! Chrudimští ve velkém klidu duel zvládli, nastříleli deset branek a ukázali, že po restartu a před důležitým zápasem Ligy mistrů jsou v dobré formě. Příjemný zbytek večera přeje Petr Dejnožka. (21:24:37)
   
  Konec zápasu.
   
  39:31
  Běží poslední minuta, Chrudimští se po delším čase znovu vrátili na útočnou polovinu.
   
  38:44
  Na opačné straně se k zakončení hlavou dostal Dominik Havlín, který donutil Javorskiho k důležitému zákroku. Z následného rohu se před chrudimskou brankou znovu výrazně blýskalo, o čisté konto ale domácí, alespoň prozatím, nepřišli!
   
  38:42
  Javorski se dlouhým balonem pokoušel najít Mužíka, míč na něj byl ale příliš vysoký.
   
  37:59
  Dva údery do hlavy, po jednom na každé straně. Za současného stavu se ale již nic hrotit nebude, s výsledkem jsou oba celky smířeny.
   
  37:33
  Jan Hromek mohl postupovat sám na Javorskiho, do svého úniku se ale zamotal a nedokázal tak ani kloudně zakončit. Škoda pro brněnský celek.
   
  36:29
  Hanušova střela na druhé straně po rychlé rozehrávce se mezi tři tyče chrudimské branky nevešla.
   
  35:35
  Chrudimská čtyřka ve složení Balog – Kubát – Mužík a Doša nyní motá čtveřici soupeře, větší brankovou příležitost si ale zatím vypracovat nedokázala.
   
  34:51
  Střídání v týmu FK Chrudim: ze hřiště odchází Rennan, přichází Daniel Javorski.
   
  34:29
  V dobré pozici se ocitl také Jiří Mužík, přes dva bránící hráče ale míč do sítě nepropasíroval.
   
  33:20
  Kubátovi dnes v zakončení nepřeje štěstí, nyní znovu sám před gólmanem, který mu ale jeho střelu opět vystihl!
   
  32:20
  Na druhé straně vrátil Pšurný ránu Romana Mareše jen k nejzkušenějšímu hráči Chrudimi, na následné hlavičce si již smlsl.
   
  31:37
  Teď to hosté sehráli skvěle a mohli se dočkat čestné branky! Rennan si připsal první úspěšný zákrok, k dorážce se již Vlci nedostali.
   
  31:10
  Dlouhá kombinace domácího týmu na polovině soupeře nakonec vynesla pravačku Romana Mareše a úspěšný zákrok Jaroslava Pšurného.
   
  29:43
  Max si při rychlé kombinaci neporozuměl s Romanem Marešem, soupeř ale dlouhým lobem míč jen odevzdal.
   
  28:46
  Chrudim právě vstřelila branku!
  A je to tu! Martin Doša táhl protiútok tři na jednoho, prostrčil balon na volného DAVIDA DROZDA, jenž čtvrtým gólem v dnešním utkání upravuje již na dvojciferný výsledek – 10:0!
   
  28:05
  Domácím se nyní trochu nevede ve finální fázi. Jaroslav Kubát měl na noze desítku, jenže z bezprostřední blízkosti minul branku Žabinských Vlků!
   
  27:26
  Tlak na jednu branku pokračuje i nadále. Dnes nám bude zajímat jen to, na jakém výsledku se skóre zastaví.

  Petr Dejnožka

  Branky: 3. D. Drozd (Koudelka), 12. Yuri (Slováček), 13. Max (Slováček), 14. D. Drozd, 15. Koudelka (Everton), 17. D. Drozd (Everton), 22. Mezník (vla.), 25. Max (Everton), 26. Yuri (Everton), 29. D. Drozd (Doša)


  FK Chrudim: Rennan (35. Javorski) – Yuri, Everton, Mužík, Mareš, Kubát, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Balog, Slováček
  Žabinští Vlci Brno: Večeřa (21. Pšurný) – Chroust, Kratochvíl, Svoboda, Starý, Hansl, Trbušek, Mezník, Havlín, Hanuš, Hromek, Chráscina

  Rozhodčí: Slanina, Gasnárek