Wolverhampton – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Aston Villa – Liverpool 1:4 (kon.)
Pátek 08.01.2021, 20:45 • Villa Park, Birmingham • FA Cup • 3. kolo
    65. Mohamed SALAH - 1:4

65
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Xherdan Shaqiri ještě není na hřišti ani pět minut a má už dvě asistence! Tentokrát přihrál do pokutového území MOHAMEDU SALAHOVI, jenž se prosadil přízemní střelou z otočky.
    63. Sadio MANÉ - 1:3

63
    Liverpool rychle navyšuje své vedení! Shaqiriho centr podskočil Walker a lobovaná hlavička SADIA MANÉHO pak zamířila za brankáře Onodiho!
    61. Georginio WIJNALDUM - 1:2

61
    Přeci jen se Liverpool zase vrací do vedení! Salah potáhl míč z pravého křídla do pokutového území, Minamino pak posunul míč k GEORIGINIU WIJNALDUMOVI, jenž v zahuštěném prostoru prostřelil vše, co mu stálo v cestě a podruhé posílá Liverpool do vedení.
    40. Louie BARRY - 1:1

40
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné! Domácí mladíci se dočkali vstřelené branky! LOUIE BARRY ve středu hřiště dostal skvělou kolmici za obranu Liverpoolu, přetlačil Rhyse Williamse a běžel sám na Kellehera, kterého dokázal prostřelit!
    4. Sadio MANÉ - 0:1

4
    Jen něco málo přes tři minuty se čekalo na první trefu! Curtis Jones posadil svůj centr na hlavu SADIA MANÉHO a na Senegalcovu hlavičku brankář Onodi nedosáhl!