Bordeaux – Lorient 2:1 (kon.) | Dijon – Marseille 0:0 (kon.) | Lens – Štrasburk 0:1 (kon.)
Méty – Nice 1:1 (kon.) | Monaco – Angers 3:0 (kon.) | Montpellier – Nantes 1:1 (kon.)
Nîmes – Lille 0:1 (kon.) | PSG – Brest 3:0 (kon.) | Remeš – Saint-Étienne 3:1 (kon.)
Rennes – Lyon 2:2 (kon.)
Stade de Reims
3:1 (2:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 09.01.2021, 21:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo
    72. Charles Nathan Abi - 3:1

72
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Tak že by nás čekala zajímavá koncovka? ASSE rozehrávalo standardní situaci a po centru se pokusil zakončit Mathieu Debuchy. Jenže balon netrefil ideálně, avšak jej prodloužil ke spoluhráči. CHARLES NATHAN ABI následně zamířil přesně do vzdálenějšího spodního rohu branky, kam se nohou Predrag Rajković marně natahoval. Asistence: Mathieu Debuchy.
    58. Mathieu CAFARO - 3:0

58
    Reims právě vstřelilo branku!
    MATHIEU CAFARO se po přímém kopu může radovat! Jeho rána měla mířil k levé tyči, kam se vydal také Jessy Moulin. Jenže balon tečoval Mahdi Camara, od jehož stehna zamířil do břevna a následně zamířil za brankovou čáru. Hodně šťastná trefa pro Stade de Reims.
    37. Boulaye DIA - 2:0

37
    K čemu je ASSE, že hraje lépe, když následně nepokryje akce soupeře. Xavier Chavalerin přihrál z pravé strany a přesným zakončením se prezentoval BOULAYE DIA. Celou situaci podcenil Panagiotis Retsos, který nechal balon kolem sebe proletět a ani nepokryl nebezpečný prostor. Asistence: Xavier Chavalerin.
    11. Boulaye DIA - 1:0

11
    Pokutový kop netrefil BOULAYE DIA ideálně, avšak vybral si správnou stranu. Jeho pokus totiž zamířil na pravou stranu, zatímco brankář se vydal k druhé tyči.

Michal Luxa

Branky: 11. Dia (pen.), 37. Dia (Chavalerin), 58. Cafaro – 72. Abi (Debuchy)

Karty:   14. Cassama (REI), 32. Mbuku (REI) – 11. Boudebouz (SET), 43. Nordin (SET), 69. Bouanga (SET)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 0:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 19:17.
    Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Faes, Abdulhamíd (C), Konan – Cassama (55. Munetsi) – Mbuku (64. Touré), Cafaro (84. Sierhuis), Chavalerin, Zeneli (55. Doumbia) – Dia (84. Kutesa).
    Náhradníci: Diouf – De Smet, Doumbia, Hornby, Kutesa, Maresic, Munetsi, Sierhuis, Touré.

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, P. Retsos (46. Sow), Trauco – Nordin (69. Abi), M. Camara, Youssouf (46. Douath), Aouchiche (46. Hamouma) – Boudebouz, Bouanga (84. Rivera).
    Náhradníci: Bajič – Abi, Douath, Hamouma, Monnet-Paquet, Moueffek, Rivera, Sissoko, Sow.

Rozhodčí: Batta – Annonier, Berthomieu

Diváci: bez diváků