Smíšená štafeta, Oberhof | Vítěz: Rusko (kon.) | | | Smíšená štafeta jednotlivců, Oberhof | Vítěz: Francie (kon.) |
Seattle Seahawks - Los Angeles Rams | 20:30 (kon.) | | | Washington Football Team - Tampa Bay Buccaneers | 23:31 (kon.) |
Tennessee Titans - Baltimore Ravens | 13:20 (kon.) | | | New Orleans Saints - Chicago Bears | 21:9 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Adelboden | Vítěz: C. Noel (FRA) (kon.) | | | SuperG žen, St. Anton | Vítězka: L Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Adelboden | Vítěz: M. Schwarz (AUT) (kon.) |
Hromadný start žen, 10 km volně, Val di Fiemme | Vítězka: E. Anderssonová (SWE) (kon.) | | | Hromadný start mužů, 10 km volně, Val di Fiemme | Vítěz: D. Spicov (RUS) (kon.) |
Muži HS142, Titisee-Neustadt | Vítěz: H. E. Granerud (NOR) (kon.) |
konec
SP - Smíšená štafeta, Oberhof
Vítěz: Rusko
Adam Kodet
Konečné pořadí
1. Rusko 1:08:21,7 (0+7)
2. Norsko +0,7 (0+7)
3. Francie +12,1 (0+6)
4. Bělorusko +50,3 (1+5)
5. Německo +1:06,0 (1+7)
6. Švýcarsko +1:29,4 (0+7)
7. Itálie +1:58,8 (0+8)
8. Finsko +1:59,7 (0+5)
9. USA +2:02,9 (0+5)
10. Ukrajina +2:15,9 (1+8)
11. Rakousko +2:19,6 (0+6)
12. Polsko +2:25,1 (0+7)
13. Švédsko +2:56,5 (2+14)
14. Česko +3:22,3 (1+14)
15. Kanada +3:28,0 (0+9)
16. Estonsko +4:45,1 (1+7)
17. Slovinsko +5:28,4 (0+5)
18. Japonsko +5:34,4 (0+5)
------------------------------
Štafety předjeté o kolo:
Lotyšsko
Slovensko
Kazachstán
Litva
Rumunsko
Pořadí po 8. střelbě
1. Francie 1:04:03,5 (0+6)
2. Norsko +7,6 (0+7)
3. Rusko +9,3 (0+7)
4. Bělorusko +45,0 (1+5)
5. Německo +50,6 (1+7)
-----
14. Česko +3:02,6 (1+14)
Pořadí po 7. střelbě
1. Rusko 58:19,8 (0+5)
2. Německo +14,5 (0+4)
3. Francie +14,8 (0+6)
4. Norsko +15,3 (0+6)
5. Bělorusko +45,8 (1+5)
-----
14. Česko +2:34,1 (1+11)
Pořadí po třetí předávce:
1. Rusko 52:19,7
2. Norsko +3,6
3. Německo +10,9
4. Francie +18,3
5. Bělorusko +24,5
-----
10. Česko 1:32,5
Pořadí po 6. střelbě
1. Rusko 48:02,7 (0+5)
2. Norsko +9,6 (0+5)
3. Německo +10,7 (0+4)
4. Francie +19,8 (0+6)
5. Bělorusko +21,1 (1+4)
-----
11. Česko 1:33,0 (0+8)
Pořadí po 5. střelbě
1. Rusko 42:20,5 (0+4)
2. Německo +1,4 (0+3)
3. Norsko +2,1 (0+4)
4. Francie +10,2 (0+4)
5. Bělorusko +20,7 (1+3)
----
9. Česko +57,6 (0+6)
Pořadí po druhé předávce:
1. Rusko 36:12,7 (0+3)
2. Německo +7,6 (0+2)
3. Francie +8,3 (0+2)
4. Norsko +12,6 (0+4)
5. Polsko +27,5 (0+2)
6. Česko +34,1 (0+4)
Pořadí po 4. střelbě
1. Francie 31:16,9 (0+2)
2. Německo +8,4 (0+2)
3. Rusko +9,5 (0+4)
4. Norsko +17,7 (0+4)
5. Polsko +18,7 (0+2)
-----
8. Česko +31,9 (0+4)
Pořadí po 3. střelbě
1. Francie 24:37,6 (0+0)
2. Německo +10,2 (0+0)
3. USA +14,8 (0+2)
4. Norsko +27,0 (0+3)
5. Rusko +31,1 (0+3)
-----
7. Česko +33,6 (0+2)
Pořadí po první předávce:
1. Francie 17:48,0
2. USA +11,1
3. Německo +11,7
4. Norsko +19,3
5. Švédsko +19,7
-----
10. Česko +31,6
Pořadí po 2. střelbě
1. Francie 12:41,4 (0+0)
2. Německo +12,3 (0+0)
3. USA +13,9 (0+2)
4. Lotyssko +21,7 (0+2)
5. Švédsko +22,5 (0+2)
----
7. Česko +24,5 (0+1)
Pořadí po 1. střelbě
1. Francie 6:16,9 (0)
2. Německo +1,2 (0)
3. Itálie +2,5 (0)
4. Česko +3,2 (0)
5. Polsko +3,9 (0)
Startovní listina
1. NORSKO (Ingrid Landmark Tandrevoldová, Marte Olsbuová Röiselandová, Johannes Dale, Sturla Holm Laegreid)
2. ITÁLIE (Irene Lardschneiderová, Lisa Vittozziová, Thomas Bormolini, Dominik Windisch)
3. FRANCIE (Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Justine Braisazová-Bouchetová, Fabien Claude, Quentin Fillon Maillet)
4. NĚMECKO (Vanessa Hinzová, Denise Herrmannová, Benedikt Doll, Arnd Peiffer)
5. RUSKO (Uljana Kajševová, Světlana Mironovová, Alexandr Loginov, Eduard Latypov)
6. ŠVÉDSKO (Linn Perssonová, Elvira Öbergová, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma)
7. ČESKO (Jessica Jislová, Markéta Davidová, Jakub Štvrtecký, Ondřej Moravec)
8. RAKOUSKO (Julia Schwaigerová, Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder, Felix Leitner)
9. ŠVÝCARSKO (Aita Gasparinová, Selina Gasparinová, Benjamin Weger, Jeremy Finello)
10. USA (Clare Eganová, Joanne Firesteelová Reidová, Leif Nordgren, Jake Brown)
11. FINSKO (Mari Ederová, Suvi Minkkinenová, Olli Hiidensalo, Tero Seppälä)
12. BĚLORUSKO (Dzinara Alimbekavová, Jelena Kručinkinová, Sergej Bočarnikov, Anton Smolski)
13. KANADA (Nadia Moserová, Megan Bankesová, Adam Runnalls, Scott Gow)
14. POLSKO (Kinga Zbylutová, Kamila Żuková, Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
15. ESTONSKO (Regina Ojaová, Johanna Talihärmová, Kalev Ermits, Robert Heldna)
16. SLOVENSKO (Ivona Fialková, Paulina Fialková, Tomáš Hasilla, Michal Šíma)
17. SLOVINSKO (Polona Klemenčičová, Nina Zadravecová, Rok Tršan, Alex Cisar)
18. UKRAJINA (Darja Blašková, Julija Džimová, Artěm Prima, Dmitro Pidručnij)
19. LITVA (Natalja Kočerginová, Gabriele Leščinskaiteová, Karol Dombrovski, Vytautas Strolia)
20. JAPONSKO (Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Mikito Tačizaki, Kosuke Ozaki)
21. BULHARSKO (Milena Todorovová, Daniela Kadevová, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev)
22. KAZACHSTÁN (Ljudmila Achatovová, Anastassija Kondratěvová, Sergej Sirik, Alexandr Muchin)
23. LOTYŠSKO (Baiba Bendiková, Sanita Bulinaová, Edgars Mise, Roberts Slotinš)
24. RUMUNSKO (Eniko Martonová, Ana Larisa Cotrușová, George Marian Coltea, Cornel Puchianu)
Pořadí SP ve smíšené štafetě v loňské sezóně
1. Norsko 307 b
2. Francie 272 b
3. Německo 265 b
4. Švédsko 250 b
5. Itálie 234 b
6. Rakousko 226 b
7. Rusko 217 b
8. Švýcarsko 206 b
9. Estonsko 194 b
10. Česko 190 b
---------------------------------
18. Slovensko 129 b
1. Rusko 1:08:21,7 (0+7)
2. Norsko +0,7 (0+7)
3. Francie +12,1 (0+6)
4. Bělorusko +50,3 (1+5)
5. Německo +1:06,0 (1+7)
6. Švýcarsko +1:29,4 (0+7)
7. Itálie +1:58,8 (0+8)
8. Finsko +1:59,7 (0+5)
9. USA +2:02,9 (0+5)
10. Ukrajina +2:15,9 (1+8)
11. Rakousko +2:19,6 (0+6)
12. Polsko +2:25,1 (0+7)
13. Švédsko +2:56,5 (2+14)
14. Česko +3:22,3 (1+14)
15. Kanada +3:28,0 (0+9)
16. Estonsko +4:45,1 (1+7)
17. Slovinsko +5:28,4 (0+5)
18. Japonsko +5:34,4 (0+5)
------------------------------
Štafety předjeté o kolo:
Lotyšsko
Slovensko
Kazachstán
Litva
Rumunsko
Pořadí po 8. střelbě
1. Francie 1:04:03,5 (0+6)
2. Norsko +7,6 (0+7)
3. Rusko +9,3 (0+7)
4. Bělorusko +45,0 (1+5)
5. Německo +50,6 (1+7)
-----
14. Česko +3:02,6 (1+14)
Pořadí po 7. střelbě
1. Rusko 58:19,8 (0+5)
2. Německo +14,5 (0+4)
3. Francie +14,8 (0+6)
4. Norsko +15,3 (0+6)
5. Bělorusko +45,8 (1+5)
-----
14. Česko +2:34,1 (1+11)
Pořadí po třetí předávce:
1. Rusko 52:19,7
2. Norsko +3,6
3. Německo +10,9
4. Francie +18,3
5. Bělorusko +24,5
-----
10. Česko 1:32,5
Pořadí po 6. střelbě
1. Rusko 48:02,7 (0+5)
2. Norsko +9,6 (0+5)
3. Německo +10,7 (0+4)
4. Francie +19,8 (0+6)
5. Bělorusko +21,1 (1+4)
-----
11. Česko 1:33,0 (0+8)
Pořadí po 5. střelbě
1. Rusko 42:20,5 (0+4)
2. Německo +1,4 (0+3)
3. Norsko +2,1 (0+4)
4. Francie +10,2 (0+4)
5. Bělorusko +20,7 (1+3)
----
9. Česko +57,6 (0+6)
Pořadí po druhé předávce:
1. Rusko 36:12,7 (0+3)
2. Německo +7,6 (0+2)
3. Francie +8,3 (0+2)
4. Norsko +12,6 (0+4)
5. Polsko +27,5 (0+2)
6. Česko +34,1 (0+4)
Pořadí po 4. střelbě
1. Francie 31:16,9 (0+2)
2. Německo +8,4 (0+2)
3. Rusko +9,5 (0+4)
4. Norsko +17,7 (0+4)
5. Polsko +18,7 (0+2)
-----
8. Česko +31,9 (0+4)
Pořadí po 3. střelbě
1. Francie 24:37,6 (0+0)
2. Německo +10,2 (0+0)
3. USA +14,8 (0+2)
4. Norsko +27,0 (0+3)
5. Rusko +31,1 (0+3)
-----
7. Česko +33,6 (0+2)
Pořadí po první předávce:
1. Francie 17:48,0
2. USA +11,1
3. Německo +11,7
4. Norsko +19,3
5. Švédsko +19,7
-----
10. Česko +31,6
Pořadí po 2. střelbě
1. Francie 12:41,4 (0+0)
2. Německo +12,3 (0+0)
3. USA +13,9 (0+2)
4. Lotyssko +21,7 (0+2)
5. Švédsko +22,5 (0+2)
----
7. Česko +24,5 (0+1)
Pořadí po 1. střelbě
1. Francie 6:16,9 (0)
2. Německo +1,2 (0)
3. Itálie +2,5 (0)
4. Česko +3,2 (0)
5. Polsko +3,9 (0)
Startovní listina
1. NORSKO (Ingrid Landmark Tandrevoldová, Marte Olsbuová Röiselandová, Johannes Dale, Sturla Holm Laegreid)
2. ITÁLIE (Irene Lardschneiderová, Lisa Vittozziová, Thomas Bormolini, Dominik Windisch)
3. FRANCIE (Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Justine Braisazová-Bouchetová, Fabien Claude, Quentin Fillon Maillet)
4. NĚMECKO (Vanessa Hinzová, Denise Herrmannová, Benedikt Doll, Arnd Peiffer)
5. RUSKO (Uljana Kajševová, Světlana Mironovová, Alexandr Loginov, Eduard Latypov)
6. ŠVÉDSKO (Linn Perssonová, Elvira Öbergová, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma)
7. ČESKO (Jessica Jislová, Markéta Davidová, Jakub Štvrtecký, Ondřej Moravec)
8. RAKOUSKO (Julia Schwaigerová, Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder, Felix Leitner)
9. ŠVÝCARSKO (Aita Gasparinová, Selina Gasparinová, Benjamin Weger, Jeremy Finello)
10. USA (Clare Eganová, Joanne Firesteelová Reidová, Leif Nordgren, Jake Brown)
11. FINSKO (Mari Ederová, Suvi Minkkinenová, Olli Hiidensalo, Tero Seppälä)
12. BĚLORUSKO (Dzinara Alimbekavová, Jelena Kručinkinová, Sergej Bočarnikov, Anton Smolski)
13. KANADA (Nadia Moserová, Megan Bankesová, Adam Runnalls, Scott Gow)
14. POLSKO (Kinga Zbylutová, Kamila Żuková, Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
15. ESTONSKO (Regina Ojaová, Johanna Talihärmová, Kalev Ermits, Robert Heldna)
16. SLOVENSKO (Ivona Fialková, Paulina Fialková, Tomáš Hasilla, Michal Šíma)
17. SLOVINSKO (Polona Klemenčičová, Nina Zadravecová, Rok Tršan, Alex Cisar)
18. UKRAJINA (Darja Blašková, Julija Džimová, Artěm Prima, Dmitro Pidručnij)
19. LITVA (Natalja Kočerginová, Gabriele Leščinskaiteová, Karol Dombrovski, Vytautas Strolia)
20. JAPONSKO (Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Mikito Tačizaki, Kosuke Ozaki)
21. BULHARSKO (Milena Todorovová, Daniela Kadevová, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev)
22. KAZACHSTÁN (Ljudmila Achatovová, Anastassija Kondratěvová, Sergej Sirik, Alexandr Muchin)
23. LOTYŠSKO (Baiba Bendiková, Sanita Bulinaová, Edgars Mise, Roberts Slotinš)
24. RUMUNSKO (Eniko Martonová, Ana Larisa Cotrușová, George Marian Coltea, Cornel Puchianu)
Pořadí SP ve smíšené štafetě v loňské sezóně
1. Norsko 307 b
2. Francie 272 b
3. Německo 265 b
4. Švédsko 250 b
5. Itálie 234 b
6. Rakousko 226 b
7. Rusko 217 b
8. Švýcarsko 206 b
9. Estonsko 194 b
10. Česko 190 b
---------------------------------
18. Slovensko 129 b
1. Rusko 1:08:21,7 (0+7)
2. Norsko +0,7 (0+7)
3. Francie +12,1 (0+6)
4. Bělorusko +50,3 (1+5)
5. Německo +1:06,0 (1+7)
6. Švýcarsko +1:29,4 (0+7)
7. Itálie +1:58,8 (0+8)
8. Finsko +1:59,7 (0+5)
9. USA +2:02,9 (0+5)
10. Ukrajina +2:15,9 (1+8)
11. Rakousko +2:19,6 (0+6)
12. Polsko +2:25,1 (0+7)
13. Švédsko +2:56,5 (2+14)
14. Česko +3:22,3 (1+14)
15. Kanada +3:28,0 (0+9)
16. Estonsko +4:45,1 (1+7)
17. Slovinsko +5:28,4 (0+5)
18. Japonsko +5:34,4 (0+5)
------------------------------
Štafety předjeté o kolo:
Lotyšsko
Slovensko
Kazachstán
Litva
Rumunsko (13:00:25)
1. Francie 1:04:03,5 (0+6)
2. Norsko +7,6 (0+7)
3. Rusko +9,3 (0+7)
4. Bělorusko +45,0 (1+5)
5. Německo +50,6 (1+7)
-----
14. Česko +3:02,6 (1+14)