Vrchlabí – Vsetín 2:3 (kon.) | Litoměřice – Kolín 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Šumperk 4:1 (kon.)
Přerov – Prostějov 4:2 (kon.) | Havířov – Třebíč 1:2 (kon.) | Kadaň – Sokolov 4:6 (kon.)
Kladno – Benátky n/J 2:1 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Pondělí 11.01.2021, 17:00Chance Liga • 12. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  59:42 Radek ČÍP - 4:2
   
  59:42
  Přerov právě vstřelil branku!
  A vhazování také rozhoduje! Štefka puk z kruhu pro vhazování vydoloval směrem k Čípovi, který z osy hříště krásně trefil levý horní rožek Bláhovy kasy! Asistence: J. Štefka, D. Hejcman.
  53:04 Petr CHLÁN - 3:2
   
  53:04
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Hosté ještě neřekli poslední slovo a rychle se vracejí zpátky na dostřel! Zubři nedostali puk ven z pásma, jelikož za modrou skvěle zapracoval Mrázek. Ten přesnou a šikovnou přihrávkou našel PETRA CHLÁNA, který v sám v mezikruží Holíka překonal přesnou střelou! K první asistenci tak Chlán přidává i branku. Asistence: P. Mrázek, M. Pěnčík.
  50:39 Jan ŠTEFKA - 3:1
   
  50:39
  Přerov právě vstřelil branku!
  Zubři odskakují do dvoubrankového vedení! Rychlý protiútok přesunul Hejcman od mantinelu do středu na Čípa, jehož skvělou pozici Bláha ještě okrajem lapačky vychytal. Puk ale dopadl pod nohy JANA ŠTEFKY, který zvládl ležícího gólmana překonat a dopravit puk za brankovou čáru! Asistence: R. Číp, D. Hejcman.
  21:43 Vlastimil DOSTÁLEK - 2:1
   
  21:43
  Přerov právě vstřelil branku!
  Zubři šťastným gólem využívají rychle přesilovou hru! Jakub Kubeš v roli obránce napřáhl, jeho střela mu ale vůbec nesedla a místo na branku se klouzala směrem na Dostálkovu brusli, od níž puk zamířil do Bláhovy branky! Asistence: Kubeš J., Pšurný R.
  13:14 Roman PŠURNÝ - 1:1
   
  13:14
  Přerov právě vstřelil branku!
  Zubři rychle srovnávají hru! Juniorský reprezentant Radek Kučeřík skvělým pohybem zmátl bránícího Vachutku a udělal si prostor pro přihrávku na hůl ROMANA PŠURNÉHO, který téměr z hranice brankoviště dotlačil puk za Ondřeje Bláhu! Pokračuje se stále ve čtyřech na obou stranách. Asistence: R. Kučeřík, T. Doležal.
  10:55 Lukáš ŽÁLČÍK - 0:1
   
  10:55
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Tak, jako se zhruba před minutou snažil po buly prosadit Svoboda, na opačné straně ihned po buly překvapují hosté a otevírají skóre! Petr Chlán velmi šikovně vyhrál buly směrem dopředu, přešel přes domácího centra a ihned odehrával puk na opačnou stranu LUKÁŠI ŽÁLČÍKOVI, který už jej pouze doklepával do odkryté klece! Skvělá práce asistujícího Chlána. Asistence: P. Chlán.

  Daniel Doležal

  Branky a nahrávky: 14. Pšurný (Kučeřík, T. Doležal), 22. Dostálek (Kubeš, Pšurný), 51. Štefka (Číp, Hejcman), 60. Číp (Štefka, Hejcman) – 11. Žálčík (Chlán, Hrníčko), 54. Chlán (Mrázek, Pěnčík)


  HC ZUBR Přerov: Holík (D. Dvořák) – Hrabal, Kubeš, Zbořil (A), Forman, Krisl (C), Dluhoš, Kučeřík – T. Doležal, Pšurný (A), Dostálek – Štefka, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, Süss, Ryšavý – Macuh, Indrák, Václavek.
  LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (Wolf) – Matyáš, Hrdinka, Drtil, Piegl, Staněk, P. Krejčí, Pěnčík – Mrázek, Podlaha, Vachutka – M. Novák, T. Kaut (C), Antoníček – Žálčík (A), Chlán, Hrníčko – Ouřada, Motloch, T. Jandus.

  Rozhodčí: Skopal, Koziol – Konvička, Hranoš