Bohemians – Mladá Boleslav 1:7 (kon.) | Hattrick Brno – Ostrava 3:9 (kon.) | Královské Vinohrady – Otrokovice 9:4 (kon.)
Chodov – Liberec 3:5 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
FBC Liberec
Neděle 17.01.2021, 18:00Livesport Superliga • 16. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (19:56:56)

Je konec! Liberec díky bojovnému výkonu vítězí na hřišti Chodova 5:4. Domácí se sice ve třetí části dočkali vyrovnání brankou Ondřeje Mikeše. V 53. minutě však udeřil Jan Šoltys a stejný hráč potvrdil vítězství hostů střelou do prázdné branky.

59:29
    Ondrušek zkoušel zakončit z levého křídla, ale blok hráčů v černém jeho pokus zastavil.

59:10
    Chodov se ještě pokusil o dramatizaci dnešního souboje, ale další rána z levé strany trefila jen nohu brankáře.

58:39
    Liberec právě vstřelil branku!
    Podle všeho je hotovo! Chodov se rozhodl zariskovat při hře bez brankáře, ale hostující JAN ŠOLTYS risk potrestal!

57:32
    Tom Ondrušek získal míček na levé straně hrací plochy a rozehrál na stranu pravou. Hosté se zatím stačili srovnat.

57:05
    Patrik Rozkovec prošel po pravé straně do blízkosti branky soupeře, ale bekehendovou pobídkou spoluhráče nenašel.

56:21
    Domácí znovu zakončili, ale opět trefili jen obětavého soupeře v černém dresu. Liberec to dnes opravdu hodně bolí.

56:02
    Tomáš Sýkora střílel z levé strany hrací plochy, ale ani jeho pokus neskončil v brance Liberce. Hosté jsou velmi blízko!

55:32
    Hosté se dokonce dostali do zakončení na polovině soupeře, ale pokus z velké dálky si domácí brankář snadno pohlídal.

55:10
    Liberec stále drží míček na svých hokejkách a nepouští Chodov do zakončení. Výborný výkon týmu ze severu Čech.

54:32
    Petr Kološ fantastickým způsobem ustál souboj na vlastní polovině a vytlačil soupeře mimo střelecký úhel.

54:15
    Ondřej Mikeš dostal prostor na polovině Liberce, kde si míček přehodil na forhend, jenže minul branku.

53:30
    Liberec skvěle napadá rozehrávku domácího celku a komplikuje Chodovu snahu o vyrovnání.
    52:15 Jan ŠOLTYS - 3:4

52:15
    Liberec si bere zpět své ztracené vedení! Po rychlé kombinaci dostal přihrávku JAN ŠOLTYS, který propálil domácího brankáře! Asistence: Tomáš Dlesk.

51:42
    Liberec se po delší době usadil na polovině soupeře, ale kombinace hostujícího mužstva skončila přihrávkou do prostoru, kde byli domácí.

51:20
    Domácím florbalistům s vyrovnávací brankou pořádně narostla křídla. Hráči v bílém jsou nyní jasně aktivnější.

50:44
    Tom Ondrušek se dostal do protiútoku, jenže jeho pokus na zadní tyč o kousek minul branku Liberce.

50:20
    Liberec se dostal na polovinu soupeře, jenže kombinace hostů skončila přihrávkou do prostoru, kde kralovala obrana Chodova.
    49:25 Ondřej MIKEŠ - 3:3

49:25
    Chodov právě vstřelil branku!
    Domácí celek se nakonec dočkal vytouženého vyrovnání! Na přihrávku zpoza branky si počkal osamocený ONDŘEJ MIKEŠ a s přehledem vyrovnal. Asistence: David Horký.

49:10
    Chodov získal míček na vlastní polovině a dobrou rozehrávkou se znovu dostal na polovinu soupeře.

48:41
    Patrik Rozkovec ustál souboj v rohu hřiště na vlastní polovině a před dotírajícím Ondruškem míček jednoduše vyhodil.

48:10
    Radek Valeš dostal přihrávku na levou stranu a dostal se s míčkem před branku. Jeho akce ale zakončením neskončila.

47:26
    Tom Ondrušek střílel z levé strany hrací plochy, ale hostující brankář jeho pokus bez problémů lapil.

46:37
    Hosté zahrávali volný úder na polovině soupeře. Střelu z levé strany hrací plochy však zablokoval hned první hráč v černém dresu.

46:20
    Liberec nyní drží míček na svých hokejkách a nepouští se do žádných hurá akcí.

45:32
    Daniel Maxa se stáhl pro míček na vlastní polovinu a ihned rozjel další akci Chodova. Pražané svého soupeře prakticky nepouštějí z jeho poloviny.

45:10
    Ondřej Plíhal ustál souboj v rohu hrací plochy, odkud přihrál před branku, nicméně jeho projektil zastavil obránce.

44:25
    Petr Kološ se jako obránce dostal do zajímavého brejku, jenže v klíčovou chvíli zapomněl míček za sebou. Chodov si musí dát pozor i na zadní vrátka.

44:10
    Martin Řezáč oběhl s míčkem na holi branku soupeře a přihrál nahoru na Voštu. Jeho pokus však nemířil mezi tři tyče. Chodov ale tlačí.

43:45
    Matěj Klucho dostal přihrávku na levou stranu a poslal pobídku na levé křídlo. Jeho akce skončila sraženou pobídkou do autu.

43:08
    Radek Valeš rozehrával z pravé strany volný úder. Hostující střelec však trefil jen pozorného obránce.

42:41
    Ondrušek se tentokrát musel vrátit za vlastní branku a získal míček pro Chodov. Domácím se však nepovedla rozehrávka.

42:10
    Jan Bitman dostal přihrávku na levou stranu a prosmýkl se před klec Chodova. Domácí celek tuto akci znovu přestál.

41:41
    Tom Ondrušek si došel pro míček na polovinu hrací plochy, předal jej spoluhráči, ale domácí znovu nemířili mezi tři tyče.

41:25
    Lukáš Kořínek se dostal k odraženému míčku na polovině soupeře. Jeho pokus prosvištěl mezi obránci, ale minul branku.

40:45
    Chodov je v úvodu třetí třetiny o něco aktivnější a tlačí se za vyrovnáním. Liberec čeká hodně těžkých dvacet minut.

40:20
    Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny a ihned se vydali do útoku. Zakončení z pravé strany prolétlo kolem zadní tyčky.

40:01

Druhá třetina končí! I po čtyřiceti minutách stále vede hostující Liberec! Domácí celek sice snížil zásluhou Daniela Maxy. Na jeho zásah však odpověděl Jakub Kopecký. Domácí brankář poté lapil trestné střílení, ale v závěru třetiny snížil Mikeš.

40:00

39:15
    Radek Valeš byl sám před brankou domácího mužstva, ale střelou zápěstím trefil jen brankáře Chodova!

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
    38:20 Ondřej MIKEŠ - 2:3

38:20
    Domácí celek se vzápětí dočkal rychlé odpovědi! ONDŘEJ MIKEŠ se před brankou Liberce dostal k dorážce a snížil! Asistence: Petr Majer.

38:07
    Domácí brankář podržel Chodov! Trestného střílení se ujal Jakub Kopecký, jehož bekhendový pokus brankář vyrazil!

38:07
    Trestné střílení pro Liberec!

38:02
    Tom Ondrušek si klepl o přihrávku na levou stranu, odkud pohotově vypálil příklepem, jenže jeho pokus byl nepřesný.

37:34
    Lukáš Kořínek prošel na polovinu Chodova, kde upadl po souboji s Tomášem Vávrou. Rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

37:10
    Petr Kološ si dal pozor za svou brankou a zbavil se napadajícího Ondřeje Plíhala. Hosté nyní sbírají cenné sekundy.

36:41
    Kološ poslal přihrávku na levou stranu, odkud se Liberec znovu dostal do zakončení, ale domácí obrana to tentokrát ustála.

36:06
    Petr Kološ prošel na polovinu domácího celku, nicméně hráči v černém teď nemohli zakončit.

35:50
    Liberec se dostal do protiútoku, ale domácí brankář teď reflexivním zákrokem udržel šance Chodova nad vodou!
    34:52 Jakub KOPECKÝ - 1:3

34:52
    Liberec pět minut před druhou přestávkou opět odskakuje na rozdíl dvou branek! JAKUB KOPECKÝ dostal moře prostoru na pravé straně a švihem rozvlnil síť! Asistence: Petr Kološ.

34:39
    Chodov zkusil zaútočit rychlým výpadem po levé straně hrací plochy. Ponomarev si však utěsnil mezírku u levé tyče.

34:10
    Jakub Kárník střílel z pravé strany, nicméně domácí brankář se proti jeho ráně dokázal přesunout a připsal si dobrý zákrok.

33:35
    Liberec zvládl další defenzivní práci a jeden z hráčů v černém obloučkem vyhodil míček na polovinu pražského týmu.

33:10
    Jiří Koutný našel Vávru, který ve sprintu nahodil míček před branku, ale jeho spouhráči už zakončit nestihli.

32:40
    Chodov se usadil na polovině Liberce, kde domácí předvedli rychlou kombinaci, ale opět se nedostali do zakončení.

32:10
    Chodov nyní stupňuje svůj tlak na polovině soupeře, ale Ponomarev skvělými zákroky drží Liberec.

31:40
    Domácí celek získal odražený míček na své hokejky, ale nedostal se do nebezpečné pozice.

31:23
    Chodov se opět tlačí do prostoru před brankou, jenže Liberec opět s vypětím všech sil brání a nepouští soupeře do zakončení.

30:20
    Liberec uklidňuje rozehrávku na vlastní polovině. Florbalisté hostujícího celku dokázali otupit tlak soupeře.

29:26
    Lukáš Kořínek se z pravého křídla dokonce prosmýkl před branku, ale Chodov tuto těžkou situaci opět ustál bez úhony.

29:05
    Patrik Rozkovec dostal přihrávku na pravou stranu a ihned zakončil příklepem. Jeho dělovku brankář výborně viděl a míček lapil.

28:32
    Tom Ondrušek dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže obránce v černém dresu mu nedal prostor k přihrávce.

28:10
    Liberec nyní uklidňuje rozehrávku na vlastní polovině a nikam se nežene. Chodov se naopak tlačí do útoku.

27:35
    Šimon Stránský prošel s míčkem za branku domácího celku, zadovkou přihrál na brankoviště, ale Chodov se ubránil.

27:13
    Ondřej Vošta střílel od mantinelu na přední tyč, ale Ponomarev se výborně přesunul k tyči a zakročil.
    26:34 Daniel MAXA - 1:2

26:34
    Chodov se dočkal snížení! Hostující brankář míček vyrazil jen před sebe a dorážející DANIEL MAXA už jej překonal! Bez asistence.

26:10
    Hostující brankář si dal pozor na zakončení z pravé strany a připsal si dobrý zákrok. Liberec se o svého brankáře zatím může opřít.

25:45

25:10
    Michal Podhráský dostal přihrávku na levou stranu a zkusil své střelecké štěstí. Ani jeho rána však nemířila mezi tři tyče.

24:55
    Chodov se nastěhoval do prostoru před brankou, ale nedostává se do zakončení. Liberec brání skvěle.

24:06
    Liberec zatím zvládá oslabení s velkým přehledem. Hostující celek se dostal na polovinu soupeře a sbírá sekundy.

23:45
    Vyloučení v týmu FBC Liberec (Jakub Kárník – 2 min., Nedovolené vrážení).

23:36
    Chodov v posledních minutách stupňuje svůj tlak a nadále se tlačí na polovinu Liberce.

23:10
    Tomáš Sýkora dostal přihrávku na levou stranu, přehodil si míček na forhend, ale Liberec zatím brání výborně.

22:03
    Domácí brankář musel dát pozor na odraženou přihrávku z pravé strany a připsal si dobrý zákrok.

21:38
    Kološ se skvěle vrátil na polovinu Liberce a zastavil rodící se protitúok domácího celku.

21:10
    Liberec se poprvé po přestávce dostal na polovinu soupeře a hledá si cestičku do dalšího zakončení.

20:36
    Michal Podhráský si naběhl na přihrávku na polovinu soupeře, jenže jeho projektil zápěstím skončil vedle zadní tyčky.

20:10
    Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Chodov se ihned vydal do útoku. Pražský celek bude muset zlepšit výkon z první části.

20:01

První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali překvapivý vývoj duelu. Chodov totiž nedokázal v úvodních minutách ohrozit branku soupeře. Po patnácti minutách pak poslal Liberec do vedení Jakub Kopecký. O minutu později navíc přidal další branku Jan Baudisch. Do šaten se proto odchází za stavu 0:2.

20:00

19:32
    Michal Podhráský střílel na polovině soupeře, ale jeho pokus zablokoval obětavý zadák Liberce.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:36
    Patrik Rozkovec si na pravé straně udělal prostor a poslal prudký nástřel před branku domácího mužstva. Třetí branka zatím nepřišla.

18:12
    Matěj Klucho se před brankou dostal k dorážce, ale jeho projektil skončil na noze domácího brankáře!

17:41
    Daniel Maxa dostal přihrávku na polovinu hřiště, odkud pálil forhendem, ale Ponomarev měl s jeho pokusem snadnou práci.

17:10
    Chodov je průběhem první třetiny poněkud zaskočený. Domácí celek má velké problémy při přechodu do prostoru před brankou.
    16:26 Jan BAUDISCH - 0:2

16:26
    Hostující Liberec ještě před přestávkou přidává druhou branku! Parádní střelou po skákavé nahrávce se trefil JAN BAUDISCH. Asistence: Tomáš Dlesk.

16:19
    Domácí hráči se tlačili do brankoviště, nicméně obrana Liberce zatím hraje velice důrazně. Domácí nemají prostor na zakončení.

16:02
    Martin Řezáč dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míček do střelecké pozice, ale jeho projektil skončil vedle zadní tyčky.
    15:09 Jakub KOPECKÝ - 0:1

15:09
    Liberec se možná trošičku překvapivě dostává do vedení! Přihrávka před branku našla u zadní tyče osamoceného JAKUBA KOPECKÉHO, který už měl snadnou práci! Asistence: Radek Valeš.

15:05
    Tom Ondrušek se ujal rozehrávky volného úderu na levé straně. Jeho střelecký pokus skončil v rukavicích brankáře.

14:19
    Na opačné straně se do úniku dostal Marek Vávra, který se pokusil o kličku do bekhendu, ale Ponomarev jej vychytal!

14:12
    Jakub Kárník měl prostor pro zakončení na polovině soupeře, ale jeho pokus výborně zablokoval obětavý hráč v bílém dresu.

13:35
    Daniel Maxa si naběhl na přihrávku na levou stranu a krásnou střelou orazítkoval jen horní tyč!

13:12
    Patrik Rozkovec dostal vzdušnou přihrávku na polovinu soupeře, kde se dobře zbavil svého strážce, nicméně jeho pokus skončil vedle branky.

12:32
    Domácí brankář si dal pozor na nahození z poloviny hrací plochy. Gólman Chodova následně rozehrál na levou stranu.

12:18
    Ondřej Plíhal byl faulován za brankou Liberce. Do těla mu šel Tomáš Dlesk. Ani v tomto případě se vylučovat nebude.

11:48
    Florbalisté Liberce pokračují v aktivním napadání rozehrávky soupeře, nicméně akce Chodovu si s tím zatím dokážou poradit.

11:12
    Matěj Klucho se za vlastní brankou dostal k odraženému míčku, nicméně hráči Chodova stále čekají na své šance.

10:34
    Petr Majer dostal přihrávku na levou stranu, odkud pohotově pálil zápěstím, nicméně jeho pokus skončil vedle zadní tyčky.

10:10
    Kološ dostal přihrávku na pravou stranu, odkud střílel zápěstím, ale jeho projektil si domácí brankář bez problémů pohlídal.

09:42
    Jan Baudisch fauloval v souboji v rohu hrací plochy Toma Ondruška. Domácí Chodov tak bude mít k dobru rozehrávku.

09:00
    Domácí brankář musel vytáhnout další dobrý zákrok! Martin Čermák se před ním zjevil zcela sám, ale bekhendem brankáře nepropálil!

08:37
    Chodov se znovu postupnou kombinací dostal až před branku Liberce, ale domácím zatím v zakončení schází větší drzost.

08:06
    Jan Světlík neustál souboj s Vávrou a dokonce se zjevil až v prostoru za mantinelem. Navíc asi přišlo zranění.

07:34
    Liberec napadal rozehrávku Chodova na jeho polovině. Domácí obránci museli při přechodu do útoku pořádně zariskovat.

07:10
    David Horký dostal přihrávku na levou stranu, odkud pálil forhendem, ale jeho projektil Ponomarev bez problémů vyrazil.

06:29
    Jakub Kopecký se obětavě položil do tvrdé rány z levé strany a připsal důležitý blok. Chodov nyní stupňuje svůj tlak.

06:10
    Matěj Klucho se dostal na polovinu Chodova, srovnal si míček na čepeli, ale jeho tažený pokus nemířil mezi tři tyče.

05:23
    Na opačné straně se k dorážce prodral Čermák, ale jeho projektil neměl patřičné parametry!

05:04
    První obrovská šance Chodova! Několik domácích hráčů dotíralo na brankovišti, ale Ponomarev vytáhl skvělý reflexivní zákrok!

04:26
    Radek Valeš pro změnu pálil na opačné straně, jenže při zakončení zápěstím mířil hodně daleko od branky domácího Chodovu.

04:12
    Tomáš Vávra skvěle prošel na polovinu soupeře, přehodil si míček na forhend, ale jeho projektil minul branku o pořádný kus.

03:34
    Ondřej Plíhal poslal přihrávku na pravou stranu, odkud poté střílel Vošta, ale jeho projektil vůbec nemířil mezi tři tyče.

03:10
    Liberec znovu kombinuje na vlastní polovině a soupeře prakticky nepouští do zakončení. Hosté vstup do utkání zvládli.

02:26
    Domácí se při útočné snaze na polovině soupeře provinili proti pravidlům a nabídli rozehrávku Liberci.

02:10
    Domácí brankář si dal pozor na odražený míček a bez problémů odehrál míček někam k mantinelu.

01:34
    Petr Kološ před brankou Liberce zablokoval další prudké zakončení z pravé strany. Obránce hostujícího celku prokázal své zkušenosti.

01:12
    Ondřej Plíhal poslal přihrávku na levou stranu, kam si naběhl Vošta, nicméně jeho pokus z otočky Ponomarev hravě lapil.

00:36
    Jakub Kárník dostal prostor na levé straně a dostal se s míčkem na polovinu soupeře. Nikdo v černém dresu Liberce jeho akci nepodpořil.

00:10
    Domácí uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Chodov se ihned vydal do útoku, ale zakončení z levé strany skončilo u brankáře.

00:01

Oba týmy už jsou na hřišti. Chodov bude hrát v bílém, zatímco Liberec oblékne černou sadu.

Domácí Chodov je na tom o něco lépe. Pražský celek dosud odehrál patnáct zápasů, ve kterých vybojoval třicet jedna bodů a zatím mu patří pátá pozice. Na třetí Tatran Střešovice navíc ztrácí jen čtyři body. Naposledy Chodov zvítězil 6:5 ve Vinohradech.

FBC Liberec

Hostující FBC Liberec zatím prožívá takovou průměrnou sezónu. V šestnácti duelech získal Liberec šestnáct bodů a patří mu devátá pozice. Na osmé Black Angeles už má ale Liberec ztrátu. V posledním utkání doma prohrál 4:5 s Hattrickem Brno.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům florbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání nejvyšší české soutěže mezi Chodovem a Libercem. Duel začíná v 18 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 27. Maxa, 39. Mikeš (Majer), 50. Mikeš (Horký) – 16. Kopecký (Valeš), 17. Baudisch (Dlesk), 35. Kopecký (Kološ), 53. Šoltys (Dlesk), 59. Šoltys

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík – J. Bauer, Maxa, Podhráský, Strnad, Sýkora, T. Vávra – Eremiáš, Horký, J. Koutný – M. Koutný, Majer, Mikeš – Ondrušek, Pergler, Plíhal – Řezáč, M. Vávra, Vošta.
    FBC Liberec: Ponomarev (Mück) – Bitman, Kárník, Klucho, Kološ – Balatka, Baudisch, Čermák – Dlesk, Kopecký, Kořínek – Lhota, Martínek, Rozkovec – Stránský, Světlík, Šoltys – Valeš, Wiener.