Bohemians – Mladá Boleslav 1:7 (kon.) | Hattrick Brno – Ostrava 3:9 (kon.) | Královské Vinohrady – Otrokovice 9:4 (kon.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Podle všeho je hotovo! Chodov se rozhodl zariskovat při hře bez brankáře, ale hostující JAN ŠOLTYS risk potrestal!
    52:15 Jan ŠOLTYS - 3:4

52:15
    Liberec si bere zpět své ztracené vedení! Po rychlé kombinaci dostal přihrávku JAN ŠOLTYS, který propálil domácího brankáře! Asistence: Tomáš Dlesk.
    49:25 Ondřej MIKEŠ - 3:3

49:25
    Chodov právě vstřelil branku!
    Domácí celek se nakonec dočkal vytouženého vyrovnání! Na přihrávku zpoza branky si počkal osamocený ONDŘEJ MIKEŠ a s přehledem vyrovnal. Asistence: David Horký.

39:15
    Radek Valeš byl sám před brankou domácího mužstva, ale střelou zápěstím trefil jen brankáře Chodova!
    38:20 Ondřej MIKEŠ - 2:3

38:20
    Domácí celek se vzápětí dočkal rychlé odpovědi! ONDŘEJ MIKEŠ se před brankou Liberce dostal k dorážce a snížil! Asistence: Petr Majer.

38:07
    Domácí brankář podržel Chodov! Trestného střílení se ujal Jakub Kopecký, jehož bekhendový pokus brankář vyrazil!

38:07
    Trestné střílení pro Liberec!

35:50
    Liberec se dostal do protiútoku, ale domácí brankář teď reflexivním zákrokem udržel šance Chodova nad vodou!
    34:52 Jakub KOPECKÝ - 1:3

34:52
    Liberec pět minut před druhou přestávkou opět odskakuje na rozdíl dvou branek! JAKUB KOPECKÝ dostal moře prostoru na pravé straně a švihem rozvlnil síť! Asistence: Petr Kološ.
    26:34 Daniel MAXA - 1:2

26:34
    Chodov se dočkal snížení! Hostující brankář míček vyrazil jen před sebe a dorážející DANIEL MAXA už jej překonal! Bez asistence.

23:45
    Vyloučení v týmu FBC Liberec (Jakub Kárník – 2 min., Nedovolené vrážení).

18:12
    Matěj Klucho se před brankou dostal k dorážce, ale jeho projektil skončil na noze domácího brankáře!
    16:26 Jan BAUDISCH - 0:2

16:26
    Hostující Liberec ještě před přestávkou přidává druhou branku! Parádní střelou po skákavé nahrávce se trefil JAN BAUDISCH. Asistence: Tomáš Dlesk.
    15:09 Jakub KOPECKÝ - 0:1

15:09
    Liberec se možná trošičku překvapivě dostává do vedení! Přihrávka před branku našla u zadní tyče osamoceného JAKUBA KOPECKÉHO, který už měl snadnou práci! Asistence: Radek Valeš.

14:19
    Na opačné straně se do úniku dostal Marek Vávra, který se pokusil o kličku do bekhendu, ale Ponomarev jej vychytal!

13:35
    Daniel Maxa si naběhl na přihrávku na levou stranu a krásnou střelou orazítkoval jen horní tyč!

09:00
    Domácí brankář musel vytáhnout další dobrý zákrok! Martin Čermák se před ním zjevil zcela sám, ale bekhendem brankáře nepropálil!

05:23
    Na opačné straně se k dorážce prodral Čermák, ale jeho projektil neměl patřičné parametry!

05:04
    První obrovská šance Chodova! Několik domácích hráčů dotíralo na brankovišti, ale Ponomarev vytáhl skvělý reflexivní zákrok!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 27. Maxa, 39. Mikeš (Majer), 50. Mikeš (Horký) – 16. Kopecký (Valeš), 17. Baudisch (Dlesk), 35. Kopecký (Kološ), 53. Šoltys (Dlesk), 59. Šoltys

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík – J. Bauer, Maxa, Podhráský, Strnad, Sýkora, T. Vávra – Eremiáš, Horký, J. Koutný – M. Koutný, Majer, Mikeš – Ondrušek, Pergler, Plíhal – Řezáč, M. Vávra, Vošta.
    FBC Liberec: Ponomarev (Mück) – Bitman, Kárník, Klucho, Kološ – Balatka, Baudisch, Čermák – Dlesk, Kopecký, Kořínek – Lhota, Martínek, Rozkovec – Stránský, Světlík, Šoltys – Valeš, Wiener.