Nitra – Šamorín 2:4 (kon.) | Sereď – Podbrezová 1:4 (kon.) | Žilina – Pohronie 2:0 (kon.)
Zagłębie – Raków 2:2 (kon.) | Cracovia – Katowice 1:2 (kon.)

Podbrezová dala gól!
    Center na zadnú tyč, hlavička späť do ohňa a tam už bol pripravený ENZO AREVALO, ktorý upravuje stav duelu na konečných 4:1 pre hostí!

88
    Na posledné minúty prichádza na ihrisko jeden z mladších hráčov v kádri Serede.

80
    Na záverečných desať minút si tréner Podbrezovej pripravil dve striedania. Z ihriska odišiel okrem iného Erik Grendel, zahrá si aj Enzo Arevalo.

70
    Ďalšie zmeny na strane domácich, pomaly sa nám to začína riadne premiešavať.

68
    Trochu rozťahaná pasáž hry, striedajú aj hostia. Dohral Daniel Pavúk, jeho nástupcu sme podľa čísla nedokázali rozšifrovať.

67
    Jedno zo striedaní v dnešnom dueli. Skončil Maksić, na jeho miesto prišiel najskôr Adekuoroye.

58
    Otrasený brankár Ezekiel po zrážke s protihráčom. Akcia pokračovala ďalej a hostia z malého vápna netrafili bránu!
    50. Daniel Pavúk (POD)

50
    Daniel Pavúk v prvej šancu druhého dejstva neprekonáva Ezekiela! Pavúk tak v osobnej konfrontácii so seredským brankárom prehráva 0:2.
    42. Denis BUŠNJA - 1:3

42
    Sereď dala gól!
    Odpoveď prichádza okamžite po hrúbke gólmana Richarda Ludhu, ktorý si dal príliš načas s rozohrávkou. Aktívne ho dosledoval DENIS BUŠNJA, ktorý o obral o loptu a z malého vápna znižuje do opustenej brány.
    41. Roland GALČÍK - 0:3

41
    ROLAND GALČÍK ukazuje svoje kvality! Vychádzajúca hviezda podbrezovského futbalu sa zmocnila lopty po dobrej práci Gerebenitsa, dala si to na pravú nohu a skraja šestnástky technickou strelou obstrelila Ezekiela!

38
    Strieľaný center napokon narobil Ezekielovi väčšie problémy, ako sa čakalo. Domáci gólman iba vyrazil nad brvno pokus Bakaľu z ľavého krídla.

30
    Celé riešenie situácie trvalo dve minúty. Muselo to byť tesné, inak by bolo rozhodnutie bleskové. Gól tak prv platil, potom nie, aby na konci Gerebenits predsa len strelil regulárny zásah.
    28. Roland GEREBENITS - 0:2

28
    Roland Gerebenits skóruje po samostatnom úniku, ale okamžite po tom, čo lopta skončila v bráne, tak postranný arbiter odmával ofsajd. Áno, aj toto je v nových pravidlách, ak je v zápase používaný systém VAR. Po komunikácii s videorozhodcom však gól napokon platí!
    7. Roland GEREBENITS - 0:1

7
    Druholigista potvrdil svoj tlak a je vo vedení! Center z bránkovej čiary, ROLAND GEREBENITS sa otočil na malom vápne a z ťažkej pozície to volejom trafil pod brvno!
    4. Penalta

4
    Skúsený záložník nepremieňa! Grendel poslal loptu mierne doprava, Ezekiel si s penaltou poradil! Ani následné dorážky Podbrezovej nemali úspech!

3
    Rozhodca po minútovom prezretí videa ukazuje na biely bod, kam si už loptu posúva Erik Grendel.