Marina Rodriguezová - Amanda Ribasová | Rodriguezová (kon.) | | | Andrew Sanchez - Machmud Muradov | Muradov (kon.) |
Jessica Eyeová - Joanne Calderwoodová | Calderwoodová (kon.) | | | Dan Hooker - Michael Chandler | Chandler (kon.) |
Dustin Poirier - Conor McGregor | Poirier (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Anterselva | Vítěz: Rusko (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Anterselva | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Green Bay Packers - Tampa Bay Buccaneers | 26:31 (kon.) |
Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) | | | SuperG žen, Crans Montana | Vítězka: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
SP - ženy HS94, Ljubno | Vítěz: E. Kvandalová (NOR) (kon.) | | | Kvalifikace HS130, Lahti | Vítěz: P. Żyła (POL) (kon.) |
Muži HS130, Lahti | Vítěz: R. Johansson (NOR) (kon.) |
Štafeta žen, 4x5 km, Lahti | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Lahti | Vítěz: Norsko (kon.) |
Skoky mužů HS130, Lahti | Vítěz: R. Jamamoto (JPN) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Lahti | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
Snowboardcross žen, Chiesa in Valmalenco | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) |
konec
SP - Štafeta žen, 4x5 km, Lahti
Vítěz: Norsko
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí
1. Norsko 49:34.4
2. Švédsko +42.9
3. Finsko I +59.5
4. Rusko I +1:30.7
5. USA +1:48.6
6. Německo +2:16.3
7. Finsko II +2:48.5
8. Rusko II +4:01.9
9. Kanada +4:18.2
10. Estonsko +7:26.4
Ukrajina závod nedokončila
Startovní listina
1. Rusko I (Jana Kirpičenková, Natalja Něprjajevová, Anna Nečajevská, Marija Istominová)
2. USA (Rosie Brennanová, Jessie Digginsová, Sophia Laukliová, Caitlin Pattersonová)
3. Švédsko (Charlotte Kallaová, Emma Ribomová, Lovisa Modigová, Ebba Anderssonová)
4. Norsko (Tiril Udnes Wengová, Therese Johaugová, Helene Marie Fossesholmová, Heidi Wengová)
5. Finsko I (JOhanna Matintalová, Kerttu Niskanenová, Laura Mononenová, Krista Pärmäkoskiová)
6. Německo (Laura Gimmlerová, Katharina Hennigová, Victoria Carlová, Pia Finková)
7. Ukrajina (Maryna Ancyborová, Valjancina Kaminská, Viktoria Olechová, Daryna Kovalová)
8. Kanada (Katherine Stewartová-Jonesová, Dahria Beattyová, Cendrine Browneová, Maya MacIsaacová-Jonesvá)
9. Estonsko (Aveli Uustaluová, Kaidy Kaasikuová, Keidy Kaasikuová, Hanna-Brita Kaasikuová)
10. Rusko II (Natalja Měkrjuková, Lilja Vasiljevová, Jekatěrina Smirnovová, Alja Iksanovová)
11. Finsko II (Vilma Nissinenová, Anne Kyllönenová, Jasmi Joensuuová, Riitta-Liisa Roponenová)
1. Norsko 49:34.4
2. Švédsko +42.9
3. Finsko I +59.5
4. Rusko I +1:30.7
5. USA +1:48.6
6. Německo +2:16.3
7. Finsko II +2:48.5
8. Rusko II +4:01.9
9. Kanada +4:18.2
10. Estonsko +7:26.4
Ukrajina závod nedokončila
Startovní listina
1. Rusko I (Jana Kirpičenková, Natalja Něprjajevová, Anna Nečajevská, Marija Istominová)
2. USA (Rosie Brennanová, Jessie Digginsová, Sophia Laukliová, Caitlin Pattersonová)
3. Švédsko (Charlotte Kallaová, Emma Ribomová, Lovisa Modigová, Ebba Anderssonová)
4. Norsko (Tiril Udnes Wengová, Therese Johaugová, Helene Marie Fossesholmová, Heidi Wengová)
5. Finsko I (JOhanna Matintalová, Kerttu Niskanenová, Laura Mononenová, Krista Pärmäkoskiová)
6. Německo (Laura Gimmlerová, Katharina Hennigová, Victoria Carlová, Pia Finková)
7. Ukrajina (Maryna Ancyborová, Valjancina Kaminská, Viktoria Olechová, Daryna Kovalová)
8. Kanada (Katherine Stewartová-Jonesová, Dahria Beattyová, Cendrine Browneová, Maya MacIsaacová-Jonesvá)
9. Estonsko (Aveli Uustaluová, Kaidy Kaasikuová, Keidy Kaasikuová, Hanna-Brita Kaasikuová)
10. Rusko II (Natalja Měkrjuková, Lilja Vasiljevová, Jekatěrina Smirnovová, Alja Iksanovová)
11. Finsko II (Vilma Nissinenová, Anne Kyllönenová, Jasmi Joensuuová, Riitta-Liisa Roponenová)
1. Rusko I (Jana Kirpičenková, Natalja Něprjajevová, Anna Nečajevská, Marija Istominová)
2. USA (Rosie Brennanová, Jessie Digginsová, Sophia Laukliová, Caitlin Pattersonová)
3. Švédsko (Charlotte Kallaová, Emma Ribomová, Lovisa Modigová, Ebba Anderssonová)
4. Norsko (Tiril Udnes Wengová, Therese Johaugová, Helene Marie Fossesholmová, Heidi Wengová)
5. Finsko I (JOhanna Matintalová, Kerttu Niskanenová, Laura Mononenová, Krista Pärmäkoskiová)
6. Německo (Laura Gimmlerová, Katharina Hennigová, Victoria Carlová, Pia Finková)
7. Ukrajina (Maryna Ancyborová, Valjancina Kaminská, Viktoria Olechová, Daryna Kovalová)
8. Kanada (Katherine Stewartová-Jonesová, Dahria Beattyová, Cendrine Browneová, Maya MacIsaacová-Jonesvá)
9. Estonsko (Aveli Uustaluová, Kaidy Kaasikuová, Keidy Kaasikuová, Hanna-Brita Kaasikuová)
10. Rusko II (Natalja Měkrjuková, Lilja Vasiljevová, Jekatěrina Smirnovová, Alja Iksanovová)
11. Finsko II (Vilma Nissinenová, Anne Kyllönenová, Jasmi Joensuuová, Riitta-Liisa Roponenová)
1. Finsko I 11:29.7
2. Švédsko +0.5
3. Norsko +1.6
4. USA +2.1
5. Rusko I +2.5
1. Norsko 22:50.7
2. Finsko I +6.9
3. USA +24.5
4.Švédsko +25.7
5. Rusko I +27.6
1. Norsko 36:03.5
2. Finsko I +51.8
3. Švédsko +1:00.0
4. Rusko I +1:01.9
5. USA +1:08.7
1. Norsko 49:34.4
2. Švédsko +42.9
3. Finsko I +59.5
4. Rusko I +1:30.7
5. USA +1:48.6
6. Německo +2:16.3
7. Finsko II +2:48.5
8. Rusko II +4:01.9
9. Kanada +4:18.2
10. Estonsko +7:26.4
Ukrajina závod nedokončila