Marina Rodriguezová - Amanda Ribasová | Rodriguezová (kon.) | | | Andrew Sanchez - Machmud Muradov | Muradov (kon.) |
Jessica Eyeová - Joanne Calderwoodová | Calderwoodová (kon.) | | | Dan Hooker - Michael Chandler | Chandler (kon.) |
Dustin Poirier - Conor McGregor | Poirier (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Anterselva | Vítěz: Rusko (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Anterselva | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Green Bay Packers - Tampa Bay Buccaneers | 26:31 (kon.) |
Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) | | | SuperG žen, Crans Montana | Vítězka: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
SP - ženy HS94, Ljubno | Vítěz: E. Kvandalová (NOR) (kon.) | | | Kvalifikace HS130, Lahti | Vítěz: P. Żyła (POL) (kon.) |
Muži HS130, Lahti | Vítěz: R. Johansson (NOR) (kon.) |
Štafeta žen, 4x5 km, Lahti | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Lahti | Vítěz: Norsko (kon.) |
Skoky mužů HS130, Lahti | Vítěz: R. Jamamoto (JPN) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Lahti | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
Snowboardcross žen, Chiesa in Valmalenco | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) |
konec
SP - Štafeta mužů, 4x7,5 km, Lahti
Vítěz: Norsko
Milan Huppert
Konečné pořadí:
1. Norsko 1:07:56,8 hod
2. Finsko I +40,9 s
3. Rusko II +1:07,2 min
4. Německo +1:39,4
5. Švýcarsko +2:47,9
6. Švédsko +2:53,0
7. Spojené státy americké +4:04,3
8. Finsko II +5:30,5
9. Kanada +1kolo
10. Estonsko +1kolo
Rusko I DSQ
Startovní listina:
1. Rusko (Alexej Červotkin, Jevgenij Bělov, Denis Spicov, Aleksander Bolšunov)
2. Norsko (Pål Golberg, Emil Iversen, Sjur Røthe, Simen Hegstad Krüger)
3. Švýcarsko (Jonas Baumann, Dario Cologna, Jason Rüesch, Beda Klee)
4. Německo (Jonas Dobler, Janosch Brugger, Florian Notz, Friedrich Moch)
5. Finsko (Perttu Hyvärinen, Ristomatti Hakola, Iivo Niskanen, Joni Mäki)
6. Švédsko (Björn Sandström, Fredrik Andersson, Jens Burman, Jonas Eriksson)
7. Spojené státy americké (David Norris, Gus Schumacher, Scott Patterson, Hunter Wonders)
8. Estonsko (Marko Kilp, Henri Roos, Martin Himma, Kaarel Kasper Korge)
9. Kanada (Graham Ritchie, Antoine Cyr, Philippe Boucher, Russell Kennedy)
10. Finsko II (Markus Vuorela, Juho Mikkonen, Remi Lindholm, Petteri Koivisto)
11. Rusko II (Ilja Semikov, Ivan Jakimuškin, Andrej Melničenko, Sergej Ustjugov)
1. Norsko 1:07:56,8 hod
2. Finsko I +40,9 s
3. Rusko II +1:07,2 min
4. Německo +1:39,4
5. Švýcarsko +2:47,9
6. Švédsko +2:53,0
7. Spojené státy americké +4:04,3
8. Finsko II +5:30,5
9. Kanada +1kolo
10. Estonsko +1kolo
Rusko I DSQ
Startovní listina:
1. Rusko (Alexej Červotkin, Jevgenij Bělov, Denis Spicov, Aleksander Bolšunov)
2. Norsko (Pål Golberg, Emil Iversen, Sjur Røthe, Simen Hegstad Krüger)
3. Švýcarsko (Jonas Baumann, Dario Cologna, Jason Rüesch, Beda Klee)
4. Německo (Jonas Dobler, Janosch Brugger, Florian Notz, Friedrich Moch)
5. Finsko (Perttu Hyvärinen, Ristomatti Hakola, Iivo Niskanen, Joni Mäki)
6. Švédsko (Björn Sandström, Fredrik Andersson, Jens Burman, Jonas Eriksson)
7. Spojené státy americké (David Norris, Gus Schumacher, Scott Patterson, Hunter Wonders)
8. Estonsko (Marko Kilp, Henri Roos, Martin Himma, Kaarel Kasper Korge)
9. Kanada (Graham Ritchie, Antoine Cyr, Philippe Boucher, Russell Kennedy)
10. Finsko II (Markus Vuorela, Juho Mikkonen, Remi Lindholm, Petteri Koivisto)
11. Rusko II (Ilja Semikov, Ivan Jakimuškin, Andrej Melničenko, Sergej Ustjugov)
1. Norsko 1:07:56,8 hod
2. Finsko I +40,9 s
3. Rusko II +1:07,2 min
4. Německo +1:39,4
5. Švýcarsko +2:47,9
6. Švédsko +2:53,0
7. Spojené státy americké +4:04,3
8. Finsko II +5:30,5
9. Kanada +1kolo
10. Estonsko +1kolo
Rusko I DSQ
1. Norsko 49:24,5 min
2. Finsko I +38,3 s
3. Rusko II +39,9
4. Rusko I +40,3
5. Německo +1:12,1 min
6. Švýcarsko +1:52,1
7. Švédsko +2:03,8
8. Spojené státy americké +2:51,2
9. Finsko II +3:06,4
10. Kanada +5:16,5
11. Estonsko +5:17,1
1. Rusko II 31:30,0 min
2. Norsko +0,5 s
3. Rusko I +11,9
4. Finsko I +26,3
5. Německo +43,0
6. Švýcarsko +46,9
7. Švédsko +1:22,9 min
8. Finsko II +1:28,6
9. Spojené státy americké +2:16,2
10. Estonsko +3:18,7
11. Kanada +3:50,3
1. Norsko 15:36,2 min
2. Rusko II +0,8 s
3. Rusko I +10,7
4. Finsko I +16,5
5. Švédsko +23,7
6. Švýcarsko +24,1
7. Německo +28,9
8. Finsko II +44,1
9. Estonsko +1:18,3 min
10. Spojené státy americké +1:38,0
11. Kanada +2:21,8