Dukla Praha – Hr. Králové 3:3 (kon.) | Skalica – Trenčín 0:3 (kon.)
Úterý 26.01.2021, 10:30 • Praha - Horní Počernice • Tipsport liga • Skupina A

2. Sparta B 4 body (6:7)
    3. Hradec Králové 3 body (6:6)
    4. Táborsko 2 body (5:7) (12:16:27)

Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:1. Rohy: 2:3.

Dukla Praha se stává vítězem počernické skupiny Tipsport ligy, když naplnila třígólovou normu a v zajímavém utkání remizovala s vedoucím celkem druhé ligy Hradcem Králové.
    Votroci měli lepší vstup do zápasu a svůj tlak proměnili zásluhou Prekopa ve 26. minutě. Domácím se podařilo bleskově skóre otočit a po změně stran po rohovém kopu dokonce zvýšit na 3:1. Během sedmi minut však dvěma góly vyrovnal Vlkanova. Husté sněžení a horšící se terén poznamenaly poslední půlhodinu, během které se už nic podstatného neudálo.

90+2

90+1
    Přízemní střelu zpoza šestnáctky vykopl hostující Novotný.

90+1
    Dunda si musel udělat důlek ve sněhu pro odkop od brány, přesto ho posílá do autu.

90
    Jedna z posledních akcí Pražanů končí Ullmanovým ofsajdem.

89
    Do sněhové závěje si jde pro míč Šebrle a vhodí aut nedaleko rohového praporku.

87
    Žlutou kartu dostává Marek Fábry (Dukla Praha) za skluz na Kateřiňáka ve středovém kruhu.

86
    Po vzrušující úvodní čtvrthodině se ve druhém poločase prakticky nic neděje, sledujeme jen boj uprostřed hřiště.

83
    Novotného přihrávka na Egbewoleho po levé lajně končí v ofsajdové pasti.

82
    Pokud chtějí Votroci skupinu vyhrát, měli by útočit. Zatím však drží míč jen kolem půlící čáry.

80
    Na souvislé sněhové pokrývce to mají fotbalisté těžké, nic významného se v Horních Počernicích neodehrává. Strhne někdo ze soupeřů v závěru ještě vítězství na svou stranu?

77
    Hradec dostane míč zpět po faulu Dukly.

75
    Egbewoleho sražený centr po rychlém uvolnění vynesl Hradci roh.

74
    Nezměnil to ani Fábry, který Šebrleho zblokovanou střelu dorážel nad břevno.

74
    Hosté se provinili útočným faulem za půlící čarou. Brankáři jsou od vyrovnání na 3:3 bez práce.

72
    Barac vysunul za obranu Ullmana, obrana Votroků jej však vytlačila až k praporku a posléze i odstavila od míče.

Karel Jedlička

Branky: 28. Piroch, 33. Faleye, 50. Fábry – 26. Prekop, 51. Vlkanova, 57. Vlkanova

Karty:   61. Šebrle (DUK), 87. Fábry (DUK)

FK Dukla Praha: Kinský – Souček, Piroch, Fišl – Ayong, Barac, Kovaľ, Studnička, Doumbia – Faleye, Fábry (střídali Ullman, Mentberger, Šebrle, Lauko, Kovernikov)
    Náhradníci: Štefan

FC Hradec Králové: Mach (46. Dunda) – Vučić, Donát (59. Čech), Leibl, Novotný – Soukeník (59. Kejř), Kosař (46. Kateřiňák) – Záviška (59. Mahr), Vlkanova (59. Samko), Egbewole – Prekop (46. Vašulín)

Rozhodčí: Švagr – Ježek, Hádek