Litvínov – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Plzeň – K. Vary | 2:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 2:3 (kon.) |
Vancouver – Ottawa | 7:1 (kon.) |
Chabarovsk – Ufa | 1:2 (kon.) | | | Novosibirsk – Nižněkamsk | 6:4 (kon.) | | | Barys – Čeljabinsk | 2:3 (kon.) |
Jekatěrinburg – Magnitogorsk | 3:5 (kon.) |
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš | 3:1 (kon.) | | | Zvolen – Detva | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Trenčín – Košice | 4:2 (kon.) |
Skalica – SR 18 | 4:1 (kon.) |
po s.n. (0:2)
HKM Zvolen
2:3
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
HK Detva
Števo Lasab
Branky a nahrávky:
40. J. Mikúš (Puliš, Zuzin), 49. R. Bondra – 8. J. Sýkora (Downing), 32. Ščurko (Čacho), rozh. náj. J. Sýkora
Rozhodčí: Adamec, Novák – Valo, Beniač (video – Mihálik)
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Zuzin (ZVO)
0:0 Ščurko (DTV)
2. série:
0:0 Nuutinen (ZVO)
0:0 V. Fekiač (DTV)
3. série:
0:0 J. Mikúš (ZVO)
0:1 Sýkora (DTV)
4. série:
0:1 McPherson (ZVO)
0:2 Charbonneau (DTV)
HKM Zvolen:
Rahm (Trenčan) – Betker, Kotvan, Meliško, Melancon, Hraško (A), Kubka, Hatala – R. Bondra, Mikúš, Kelemen – McPherson, M. Halama, Nuutinen – Zuzin (A), Viedenský, Puliš (C) – Stupka, Tibenský, Kolenič – Gubančok (tréner – P. Oremus)
Náhradníci:
Trenér:
HK Detva: Petrík (Lietava) – Ľalík, Rymsha, Jendroľ, Gachulinec (A), Bača, F. Fekiač, Gajdoš, Turan – Cox, Čacho, Charbonneau – J. Sýkora, P. Valent, Downing – Ľupták, V. Fekiač (A), Ščurko (C) – Žilka, Klíma, Askarov (tréner – E. Bokroš)
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Detva: Petrík (Lietava) – Ľalík, Rymsha, Jendroľ, Gachulinec (A), Bača, F. Fekiač, Gajdoš, Turan – Cox, Čacho, Charbonneau – J. Sýkora, P. Valent, Downing – Ľupták, V. Fekiač (A), Ščurko (C) – Žilka, Klíma, Askarov (tréner – E. Bokroš)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Adamec, Novák – Valo, Beniač (video – Mihálik)
Diváci:
Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Valent – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Viedenský – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Žilka – 2 min., hrubosť).