Hranice – Lovosice 27:27 (kon.) | Dukla – Plzeň 32:25 (kon.) | Jičín – Frýdek-M. 21:27 (kon.)
Zubří – Kopřivnice 30:24 (kon.)
TJ Cement Hranice
27:27 (10:17)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 30.01.2021, 15:00Chance Extraliga mužů • 9. kolo

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost. (16:39:27)

Je tu konec! Po prvním poločase, kdy hosté vedli o sedm branek, rozhodně nikdo takové drama nečekal. Hranice od pětačtyřicáté minuty naprosto převzaly kontrolu nad hrou a začaly sázet jeden gól za druhým. Ke konci utkání se Lovosice probudily z klinické smrtí, a tak alespoň vybojovaly remízu, která je pro oba týmy více než zaslouženým východiskem.

TJ Cement Hranice – HK FCC Město Lovosice 27:27 (10:17)
    Nejvíce branek: Piwko 6/1, Magrla 5/1, Mucha 3 – Jonsson 8/3, Trkovský 5, Bouček 4. Rozhodčí: Blanár, Opava. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/3. Vyloučení: 5:1.

60
    Druhý poločas skončil. (27:27)

60
    Domácí měli k dispozici ještě jeden volný hod. Z toho vzešla nebezpečná střela, která ovšem o pár centimetrů minula zařízení! (27:27)

60
    Oddechový čas pro domácí. (27:27)
    60
    Motl střílí veledůležitou branku. Myslím si, že remíza by tomuto zápasu slušela. (27:27)

60
    Střela hostujícího hráče byla zablokována! Stále to jsou však Lovosice, které drží míč. (27:26)

60
    Oddechový čas pro hosty. (27:26)
    59
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Zdeněk Čadra).
    (27:26)

59
    Piwko byl nepříjemně faulován a momentálně je ošetřován zdravotníky. (26:26)

59
    Lovosice přichází o míč! Minutu před koncem se do útoku řítí domácí. (26:26)

58
    Dvěma po sobě jdoucími zákroky se prezentoval Hrdlička. V obou případech si vedl znamenitě. (26:26)
    58
    Následně srovnává Holubec. (26:26)

58
    Klement vyrazil nohou střelu Jonssona, stále však hrají hosté. (26:25)
    57
    Piwko v pádu vyslal nepříliš razantní pokus a myslím si, že ani on sám nevěřil tomu, že by mohl skončit v bráně. Nicméně se tak stalo. (26:25)
    56
    Po deseti minutách se prosazují taktéž Lovosice. Střeleckou impotenci hostů zastavil Strazdiņš. (25:25)

56
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Indrák). (25:24)
    55
    Střelu z levé spojky, kterou měl na svědomí Kozlovský, nedokázal brankář Lovosic zneškodnit! Hranice otáčejí průběh zápasu! (25:24)