Hranice – Lovosice | 27:27 (kon.) | | | Dukla – Plzeň | 32:25 (kon.) | | | Jičín – Frýdek-M. | 21:27 (kon.) |
Zubří – Kopřivnice | 30:24 (kon.) |
Písek – Prešov | 24:24 (kon.) | | | Šaľa – Olomouc | 37:21 (kon.) | | | Hodonín – DHC Plzeň | 23:29 (kon.) |
Michalovce – Poruba | 41:19 (kon.) | | | Most – Dunajská Streda | 29:34 (kon.) |
konec
HC ROBE Zubří
30:24
(13:9)
KH ISMM Kopřivnice
David Suchý
HC ROBE Zubří | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | M. Malina | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | Š. Mizera | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | LK | J. Dobeš | 4/0 | 0 | 0 | ||
2 | P | J. Dokoupil | 0/0 | 0 | 1 | ||
17 | P | Š. Fiala | 0/0 | 0 | 2 | ||
14 | LS | M. Havran | 4/0 | 0 | 1 | ||
28 | LS | M. Hlinka | 7/0 | 0 | 1 | ||
24 | P | L. Hybner | 3/0 | 0 | 0 | ||
19 | PK | M. Jurka | 1/0 | 0 | 0 | ||
6 | SS | P. Mancl | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | PS | D. Mazurek | 8/0 | 0 | 0 | ||
3 | LK | F. Novák | 1/0 | 0 | 1 | ||
5 | PK | P. Přikryl | 2/2 | 0 | 0 | ||
13 | SS | Š. Souček | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | LS | R. Válek | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LK | T. Vlk | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 30/2 | 0 | 3 | 6 | 0 | ||
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | I. Admella Izard | 0/0 | 0 | 0 | ||
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Brito Benítez | 2/0 | 0 | 0 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 2/0 | 0 | 0 | ||
24 | SS | H. Cepeda | 1/0 | 0 | 1 | ||
26 | PS | R. Doležel | 0/0 | 0 | 1 | ||
77 | LS | V. Donoso Andalaft | 4/0 | 0 | 1 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 1/0 | 0 | 1 | ||
10 | LS | J. Gřes | 2/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 2/0 | 0 | 1 | ||
19 | LS | F. Hardt | 1/0 | 0 | 0 | ||
25 | SS | D. Jonák | 1/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 7/6 | 0 | 0 | ||
18 | LS | J. Polcar | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 2/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 25/6 | 0 | 2 | 5 | 0 |
HC ROBE Zubří:
Malina, Š. Mizera – D. Mazurek, Jurka, Novák, Vlk, Přikryl, Havran, Dobeš, Válek, Hlinka, Hybner, Dokoupil, Fiala, Souček, Mancl.
Náhradníci:
Trenér:
KH ISMM Kopřivnice: Chalupa, Admella Izard, Žingor – Střelec, Cepeda, Doležel, Jan Gřes, Jonák, Brito Benítez, Donoso Andalaft, Hardt, Hanus, Polcar, Fulnek, Bukovský, Petřík.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
KH ISMM Kopřivnice: Chalupa, Admella Izard, Žingor – Střelec, Cepeda, Doležel, Jan Gřes, Jonák, Brito Benítez, Donoso Andalaft, Hardt, Hanus, Polcar, Fulnek, Bukovský, Petřík.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fukala, Mohyla
Diváci:
Nejvíce branek: Mazurek 8, Hlinka 7, Havran 4 – Petřík 7/6, Donoso Andalaft 4, Střelec 2. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/6. Vyloučení: 6:5. (19:33:38)