Hranice – Nové Veselí 28:24 (kon.) | Karviná – Frýdek-M. 37:29 (kon.) | SHC Maloměřice – Kopřivnice 23:26 (kon.)
Dukla – Lovosice 26:27 (kon.) | Jičín – Zubří 35:24 (kon.)
HC Dukla Praha
26:27 (14:12)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 06.02.2021, 16:30 • Hala Ruzyně, Praha 6 (Ruzyně) • Chance Extraliga mužů • 17. kolo
    60
    V samotném závěru ještě sedmičku proměňuje Sviták, na výhře Lovosic to ale nic nezmění! (26:27)
    60
    Karel Holubec krátce před koncem zvyšuje na rozdíl dvou branek, možná je rozhodnuto! (25:27)
    59
    Domácí se stále nehodlají vzdát, jednašedesát sekund před koncem znovu skóruje Patzel! (25:26)
    59
    V závěru základní hrací doby se znovu otevřela střelnice, pod další gól se podepisuje Jonáš Josef. (24:26)
    59
    Jonáš Patzel další brankou drží Duklu ve hře, tentokrát se trefil z pravé strany! (24:25)
    58
    Náskok hostů zvyšuje Jiří Motl, Dukla neztrácí čas a okamžitě se přesouvá před soupeřovu klec. (23:25)
    57
    Záhy je to znovu jen o jednu branku, prosazuje se Jonáš Patzel. Tohle bude ještě drama. (23:24)
    57
    A Trkovský jej chladnokrevně proměňuje, velmi důležitý gól pro Lovosice! (22:24)

56
    Jakub Zelenka (DUK) je vyloučen, sedmimetrového hodu se tentokrát ujme Trkovský. (22:23)
    53
    Jakub Sviták snižuje na rozdíl jediné branky, kýžený kontaktní gól je na světě! (22:23)

52
    Dvaadvacátá minuta druhého poločasu přináší současné vyloučení, ze hry putují Jakub Votava (DUK) a Josef Jonáš (LOV). (21:23)

51
    Lovce nyní zachránilo břevno, od kontaktní branky chybělo jen pár milimetrů! (21:23)

50
    Jeden z hráčů Dukly unikl před lovosickou klec, na brankáře ale nevyzrál! (21:23)

49
    Další vyloučení na straně hostů, tentokrát z palubovky na dvě minuty mizí Jaroslav Trkovský (LOV). (21:23)
    48
    Po pár sekundách kombinování před lovosickou svatyní se prosazuje Jan Blecha. (21:23)
    48
    Na střeleckou listinu se zapisuje Jiří Bouček, s Pražany to začíná vypadat špatně. (20:23)

47
    Vykázán je nyní Jan Heřmanovský (LOV), Duklu navíc čeká sedmimetrový hod. (20:22)
    45
    Jaroslav Trkovský se podepisuje pod dvaadvacátý zásah Lovosic, Dukla míří do útoku. (20:22)
    44
    První branku Dukly po několika minutách bezúspěšných výpadů střílí Martin Březina. (20:21)
    43
    Gólman Lovosic se opět vyznamenal, z protiútoku následně skóruje Jan Kupa. (19:21)
    42
    Lovci jsou ve varu a skórují další gól, do vedení je ve dvanácté minutě posílá Motl! (19:20)

41
    Brankář hostů drží svůj celek ve hře a připisuje si na konto už několikátý zákrok v řadě! (19:19)
    41
    Máme vyrovnáno, rychlý protiútok Severočechů končí dalším zásahem Josefa Jonáše! (19:19)
    40
    Lovci už prohrávají jen o jednu jedinou branku, tentokrát se prosazuje Josef Jonáš. (19:18)
    39
    Lovosice se stále drží ve hře, Karel Holubec znovu snižuje jejich manko na dva zásahy. (19:17)
    38
    Hned další útok Dukly ale končí její devatenáctou brankou, kterou střílí Adam Zeman. (19:16)
    37
    Na konci sedmé minuty druhého poločasu zakončuje do horní části klece Holubec. (18:16)
    36
    O osm sekund později snižuje Jan Kupa. (18:15)
    36
    Jakub Krušberský je stále při chuti a rozšiřuje náskok domácího celku. (18:14)
    34
    Dukla znovu nachytala obranu lovců na holičkách, z úniku se nekompromisně prosazuje Březina. (17:14)
    33
    Karel Holubec dává gól a snižuje na rozdíl dvou branek. (16:14)
    32
    Prudký protiútoku domácích končí brankou z dílny Martina Grištšuka. (16:13)
    32
    Na druhý pokus to už Lovosicím vyšlo, z levého křídla rozvlnil síť domácí klece Jiří Motl. (15:13)
    31
    Jako první se však po přestávce prosazuje Dukla, únik v přesný zásah přetavil Jan Blecha. (15:12)
    29
    Lovosice se nehodlají vzdát bez boje, pod jejich další zásah se podepisuje Josef Jonáš. (14:12)
    28
    Dukla vede o tři branky, Šůstek nyní ukázkově zakončil z pivota a prostřelil brankáře. (14:11)

28
    Žlutou kartu nyní dostává člen lovosického realizačního týmu Petr Haken. (14:11)

27
    Obrana Dukly si počínala až příliš asertivně, na dvě minuty je vykázán Jan Blecha. (13:11)
    26
    Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, jen o pár sekund později se prosazuje Březina. (13:11)
    26
    Zákrok brankáře dovolil lovcům přejít do útoku, kde po rychlé akci skóruje Jiří Bouček. (12:11)
    24
    Matěj Klíma znovu zamířil naprosto přesně, tentokrát míč hodil do dolní části branky. (12:10)
    23
    Po čtyřech pražských gólech v řadě odpovídá Karel Holubec, lovci se konečně prosazují. (11:10)
    22
    Chyby hostující obrany využil Klíma, který naběhl k brance a bez obtíží uklidil míč do sítě. (11:9)
    22
    Jakub Krušberský skóruje, Dukla se teprve podruhé v zápase ujímá vedení! (10:9)
    21
    Přesné zakončení Svitáka definitivně vymazává poslední zbytek hostujícího náskoku! (9:9)
    19
    Záhy odpovídá Jakub Krušberský, Dukla v útoku operuje s neuvěřitelnou lehkostí. (8:9)
    19
    Jaroslav Trkovský se prosazuje, Lovosice nechtějí nechat Duklu srovnat a rozšiřují své vedení. (7:9)

17
    Josef Jonáš (LOV) dostává dvouminutový trest. (7:8)
    17
    Protiútok Lovosic selhal, jen o pár sekund později na rozdíl jediné branky snižuje Krušberský. (7:8)
    17
    S brankami se po pomalém startu roztrhl pytel, Dukla odpovídá dalším zásahem Klímy. (6:8)
    16
    Jiří Motl sedmičku bez problémů proměnil, Petržala na zakončení ani nestihl zareagovat. (5:7)
    15
    Rychlou akci Dukly zakončil Matěj Klíma, který vyskočil nad obránce a zavěsil do klece. (5:7)
    15
    Josef Jonáš znovu rozšiřuje vedení hostů, kteří si rychle berou zpět tříbrankový náskok. (4:7)
    14
    Lovcům protiútok nevyšel, naopak Martin Grištšuk mířil naprosto přesně. Už je to jen o dva. (4:6)
    13
    Jakub Krušberský snižuje na 3:6, Lovosice neztrácejí čas a okamžitě se přesouvají dopředu. (3:6)
    12
    Míč znovu rozvlnil síť domácí klece, tentokrát jej tam nekompromisně uklidil Karel Holubec. (2:6)

11
    Výborný zákrok gólmana lovců, který prudkou ránu do dolní části klece vytěsnil nohou! (2:5)

10
    Žlutou kartu nyní dostává Matěj Klíma (DUK). (2:5)
    10
    Rychlý brejk Lovosic vede k dalšímu gólu, na střeleckou listinu se zapisuje Trkovský. (2:5)
    9
    Z pivota snižuje střelou do dolní části branky Matěj Klíma, gólman nestihl zareagovat. (2:4)

8
    A ještě jedna žlutá, tentokrát si nedovoleně počínal Josef Jonáš (LOV). (2:4)

8
    Sudí opět vytáhl z kapsy žlutou kartu, tentokrát si jí do statistik zapisuje Martin Březina (DUK). (2:4)
    8
    Z bezprostřední blízkosti brankoviště na rozdíl tří branek upravuje Karel Holubec. (1:4)
    7
    Josef Jonáš podruhé, ani tentokrát domácí brankář na jeho ránu nedosáhl. (1:3)
    6
    A Lovosice jdou rázem do vedení, jen o pár sekund později gólmana prostřelil Josef Jonáš. (1:2)
    5
    Nakonec se přeci jen prosazují, pod jejich první zásah se podepisuje Jan Kupa. (1:1)

4
    První žlutou kartu dnešního utkání uděluje sudí Janu Kupovi (LOV). (1:0)
    1
    Dlouhou šňůrku přihrávek před brankou zakončil dělovkou Křístek, který otevírá skóre duelu. (1:0)