Olomouc – Domažlice 3:1 (kon.) | Jablonec – Líšeň 3:0 (kont.) | Plzeň – Přepeře 7:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:1 (1:1)
TJ Jiskra Domažlice
Středa 10.02.2021, 13:00 • Andrův stadion, Olomouc • MOL Cup • 3. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (14:54:02)

Dnešní utkání je u konce. Sigma to rozhodně dnes neměla ve třetím kole poháru jednoduché, ale i tak slaví postup do dalšího kola. Poráží Domažlice 3:1. Domácí museli rozhodnout až ve druhém poločasu, kdy se prosadil nejprve Látal a poté i Nešpor. V 76. minutě neproměnil pokutový kop hostující Vůch. Sigma si v dalším utkání zahraje 14.2. na hřišti Bohemians. Domažlicím samozřejmě soutěž stojí a všichni si přejeme, aby se rozeběhla co nejrychleji.

90+1

90+1
    Míč za obranu si našel Zifčák, kterého rozhodčí viděl v ofsajdu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

90
    Mužíkův centr od praporku však odvrátila domácí obrana a zápas se blíží ke konci.

90
    Jiskra si v poslední minutě ještě kopne roh.

89
    Zápas se už jen dohrává. Olomouc drží míč na vlastní polovině a nikam se moc nežene.

88
    Žlutou kartu dostává Mužík (TJ Jiskra Domažlice).

87
    Vůch se dostal k míči na pravé straně vápna a zkusil vypálit, jeho pokus ale zamířil hodně vedle branky.

85
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Brych, přichází Růžička.
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Černý V..
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mlynařík, přichází Nedvěd.

84
    Na trávníku nyní zůstal ležet hostující obránce Fišer. Hosté už toho rozhodně mají dost.

83
    Od praporku míč centroval González, který ale nikoho v modrém najít nedokázal.

82
    Roh pro Sigmu.

81
    Výborná šance pro Zifčáka. Ten dostal z pravé strany nahrávku od Látala, ale na středu vápna nedokázal míč poslat za brankáře Brycha.

80
    Do konce zápasu je deset minut. Sigma je v posledních minutách jasně živější. Nyní kombinuje okolo vápna soupeře.

79
    Po nahrávce z pravé strany se po míči ve vápně natahoval Zifčák. Domácí hráč na míč ale o kousek nedosáhl.

78
    Kolmá nahrávka Breiteho dopředu nikoho nenašla a pro míč si došel brankář Brych.