Chabarovsk – Nižněkamsk 1:2 (po pr.) | Novosibirsk – Omsk 0:3 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 2:1 (kon.)
Ufa – Kazaň 3:2 (kon.) | Čerepovec – Kunlun 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Riga 5:1 (kon.)
N.Novgorod – Spartak Moskva 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 2:3 (0:3 po s.n.)
Petrohrad – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Viťaz – Magnitogorsk 1:2 (0:3 po s.n.)

Tomáš Hyka (TRA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:33
    Lukáš Sedlák (TRA) 0+1, 1 střela, čas na ledě 16:03 (19:50:40)

Zápas je u konce. Čeljabinsk oplatil CSKA tři zápasy starou prohru a zapsal dva body. Ve třetí třetině se mu opět podařilo vsítit v prvních pěti minutách, což domácí tým opět na nějakou tu chvíli zlomilo. Deset minut do konce už byla hra opravdu vyostřená a viděli jsme jednu potyčku za druhou. V 53. minutě dokázal ještě snížit Šalunov, ale další vytouženou branku už moskevští nepřidali a tak se musí spokojit s tím, že jejich parádní forma už tak parádní nebude.

59:38
    Hosté opět vyhazují a jsou již velmi blízko vítězství.

59:12
    Gilmour se snažil vypálit od modré, ale jeho rána zase nemohla překonat parádního Fedotova.

58:41
    Hosté o mantinel vyhodili kotouč, ale jen do střední třetiny.

58:33
    Vhazován bude před Fedotovem v útočném pásmu CSKA. Domác ígólman již zůstává na střídačce.

58:33
    Oddechový čas pro domácí.

58:33
    Slepyšev vyslal zpoza branky kotouč před ní, kde byli ale opět zakročil Fedotov.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty poslední třetiny. Budou to i poslední dvě minuty celého zápasu, nebo se domácím podaří srovnat?

57:41
    Hosté se snaží vyvinout tlak na soupeře tak, aby nemohl odvolat brankáře. Zatím se jim daří minimálně puk držet mimo své psámo.

56:53
    Čeljabinsk parádně odvrátil nebezpěčí před svou brankou a následně okamžitě obrátil hru na druhou stranu.

56:24
    Andronov přijel z druhé vlny a dorazil tvrdě kotouč, který se odrazil od Fedotova. Jenže gólman Fedotov zase vytáhl parádní zákrok.

55:46
    Hosté se rozjeli do útoku, ale kotouč jim ujel a domácí si ho pohlídali za brankou.

55:15
    Fedotov nyní svěle vypíchl kotouč jednomu z domácích. na levém křídle.
    52:55 Maxim ŠALUNOV - 1:2

52:55
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Tak to již neplatí! Maxim Mamin poslal svisle přes třetinu pas k pravému kruhu, kde byl připravený MAXIM ŠALUNOV. Ten bekhendem kotouč nasměroval do odkryté části branky Fedotova, jenž se nestihl přesunout. Kandasé body tak zapisují všichni tři útočnící druhé lajny CSKA. Asistence: Maxim Mamin a Konstantin Okulov.

52:41
    Šalunovova rána opět nebyla problémem pro fantasticky chytajícího Fedotova, který tak stále drží nulu.

52:21
    Nejrychlejším bruslařem dneška je před chvílí vyloučený Leipsic, který dokázal vyvinout rychlost 37km/h.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 53. Šalunov (Mamin, Okulov) – 3. Osnovin (D. Bodrov), 44. Bailen

CSKA Moskva: Šaryčenkov (Lars Johansson) – Ar. Sergejev, Kiselevič (A), Gilmour, Dahlbeck, M. Robinson (A), Blažijevskij, Ibragimov – P. Karnauchov, Andronov (C), Sošnikov – Okulov, Šalunov, Mamin – Leipsic, Loktionov, Slepyšev – Alexandr Popov, Mingačjov, Afanasjev – Světlakov.
    Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Will) – Manuchov, Pilut, Bailen (A), Tělegin, Karpuchin, D. Bodrov, S. Garejev – Osnovin, Byvalcev, Kalinin (C) – Hyka, Sedlák (A), Avcin – Šolochov, D. Iljin, Gorjunov-Rolgizer – Tridčikov, Karlin, M. Majorov – Polygalov.

Rozhodčí: Frano, Hribik – Golovljov, Savěnkov