Dynamo Kyjev – Club Brugge 1:1 (kon.) | Olympiakos – Eindhoven 4:2 (kon.) | Young Boys – Leverkusen 4:3 (kon.)
FK Krasnodar – Dinamo Záhřeb 2:3 (kon.) | Braga – AS Řím 0:2 (kon.) | Slavia – Leicester 0:0 (kon.)
CZ Bělehrad – AC Milán 2:2 (kon.) | Real Sociedad – Manchester Utd. 0:4 (kon.) | Wolfsberger – Tottenham 1:4 (kon.)
Lille – Ajax 1:2 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Šachtar 0:2 (kon.) | Granada – Neapol 2:0 (kon.)
Molde – Hoffenheim 3:3 (kon.) | Salzburg – Villarreal 0:2 (kon.) | Antverpy – Rangers 3:4 (kon.)
Benfica – Arsenal 1:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
0:4 (0:1)
Manchester United
Čtvrtek 18.02.2021, 18:55 • Allianz stadium, Turín • Evropská liga • 1/16 finále

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:50:02)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:13.

Je konec. Manchester United si poradil s Realem Sociedad jednoznačně 4:0.
    Po několika neproměněných šancí jsme se nakonec dočkali v první půli gólu, který vstřelil ve 27. minutě klenot Manchesteru United Bruno Fernandes. V 58. minutě zvýšil vedení druhou brankou Bruno Fernandes. Hosté jednoznačně dominovali a v 65. minutě poslal United do vedení 3:0 Marcus Rashford. A nakonec se v 90. minutě trefil také Daniel James.
    Manchester United zvítězil nad Realem Sociedad 4:0.

90+5

90+5
    Amad Diallo si obhodil soupeře, ale následně byl zfaulován.

90+4
    Cristian Portugués se snažil dostat míč do vápna, ale nakonec se ocitl jen v ofsajdovém postavení.

90+3
    Amad Diallo se snažil prokličkovat na levé straně, ale nakonec mu soupeř vypíchl míč.

90+2
    Španělský celek bude chtít na tento zápas rozhodně zapomenout a také by byl rád za konec utkání.

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.
    90. Daniel JAMES - 0:4

90
    Manchester United právě vstřelil branku!
    A je to už 4:0 pro hostující celek! Eric Bailly z hloubě vlastní poloviny poslal míč na pravou stranu, kde si ho převzal DANIEL JAMES, který využil svou obrovskou rychlost, když se dostal až do vápna a tam zakončil mezi nohy brankáře Remira.

89
    Robin Le Normand podrazil Jamese a uviděl kartu žluté barvy.

88
    Harry Maguire trochu pod tlakem raději posunul míč na brankáře Hendersona a Manchester už čeká na konec utkání.

86
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Jon Bautista.

86
    Nakonec přišel centr do pokutového území, kde ale míč odhlavičkoval Harry Maguire a posléze se navíc domácí hráč Andoni Gorosabel dopustil ruky.

85
    Real Sociedad se snaží něco vymyslet pomalou kombinací přihrávek na polovině soupeře.

84
    Cristian Portugués se z pravé strany dostal k centru, který letěl na hlavu Andera Barrenetxea, ale ten nedokázal zakončit.

83
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Bruno Fernandes, přichází Juan Mata.
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Mason Greenwood, přichází Amad Diallo.

Michal Raška

Branky: 27. B. Fernandes (Rashford), 58. B. Fernandes (D. James), 65. Rashford (Fred), 90. D. James

Karty:   89. Le Normand (RSC) – 8. Wan-Bissaka (MAN)

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Zaldúa (73. Gorosabel), Le Normand, Zubeldia, Monreal – D. Silva, Illarramendi (C) (73. Guevara), Merino – Januzaj (80. Portugués), Isak (80. Barrenetxea), Oyarzabal (86. Bautista).
    Náhradníci: Marrero – Barrenetxea, Gorosabel, Guevara, Guridi, Roberto López, Bautista, Muñoz, Merquelanz, Portugués, Sagnan, Zubimendi.

Manchester United: D. Henderson – Wan-Bissaka, Bailly, Maguire (C), Telles – McTominay (60. N. Matić), Fred – Greenwood (83. A. Diallo), B. Fernandes (83. Mata), D. James – Rashford (68. Martial).
    Náhradníci: de Gea, Grant – A. Diallo, Lindelöf, Martial, Mata, N. Matić, Shaw, Tuanzebe, Williams, Shoretire.

Rozhodčí: Schärer – De Almeida, Zogaj (vš. SUI)